Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: права си!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано08.09.07 21:22



От последните постинги си личи , че са писани от човек, който еша си няма от женско мислене)) много странно не ми отговаряше и на ключови мои постинги, на които всяка жена би реагирала...затова и го отцепих))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Re: Е,нови [re: jamie]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано08.09.07 21:40



Nein!!! Много преди това. Един от приципите на Римското право - Corpus iuris civilis - Suum cuique!

. За съжаление, добил печална известност, че е висял на портала на KZ Buchenwald......

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: права си!нови [re: makeover]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано08.09.07 21:49



Абе още от първия, ако ме питаш мен, ама аз явно повече съм го чела това недоразумение с женски ник. Това също е негов "шедьовър"



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Аз пък си мисля,нови [re: Pocицa]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано08.09.07 22:49



че, когато човек трябв да взима решаващи стъпки в бизнеса и личния си живот, не идва да търси морална благословия от "клуб на разведените" - пък...може и да бъркам!





Тема Re: Маркизче))нови [re: Markizata]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано08.09.07 22:52



Добро утро!)) Наспа ли се? Тъкмо се чудех, че някак си не се появи в дебата)))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Уау,...нови [re: Pocицa]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано08.09.07 23:25



Нямаше ме няколко часа и гледам..тема с над 100 мнения..
Росица, да си призная..не съм почнала да чета другите мнения,хвърлих поглед само върху твоите няколко поста... ама..гледам доста са писали, значи..успяваш да им задържиш интереса..
Как бе "моме" ти хрумват все в почивните дни такива БИСЕРИ???
Признавам,че темата е добре измислена..понеже..точно такава откакто съм тук не съм срещала, пък...не може да се отрече,че е интересна..
Обаче...
Проблемът е, че след развода продължаваме да се виждаме със същата честота понеже имахме нещо като общ бизнес.

Викаш..."имахме" ...НЕЩО КАТО общ бизнес... А сега, какво точно имате ?

...Нещо, като НИЩО?

Все пак не отказвам да си останем добри познати, но положението се утежнява, защото имам нов приятел и не ми се иска да да имам вземане-даване с бившия. ...тук..голямо мазало...в следващите си отговори почват едни противоречияяяя


Мислела съм да го обезщетя по някакъв начин, но да е еднократно. А знам, че така няма да му се свършат проблемите и пак ще дойде при мен. ....и защо ще дойде пак при теб??? Какви ДРУГИ проблеми има?

Гадното е, че ще му дойде като студен душ..той си мислеше, че ще се разведем, но това няма да се отрази на работата. Всъщност аз съм отчасти виновна, защото така му бях казала, понеже не исках дълъг и труден развод.

..това хич не ми се коментира...ТАКОВА ИЗРЕЧЕНИЕ е невъзможно да бъде написано от жена... Някак..ми намирисваш на мъж..и..се надявам дамите в клуба да успшеят да ти обяснят,че жена НИКОГА няма да напише това по ТАКЪВ начин(дори да е истина)..Малко повече познаване на жените няма да ти навреди, ако искаш да се представяш за една от нас... И..още..личи ти,че искаш да изкараш жените ....... абе...меко казано кофти същества... Дай поне малко положителни качества дееее...не сме съвсем и изцяло черни... В живота не може само крайности



За мен...сега почва голямото четене на постингите, но..вярвам,че ще се забавлявам искрено



Тема Re: много зависи...нови [re: Pocицa]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано08.09.07 23:32



Той само зарежда магазина, но това може да го прави и друг от служителите...ХА_ХА...ти даже не си наясно с това какво представлява да имаш магазин, нали?

Нека те "светна" понеже навремето имах 4 магазина...
Значи.."служителите" в един магазин са....продавачките , този, който зарежда и...... ЕВЕНТУАЛНО счетоводителката... Та..казвай, счетоводителката ще тича за стока?

..Или..продавачката в обедната почивка?...
Щото...правилния израз мой човек е "Мога да назнача друг СЛУЖИТЕЛ за тази работа".....

Бизнесът изначално си беше на родителите ми. Пари кой знае колко не е давал,....... Викаш..като се поуженихте и..той даде някой лев към бизнеса на родителите ти, че да се "вмъкне " в него?...Що бе Роси? Що му е да дава пари, като бизнесът вече си съществува??? Дял ли искаше някакъв или..какво? И колко ли е бил богат, д аможе да си го позволи.....Пък и...що му е, като се жени за "царската дъщеря"?



Тема Re: Няма да те разбере. Тя просто си търси оправдание.нови [re: Pocицa]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано08.09.07 23:38



Ха-ха...
Кое друго е ТВОЕ, освен бизнесът, жилището?
Впрочем..баси тъпата мутра е твоя бивш!!!
Де го намери такъв некадърен бе? БАрем някакви пари да беше изкарал покрай туй,че е мутра!!!

...ПАри нямал, жилище нямал...

Хей,чак ме впечатли с този скъп подарък..Я кажи какъв,че да купя и аз на моя??(Той пари си има бол, ама..сигурно и той няма да се сети да си купи нещо подобно в близките години?)



Тема Re: ти обаче, тъпо и упорито...нови [re: *жeнa*]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано08.09.07 23:42



...четеш темата! Сладурана!



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Re: Няма да те разбере. Тя просто си търси оправданови [re: Pocицa]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано08.09.07 23:44



А ни помогна в началото съвсем - преди 6 години и то не с финанси, а с колата си - ходеше да зарежда понеже нямахме кола по това време. ...Хех,...ама много ме разсмиваш..ВЕРНО..
Наистина нямаш нищо общо с търговията..
Преди 6г вече можеше да си лежиш в къщи и да си поръчваш по телефона или интернет какво ли не..., ти за доставяне на стоки в магазин се косиш

......
Вземи го уволни тоя некадърник и зареждайте магазина цивилизовано!!! Пълно е с доставчици и търговски агенти..
Много недомислена темата.следващия път се заиграй с нещо по-познато като материя!!!!!!!!


спести "заплата" за още един работник. и след малко....Пък и да не ми го е правил безплатно я...деляли сме печалби - аз, родителите ми, той.....Значи..спестил викаш..вместо заплата- дял от печалбата...
Че КЪФ ще да е този магазин, дето не може три заплати да изкара ве??? Що не вземете да го закриете,вместо да се мъчите всички и ..да се налага даже да си кривиш "съвестта" дето я нямаш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.