Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Дааа, но какви емоции?нови [re: makeover]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 17:48



Що за емоция е да ми приказва някоя, че си счупила днес нокъта или си скъсала чорапогащника???



Ще ти изям шапката. Хиии, като го гледах това преди малко щях да се напишкам от смях. Да не вземеш да си помислиш, че правя някаква аналогия??? Не. Весели празници.





Тема Re: Обачееенови [re: Vestica]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано05.09.07 17:53



Затова ние трябва да сме внимателни с Вас.
Ако искаме да ни обичате трябва да показваме любовта си към Вас.
Ако искаме да сте любезни, трябва да сме любезни.
Ако искаме да не ни нападате, не трябва да Ви нападаме и т.н.


Понякога се случва, че ако се държиш така ти казват, че това твое поведение ги задушава, липсвала тръпката от скандалчето и т.н.


Абе мъж-това е диагноза!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Огледаланови [re: Vestica]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано05.09.07 17:59



Чета темата и общо взето съм съгласна с тезата, че каквото повикало - такова се обадило, но не може да се прескочи и момента със задушаването. Някакво равновесие пак трябва, а това все не ми се отдава. Май и никога няма да го докарам, та по-добре да не се опитвам, а само да внимавам с редуването на усмивките





Тема Гяволенце,нови [re: djavolche]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 18:02



препрочети ме за тандема и ще ти светне !





Тема Равновесиетонови [re: Finch!]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано05.09.07 18:05



понякога може да изглежда така:
единия се е развихрил и се кара (понеже всъщност нещо го е ядосало през деня) а другия не го навиква в отговор (понеже знае че проблема не е между тях и скоро ще утихне).



Тема Re: Обачееенови [re: djavolche]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано05.09.07 18:07



Абе мъж-това е диагноза!

Ако си станала мъжемразка кажи си го направо. Няма да се обидя.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Обачееенови [re: djavolche]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано05.09.07 18:16



Понякога се случва, че ако се държиш така ти казват, че това твое поведение ги задушава, липсвала тръпката от скандалчето и т.н.

Ами на каквото попаднеш.



П.С.
Абе мъж-това е диагноза!

'жена' такава!

Avatarx

Тема Бря! Абе, къде ги намирате тези сприхавинови [re: djavolche]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано05.09.07 18:20



мъже? На мъж да му липсва тръпката от скандалчето??? (Говоря само за семейството. Аз иначе съм си скандалжия, но не много. Само когато се чувствам много прав, а другия не иска да ме разбере.

)

Уф, "присмял се хърбел на щърбел" стана моето мнение. А, аз как можах да попадна на такава усойница като бившата ми половинка, а? Нали съм уж много умен???

----------------
Усойницата (Vipera berus) е видът отровна змия с най-широко разпространение в Европа. Среща се от Западна Европа до Далечния Изток и от Средиземноморието до Полярния кръг. Тя е едно от най-студоустойчивите влечуги в света.





Тема Re: Огледаланови [re: Vestica]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано05.09.07 18:20



Може и мъжете в клуба да се обидят, но аз вече ще се отнасям към всички мъже така че да се виждам само хубава във Вашите очи

Урааа. Доживяхме!



Иначе замисляла ли си се, че всъщност всичко изложено важи в пълна сила и за жените? Само дето докато научим някои прости истини трябва да минем през съвсем 'не прости' преживявания. Което ме наведе на мисълта..., но да не изпадаме в депресия

Avatarx

Тема Re: Не го навиква... [re: jamie]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано05.09.07 18:23



...а "изслушвайки" си мисли : "Абе ти си викай, аз пък утре ще си купя оная рокля дето все не си я вземам, заради семейния бюджет...ама тоя път да имаш да вземаш! И довечера си влизам в нета и си знам как да се забавлявам....пък ти си повикай...да ти мине!"...и обладана от тези готини мисли/още повече , че се сещаш и за оня парфюм - новия...мале , мале...и него си го обещаваш, даже отиваш и целуваш викащото слънце и му казваш "Спокойно , всичко ще се нареди.../в моя полза естествено/)))...това последното не му го казваш на глас!!!!
Е така се лекувам аз....после високи били лихвите))...еее то нали за равновесие говорим))



Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.