Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:00 06.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Огледала  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано05.09.07 16:50



Мислили ли сте, че в отношенията мъжете понякога са като криви огледала на постъпките и настроенията на жените, особено любимите?! Те ни отразяват и се чувствам най-красива, когато се огледам в нечии любящи мъжки очи, но нашите грешки... отразени стават болезнени и огромни.

В последно време по-често гледам хората в очите и лицата и забелязвам, че познатите ми мъже, когато влизат в лабораторията ми обикновено бегло ме поглеждат и, ако аз съм усмихната и те се усмихват, ако съм в "грозно" настроение, физиономиите им стават ледени и гледат да приключат по-бързо разговора.

Сега си спомням, че когато живеех с моя приятел, беше същото. Когато се прибираше ме поглеждаше и като виждаше, че гледам студено, и той започваше да гледа ледено и поведението му се изменяше. А аз мислех, че харесва студените жени, и специално се стараех да не проличи настроението ми. А сега вече в очите му, когато са обърнати към мен, е абсолютен мраз.

Аз първа го обидих, един ден, за да не забележи, че не съм идеалната домакиня, за която се представям. Не знаех, че ще се засегне толкова много. После и той започна да ме обижда, може би просто си е връщал, а мен мнооого ме болеше.

Аз се дразних на родителите си (но това са си семейни работи) и той ги намрази. А аз започнах да го държа отговорен, защо не ги харесва.

Аз първа започнах да заплашвам,че ще си тръгна (не го мислих сериозно), когато се карахме, защото ме беше страх да не се разделим, но накрая си тръгна той.

Може и мъжете в клуба да се обидят, но аз вече ще се отнасям към всички мъже така че да се виждам само хубава във Вашите очи

.



Тема Re: Не гледай лошо! Бъди европеец!нови [re: Vestica]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.09.07 16:53





Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Тема Браво, муци! Никой не харесва начумеренинови [re: Vestica]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 17:04



хора. И мъже и жени. Тъжните хора натъжават околните. Аз много често съм с начумерена физиономия и усещам, че съм неприятен на тези, които ме погледнат.







Тема Re: Браво, муци! Никой не харесва начумеренинови [re: ASSASSlN]  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано05.09.07 17:15



Благодаря. Нямам предвид само настроенията, но и постъпките. Мъжете сте "милички" създания и ако любимата е недоволна от някого Вие сте готови направо да го "застреляте" или ако тя се раздразни от нещо Вие сте готови да го "унищожите".

Затова ние трябва да сме внимателни с Вас.
Ако искаме да ни обичате трябва да показваме любовта си към Вас.
Ако искаме да сте любезни, трябва да сме любезни.
Ако искаме да не ни нападате, не трябва да Ви нападаме и т.н.

Задават се четири празнични дни: доброто настроение на жените през тях и милото им отношение към любимите им, ще се отрази чудесно на семейния климат.



Тема Ето,нови [re: Vestica]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 17:19



в първия пост говореше за криви - а вече тук са си "прави" огледалата.
Бих добавил само - принципа на скачените съдове (тандем) работи безпогрешно, и у дома - и в работата - и навсякъде.

Редактирано от jamie на 05.09.07 18:03.



Тема Re: Огледаланови [re: Vestica]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано05.09.07 17:21



Те ни отразяват и се чувствам най-красива, когато се огледам в нечии любящи мъжки очи, но нашите грешки... отразени стават болезнени и огромни.

Често пъти и мъжете чувстват същото от страна на жените. Поне аз го чувствам.

В последно време по-често гледам хората в очите и лицата и забелязвам, че познатите ми мъже, когато влизат в лабораторията ми обикновено бегло ме поглеждат и, ако аз съм усмихната и те се усмихват, ако съм в "грозно" настроение, физиономиите им стават ледени и гледат да приключат по-бързо разговора.

А защо това те изненадва? Напълно нормално е да е така.

А аз мислех, че харесва студените жени, и специално се стараех да не проличи настроението ми.

Много жени, по една или по друга причина се държат така с мъжете си. Резултата няма да го коментирам, но винаги идва ден за разплата, независимо за какво става въпрос.

А сега вече в очите му, когато са обърнати към мен, е абсолютен мраз.

А какъв ли пожар бушува в душата му за да се вледеняват така очите му?

Аз първа го обидих, един ден, за да не забележи, че не съм идеалната домакиня, за която се представям.

Много, много тъпо. Да нараниш някого за да прикриеш собствена слабост.

Не знаех, че ще се засегне толкова много. После и той започна да ме обижда, може би просто си е връщал, а мен мнооого ме болеше.

Ако си го наранила повече, от колкото е готов да понесе без да отвърне нормално е да ти връща. А брашно на заем тъпкано се връща, както знаеш. И това не зависи от пола на връщащият.

Аз се дразних на родителите си (но това са си семейни работи) и той ги намрази.

Направил го е заради тебе. Това, че е намразил родителите ти. Това си му показала и това е направил.

А аз започнах да го държа отговорен, защо не ги харесва.

Когато караш кола натискаш ли едновременно газта и спирачката? Ако не го правиш с колата си защо си направила същото с мъжът, който е до теб?

Аз първа започнах да заплашвам,че ще си тръгна (не го мислих сериозно), когато се карахме, защото ме беше страх да не се разделим, но накрая си тръгна той.

Това заплашване, че ще си тръгнете от мъжете е една велика тъпня от страна на жените. Това е като да режеш клона на който седиш, защото един мъж го боли от подобни заплахи и когато те се повтарят непрекъснато в един момент той решава да понесе наведнъж болката и нещата да приключат, вместо да се остави да му ръфат душата парче по парче в продължение на дявол знае колко време.
И от къде той да знае, че не говориш сериозно? Той най-вероятно е приемал думите ти сериозно. Постоянното повтаряне от страна на една жена, че ще си отиде вместо да накара един мъж да вдигне нивото често пъти го сдухва, понеже всява у него чувство на несигурност.

Може и мъжете в клуба да се обидят, но аз вече ще се отнасям към всички мъже така че да се виждам само хубава във Вашите очи.

Това ще бъде друга твоя грешка, за която ти обещавам, че ще си поревеш на воля, когато тя даде своите резултати.
А резултати ще има. Повярвай ми.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Редактирано от Severous_Snape на 05.09.07 17:35.



Тема Европейци, европейци, но прекаленатанови [re: makeover]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 17:24



им любезност и усмихване понякога ме дразнят. Водим сериозен разговор, а някакъв си европеец ми се хили насреща с конска усмивка и ме зяпа вторачено право в очите. Е, какво да направя? Пак ли аз съм крив?

Ми, разсейва ме, да му се не види. Аз съм се умислил по темата на разговора, оня се хили, като че ли вицове му разказвам.

Вещицата беше много готина, нали? Приятно усмихната. И ти. Абе, всички!







Тема Re: Браво, муци! Никой не харесва начумеренинови [re: Vestica]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано05.09.07 17:25



В една книга прочетох следните думи:

Езикът е като ножа - остър е и не става за игра.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Тъй, де. И не ни занимавайте с някакви синови [re: Vestica]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 17:36



дребни проблемчета от изминалия ден. Веднага се впрягаме и се втурваме да предлагаме решения. Като ви гледаме как страдате и ние започваме да страдаме.





Весели и спокойни празници!



Тема Re: Ти пък...що спокойни? [re: ASSASSlN]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.09.07 17:39



Абе емоции трябва да има!



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.