Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Защо изобщо пусна темата?нови [re: Pocицa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.07 15:23



И защо не си кажете тези неща с него? Ако имаш нужда от съвети как се прецаква другарче потърси си адвокат. В този клуб може и да намериш кой да те посъветва, но който и да те посъветва ще опетни името си пред другите клубари, докато за адвокатите знаем, че им се плаща за да серат на хората в устите.

Какво може да ти даде клубът на разведените? Чиста съвест ли искаш? Да си мислила навреме. След като си дала обещание за мен лично нарушаването му те лишава от чиста съвест, така че оправяйте се с бившия. Твоят проблем за мен не е от естеството проблеми, които обикновено се решават в клуба на разведените.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Боже, ела си прибери вересиите!нови [re: Pocицa]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано08.09.07 15:23



Ми ти що се жени за тоз хубавец бе мила? Що не си подписахте граждански договор за услуги? Срещу съответното заплащане. М?
Щото като гледам, сте били "ние с мама и тате и той". Пък той си е получил възнаграждението, сега е редно да ви остави, нал тъй.
Ми кажи му го на човека. Седнете на приказка и му кажи, че не е честно да настоява за повече.
Тъй де, айде сега, ще го мислим, завалията. От де на де?

Мамка му, повръща ми се от подобни сметкаджийства. И все пак, благодаря ти за тази тема /ако е истинска/. Щото аз обикновено трудно хващам вяра, че може да има толкова гнусни жени. Някак, като жена по-лесно приемам да са виновни все мъжете, ама явно и те са прави, и сред нас боклук се намира, че май е и доста.



Тема Re: Тогава защо не и кажеш, че е права да го изгоннови [re: Фoтoн]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.07 15:28



Коя е Кака? Стрейнджърката ли имаш предвид? Тя винаги е твърдяла, че не е в клуба на лов за клиенти, и макар да даваше съвети и да раздаваше покани за консултации накрая все пак го доказа като се разведе и тя самата.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Боже, ела си прибери вересиите!нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.07 15:33



Щото аз обикновено трудно хващам вяра, че може да има толкова гнусни жени. Някак, като жена по-лесно приемам да са виновни все мъжете, ама явно и те са прави, и сред нас боклук се намира, че май е и доста.

Има и по-лошо. Повярвай ми.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Няма да те разбере. Тя просто си търси оправданови [re: bubble]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.07 15:35



Явно я е страх от отмъщение, за да не го е отрязала вече, а от написаното от нея имам усещането, че отмъщението може би би било основателно.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Тогава защо не и кажеш, че е права да го изгоннови [re: Severous_Snape]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано08.09.07 15:36



Хаха! Не , една друга кака, която все твърди, че меркантилното е добродетел, а след една степен на дадени съвети, си казва, че вече навлиза в материя , изискваща хонорар.





Тема Re: Боже, ела си прибери вересиите!нови [re: Severous_Snape]  
АвторPocицa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 15:41



Разберете, че ме е страх..Родителите ми не са първа младост, но аз съм в разцвета на силите си...Добре че поне развода вече мина - легално нищо не може да ми отнеме, но нали знаете извън закона какви неща могат да станат..ЕТо от това искам да се предпазя и затова се обърнах към вас, мислех, че ще се намери някой с такъв проблем...

Тук всички сте на другата страна, но ако родителите ви имаха някаква собственост, едва ли щяхте да я прежалите (дори и част от нея) заради бившия си...Не ме съдете плс.



Тема Re: Боже, ела си прибери вересиите!нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Авторнeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 15:46



Браво!!! Страхотна си!!! Всеки път ти се възхищавам! И напълно подкрепям мнението ти.



Тема Re: Боже, ела си прибери вересиите!нови [re: Pocицa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано08.09.07 15:48



Тогава единственото, което ми идва на акъла е да ти кажа да зарежеш новия и да си хванеш друго гадже. По-голяма мутра. Или полицай. И в двата случая ще има ефект.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: те ме те!))нови [re: Фoтoн]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано08.09.07 15:50



Аха, темата за хонорара я включвам винаги когато ми додее да бистра нещо дето е ясно! Иначе , споко...бизнеса и хонорарите са ми други))
А ти като си толкова прям , ми цитирай кой имаш в пред вид, бре човеко! А не, сещай се снахо...
Все пак благодаря за рекламата!



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.