Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: При всички случаи...нови [re: Pocицa]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано08.09.07 16:42



..без разговор няма да мине! И то, когато в един момент се чувстваш по-силна!А за приятелство спри да говориш! Съобразяване според ситуацията -да!
Никога не съм подкрепяла темата за приятелство с бивши)) Просто е излишно! Те вече са бивши!
ами май ще се надцаквате - както е тръгнало))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Re: ...че какво му е лошото да си..нови [re: makeover]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 16:43



'баси... ти си най-циничното копеле в дир-а. само не знам бой с камъни ли заслужаваш или каменен паметник



Тема Добре де,нови [re: Pocицa]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано08.09.07 16:43



аз не мога да разбера защо трябва да го махаш от бизнеса си. Просто той ще премини на заплата към теб. Нали на теб без това ще ти трябва човек на неговото място ? Е ще плащаш малко повече, като на бивш твой човек, но поне ще излезеш от положение. Осигури го в НОИ, ако само със зареждането се е занимавал, ще има време с твоя помощ (заплатата която му даваш) да си стъпи на крака, а после сам ще се махне от теб. И не ми излизай с думите, че ще се среща с новия човек. Ми то по тази логика, единия трябва да се премести в друг град, нали така? Да свиква там с новия и да не мрънка. Предполагам поне за него не си го излъгала, нали ?



Тема Re: ...избирам кладата)))нови [re: бekъp]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано08.09.07 16:46



Но с това няма да обърнеш въртенето на планетата!
За справка..."Кръстника"

Светът е такъв , не ние!



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Re: ...че какво му е лошото да си..нови [re: бekъp]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано08.09.07 16:54



Кака определено би избрала паметника, то е ясно.





Тема Re: Добре де,нови [re: Rado™]  
АвторPocицa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 16:57



Ами не го искам край мен вече. Просто не искам да продължава да работи при мен и това е. Не е заради новият ми приятел. Просто съм го поставила в графа "хистори" и искам да продьлжа без него. Не че сме имали гадни спомени или нещо лошо. Просто съм такава - искам като дойде някакъв край, да е ново начало за мен. Чувствам се просто много по-силна без него..Идва момент, в който разбираш, че човек няма какво повече да ти даде дори и да иска...Само ще се дразня да го гледам по цял ден...



Тема Re: След развода, проблемнови [re: Pocицa]  
Авторбekъp (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 17:02



копеле, на мен ми стана смешно вече. тръгна от некви високопарни угризения, а глей кво се оказа - преебала си се май. въх!



Тема Re: паметника...нови [re: Фoтoн]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано08.09.07 17:03



...е в душите на останалите доволни))...останалите пък се научават как да се пазят))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Е,нови [re: Pocицa]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано08.09.07 17:03



по цял ден? Идва, разтоварва, зарежда и си заминава. Какво толкова ? Трябва да го компенсираш по някакъв начин и някой да ти върши тази работа. А, иначе, може доста да те изтупа, ако е гадняр.



Тема Re: това звучи инфантилно!нови [re: Pocицa]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано08.09.07 17:12



Искам така , искам онака! Хубаво...не го искаш! Разбирам, но трябва време и търпение и усмивка /преди всичко/...през това време обмисляй, преценявай, консултирай! Щото ти самата си си ги надробила тези неща!
Не пренебрегвай и стеченията на обстоятелствата. Ако въобще включваш какво ти говоря!
Ама ако си на принципа - искам тук и сега - тц! Не ставой!
Е, за това толкова народ пищи и оревава орталъка...щото първо действа с един акъл, а после с другия - дето му идва отпосле!
Ако продължаваш да повтаряш "искам та искам", включвам последната си фраза:
"ОПРАВЯЙ СЕ!"....и ти заявявам, че от тук насетне хонорара ми е......./Евро!/

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.