Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Огледаланови [re: Vestica]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано06.09.07 13:39



Преди години получих поздрав от едно вече бивше временно гадже, в който ми казваше "Усмихвай се дори да ти се плаче". Тогава бях във вихара на емоциите от провала на брака ми, с въпросното гадже нещо не се получи и си мислех, че ми пише тъпи шаблони, за да има пълнеж поздрава.
Но с времето установих колко е бил прав човека. Или може би шаблончето. Но е наистина много важно каква маска слагаме на лицето си. Не говоря за отношенията с най-близките, там би трябвало да можеш да покажеш и болката и умората и разочарованието. Поне аз така си мисля. Но "пред хората" една усмивка е много по-добрата стратегия по ред причини. Усмихнатия човек е по-привлекателен, хората го възприемат по-леко, дори ако щеш фалшивата усмивка с времето се превръща в истинска. Аз се убедих в това. И когато си наложиш да се усмихнеш, да си приветлив, то и другите се държат така с теб и постепенно нещата започват да не изглеждат толкова мрачни.

Това е много общо разбира се и май не съвсем по темата, но ми се прииска да го споделя



Забравете ги тия ледени кралици бе. Даже Кай в крайна сметка откри, че му е по-добре с Герда, не без нейна помощ де Не ви ли се иска да разпръснете вълна от усмивки и топлина наоколо, като по детските филмчета, когато светлината на доброто побеждава мрака и студа на лошите, след като героите са извършили героичното си дело, за да спасят света? Усмихнете се, ей



Тема Re: Огледаланови [re: Vestica]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано06.09.07 13:45



Чудно си го написала! Благодаря ти за подобно мнение и тема! Хем е вярно, хем сдобряващо, хем сплотяващо и конструктивно. Така просто, като послание , излъчване. Имаме нужда от истински "топли " теми в клуба - иде есен и зима.



Приемаш ли в тоя ред на мисли една забележка? Името ти тук не съответства на това , което си. Дори, като самоирония е ненужно, понеже предизвиква ....асоциация. Навярно е , като опита ти да изглеждаш студена жена. Нали не се сърдиш?



Тема Re: Огледаланови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано06.09.07 13:50



УсмиФката ..... хубави нещо ... сърца отваря.


Ама я си представи усмивката на лицето на оня германец с мустачките ... или са колегата му - мустакатия грузинец ....



Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: По-тъженнови [re: lestr57]  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано06.09.07 13:55



Ти и съпругата ти имате хубаво семейство. Това ми дава надежда

.



Тема Ето нещонови [re: Vestica]  
Автор Rado™ (NamerihIstinata)
Публикувано06.09.07 13:56



и от мен. Това говори много



Напълно "ЗА" съм за постинга ти.





Тема Re: Тъй, де. И не ни занимавайте с някакви синови [re: Лилa_]  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано06.09.07 13:57



Благодаря ти от сърце

.

Имам роднини-гости за празниците.

Но някой друг път - с удоволствие.



Тема Re: Огледаланови [re: Фoтoн]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано06.09.07 13:59



Остава тукашните светли пожелания да не останат само такива и протоколни, а да ги превърнем в дело.


Иначе...



Тема Re: Огледаланови [re: Фoтoн]  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано06.09.07 14:11



Вече ги превръщам в дело.





Тема Re: Огледаланови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано06.09.07 14:25









Тема Re: Огледаланови [re: Фoтoн]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано06.09.07 14:36



Ха, сещам се за един филм за Вещиците от... /не помня от къде/, изобщо нищо общо с ледена жена. Тааа от вещица до вещица






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.