Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:35 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Асасинов синдром  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано18.08.07 18:12



ви е хванал, дами, още, модераторки.
След като си позволявате да изтриете тема, в която ви критикувам за бездействие по време на спамърска атака, значи нищо не се е променило от времето на Assasin.
И, какво от това, че Netty видяла IP-тата?
Нищо!
Освен това ви критикувам за липсата на комуникация с вас.
Един път се наложи да се обърна към Moan и тя реагира.
Три бележки пратих на Anbra-никакъв резултат.
Освен това видях, че сте ми ми изтрили постинг в темана на Vesta, или как беше.
Убедих се, че спокйно можем и без вас.
Без уважение, Алби.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от albi_rijav_kotarak на 18.08.07 18:13.</EM></FONT></P>

Редактирано от albi_rijav_kotarak на 18.08.07 21:16.



Тема Писна ми!!!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано18.08.07 22:31



Алби, изморително е да се пише едно и също - модераторите не са "Моля, Другарката" и не трябва да ни държат изкъсо. Смятам, че трябва да се намесват тихичко и когато положението, което НИЕ сами си заформяме стане нетърпимо!!! Що за желание е да има класен отговорник или комсомолски секретар?! Ама наистина хора това вече на нищо не прилича



Днес имах нуждата да споделя нещо, да поразсъждавам и да се уверя, че не бъркам пътя, но за съжаление ми се отщя. Е, хубава и спокойна вечер. Мислете си за нови тактики да се доберете до длъжността модератор и дано това да ви стопли.



Тема Re: Писна ми!!!нови [re: Finch!]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано18.08.07 22:43



Споко!
Просто констатирам тяхното безучастие и индеферентност.

И аз писах преди време на Асасин "Писна ми" и имаше резултат.
Ама, сега няма.
Моят извод е, че може и без тях.

Днес само се появи едната, за да ми изтрие снощната тема, в която ги критикувах.
Такива модератори, не са ни необходими!

Редактирано от albi_rijav_kotarak на 18.08.07 22:46.



Тема Re: Писна ми!!!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано18.08.07 22:45



Така и не разбирам какво точно искаш те да правят?!



Тема Re: Писна ми!!!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано18.08.07 23:04



Моят извод е, че може и без тях. Естествено! Няма незаменими хора - освен най - близките ни!

И - какво от това?
Да кажа само - една котка разтоварва напрежението така, както никой модератор на света не може! Защо не си вземеш една?



Тема Re: Писна ми!!!нови [re: Finch!]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано18.08.07 23:04



Не става дума за мен, аз съм незначителен юзър.
Става дума за това, да поддържат чистотата на клубчето при наличие на спамърски атаки, както и при наличиу( на персонални обиди.
А те не го правят.
Дори проявяват високомерието, като се обърнах към Anbra с три бележки, да не ми отговори, за разлика от Moan.
Или си вършат работа или не.
Към момента, не си я вършат .
Само ми изтриха снощна тема, в която ги критикувах.
Ако това не е откровен цинизъм.



Тема Re: Писна ми!!!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано18.08.07 23:12



За мен, без да твърдя, че съм права, но така го разбирам, дори в спамърските атаки, в измислените истории и въпроси може да се намери полезна интерпретация на действията и много отговори на още по-многобройните "защота", които си задаваме. Спам, определям темите, които са извън тематиката на клуба и не са обозначени с офф. Теми, които са с цел реклама или тези, които те задължават един вид да продължиш да ги разпространяваш, щото видиш ли нещо лошо ще ти се случи. По тези показатели, за мен модераторите се справят, другото си зависи от нас. Нека сами се замислим за начина по който говорим/пишем, думите, които употребяваме и най-важното - дали не нараняваме умишлено, защото самите ние сме били наранени.
Алби, не се заяждам с теб, не ме разбирай погрешно, само ми стана тъпо от празнодумието и дребнавото отношение към околните, а забравяме, че акто се отнасяме към околните, така и те ще ни отвърнат.



Тема Re: Асасинов синдромнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано18.08.07 23:16



Що тъй леко некоректна ми се струва това заглавие?

Не е честно така да популяризираш един клубен член, а да ощетяваш други.
И аз искам пък да кръстиш синдром на мое име



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Писна ми!!!нови [re: Finch!]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано18.08.07 23:20



В сложната ситуция те не се справиха, за разлика от Асасин.
Има начин за действие в сложна и в нормална обстановка.
Писна ми да ме занимавам с простотии.
Какво от това, че Nety установил ИП-тата на някои спамъри.
Да заключи темата-не.
Да ги банна-не.
Най вероятна мен да ме баннат.
Тогава, каква полза от тях.
Само, дето ми изтриха темата, в която ги критикувах.
За това казвам, че е Асасинов синдром-трият теми, в които са критикувани.



Тема Re: Писна ми!!!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано18.08.07 23:25



Не съм чела тема та ти и за това говоря обобщаващо. Според мен зависи много от езика и думите, които си използзвал, както и от подредбата им... Няма да я изтрият без причина. Пак повтарям, не съм чела темата, която визираш или поне нямам спомен. На много места ги критикуваш, но само на едно да те изтрият - има нещо в повече...



Тема Re: Писна ми!!!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано19.08.07 04:54



В сложната ситуция те не се справиха, за разлика от Асасин.

Алби, къде е сложната ситуация, че нещо не я виждам!??!??
Асасин триеше темите в които го критикувахме!!!!

Писна ми да ме занимавам с простотии.

Ами не се занимавай!!
Четеете и писането в определена е напълно доброволно!!!


Да заключи темата-не.
Да ги банна-не.


Кои теми според теб е нужно да се заключат и кой да се банне???
Това, че някой пише нерегистриран и е по тематиката на клуба, не го прави спъмър!!!
Замисли се ти самия дали винаги си бил изряден в писането, нима никога никой не си обиждал или пък не си спамил в тема!

Хайде по-спокойно и не взевай толкова на сериозно интернетските клубове!

Истинският живот е извън нета!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Асасинов синдромнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.08.07 08:17



Алби, ние модераторите си живеем по къщите, а не в клубовете. Модерирането не е 24-часово дежурство, днес Анбра, утре МамаНети. И спамърска атака е като ти пуснат една страница спам, а не че някой скучае и пусне нещо да се гъбарка. Това спокойно и на другия ден може да се забърше.
Ето например, аз сега сядам пред компа да си изпия кафето, надгледах си клубовете, които модерирам какво е писано вчера из тях, и нищо чудно чак довечера, или утре сутринта да влезна пак, събота и неделя сме в крайна сметка, време за купон, не за драскане.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Писна ми!!!нови [re: Finch!]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.08.07 09:20



Е, точно там е ключа от палатката. Не да ревем къде са моля другарките, а като видим спам да го подминем, а не да си трошим пръстите да доспамваме и ние.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема До Алби - персонално!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано19.08.07 09:28



1. Именно тема като тази, в която пишем сега е спам.
И спамерът си ти - за съжаление нееднократно и при отсъствие на всякакво чувство за вина.

2. Анбра беше в командировка 3-4 дена, може и да се е върнала вчера, но да е била уморена жената от пътуването или да е имала други ангажименти, за да не ти отговори на бележките.
Това, което знам от нея, като лично отношение към теб е предимно толерантност. И тя, както и аз те оставяме да се вихриш под няколко ника...
Явно и двете оценяваме твоята психологична нужда от културни забавления.



3.Ако не си могъл да се свържеш Анбра, си могъл преспокойно да се свържеш с мен - присъствах тук до вечерта. Пък и телефона ми имаш - както мобилния, така и домашния... припомни си, стари ми ухажоре?!


4. Атаката от Калинка- Малинка вече отзвучава по реда си... свежда се до 1-2 теми най много дневно, които изтривам, там където съм сигурна в ай пи то.
Но на първа страница има теми от нерегистрирани, които нямат нищо общо с многоточковата Калинка!!!!!
Пък и дори да имат касателство... това не е проблем!

Скъпи клубари, щом темата е по тематиката на клуба и ви е интересна - пишете си по съвест и чувство! От това , че сте били искрени и автентични, дори в една неавтентична тема клубът може само да спечели!

5. Теми- обяви по принцип в клуба не се допущат, с редки изключения.
Но това е клуб за взаимопомощ предимно между неговите членове.
Както преди време имаше самотни жени, които питаха откъде да намерят майстор за ремонт на еди какво си ... и клубът се отзова адекватно, така и Били - наш заслужил член може да попита за информация, при условие че темата е обявена като ОФФ.

6. Не си спомням точно какво съм изтрила в темата на Вещица - доста трих вчера и оня ден, но явно е било нещо твърде агресивно или неадекватно на тематиката, за да бъде изтрито. Ще проверя, ако се сетя.

7. Вече неведнъж ти припомнях, че модераторите не са компаньонки на повикване и не сме длъжни да бъдем тук по 24 часа, заради твоето удоволствие и желание да контролираш постоянно ситуацията...
Ако се занимаваш повече с истинките си проблеми на разведен и самотен мъж, вместо да ходиш по петите ни, ще е по-добре за всички.
Тематиката на клуба не е личността на модератора, а живота на разведените.
Съсредоточи се върху това - моля те, съвсем човешки!

Иначе пак ще бъдеш трит. Този път - без извинения или обяснения.


Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 19.08.07 10:27.



Тема Re: Алби,нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано19.08.07 12:31



Прибрах се преди час от провинцията.
На твое разположение съм.
Ако съм сбъркала, че не съм искала официално разрешение от клубарите да замина в отпуска за няколко дена извън София, извинявам се публично, не съм знаела, че е такъв редът...
Та с какво мога да ти бъда полезна лично на теб?
А иначе съм съгласна, че може и без модератори. Независимо от обявените клубни правила винаги има недоволства ако една тема е изтрита, заключена или модерирана, както и ако не е.
Струва ми се, че именно редовните членове на клуба са тези, които с поведението си, разума и езика си могат да помогнат да се изчистим от нежеланите "посетители".
Слушам те...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: До Алби - персонално!нови [re: MamaNetty]  
АвторБepнapдинa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 12:40



Искам да кажа пре всички на всеослушание, че аз много, ама много харесвам Мама Нети. Тя пише чудесно и увлекателно и едно готино Мамче, каквото и да казват останалите...(че не бил първа младост, че се правила на млада с приказки, които не й отивали на външността, че понякога послъгва, пак за да се "подмладява" на характер и фасон и т.н. )

Надявам се Мама Нети да не трие толкоз яростно теми, защото Мама Нети като цяло е едно мамче за всички възрасти тука - и за стари, и за млади





Тема Re: Писна ми!!!нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано19.08.07 14:22



Нека направя един коментар, който хич няма да ти хареса.

модераторите не са "Моля, Другарката" и не трябва да ни държат изкъсо.

Така е, поне когато мъж е сезирал за тяхната намеса, но когато жена е подавала оплакване нещата са били доста по-активни. Освен това волно или неволно саморазправите на жените се толерират повече от саморазправите на мъжете. Ако си си правила труда да наблюдаваш нещата в дългосрочен план ще се съгласиш с думите ми, колкото и некрасиви да са те.
И както каза Мама Нети нека не забравяме, че и модераторките са хора и си имат своите женски слабости. Все пак жени са. И двете.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Прав си.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 14:37



За жалост болшинството в клуба са жени. А и Амбра си я избрахме ние. Аз бях за мъж модератор, но вота на болшинството си каза думата.





Тема Re: Писна ми!!!нови [re: Severous_Snape]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.08.07 14:39



Снейпи, я се замисли малко. 2-те ЖЕНИ - Модераторки тук, са трили, редактирвали и заключвали в ПЪТИ ПО - МАЛКО мъжки постинги, отколкото примерно 2-мата МЪЖЕ - Модератори в ГЗС. Полът няма значение.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Редактирано от HAДEЖДA™ на 19.08.07 17:19.



Тема Зная, че съм прав.нови [re: Namerihlstinata]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано19.08.07 15:08



Едно от нещата, заради които харесвах Асасин беше, че той, макар и много да псуваше и лесно да триеше теми, не правеше разлика между мъже и жени.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема ненови [re: Severous_Snape]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 15:35



говори за него в минало свършено време.


Защото е безпристрастен и на някои не им оттърваше.



Тема Re: ненови [re: Namerihlstinata]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.08.07 15:45



Е, има си и някои неписани правила, които модераторите трябва да спазват. Не може да псуваш ти самия, и да искаш другите да не се нагрубяват, не може да си позволяваш персонални обиди, не трябва да наливаш в маслото огън, абе иначе казано, не може да се поддаваш на импулсите си. Няма ли ги тези качества - кел файда от безпристрастността.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Тованови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 15:50



не го отричам, че Асси прекали със свободията си. Аз говорих за неговата безпристрастност, а за грубостта му понякога, както казват е друга бира.
Какво стана с бирите ?





Тема Говоря за модератора Асасин. Затова е в минало.нови [re: Namerihlstinata]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано19.08.07 15:51



За човека Асасин бих говорил в сегашно, но в момента темата май беше за модераторките.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Соринови [re: Severous_Snape]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 15:54



не те разбрах.
За извинение





Тема Re: Тованови [re: Namerihlstinata]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано19.08.07 16:08



Грубоста му се компенсира от други неща, които някои наши негруби клубари за съжаление не притежават. Скоро го писах в една тема и нямам нищо против да го повторя.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Тованови [re: Namerihlstinata]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.08.07 16:13



Останаха за довечера

. Очертава се една много приятна другарска сбирка по хладина.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Писна ми!!!нови [re: Severous_Snape]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано19.08.07 16:18



А пък дали жените не използват по-малко вулгарности и си служат с приличен речник, макар и змийски... Защо ти не се замислиш за това? Дали пък не е това причината да са по-малко модерирани?



Тема Re: Тованови [re: HAДEЖДA™]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано19.08.07 16:19



Преди много приятна другарска сбирка по хладина, може да се уточни дозата на бири и мезета тук:



Наздраве!

Ближи си сладоледа...



Тема Re: Тованови [re: djavolche]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.08.07 16:32



Това беше удар под кръста. Дофтора пише у рецептата айрян да пия. Ама не уточни де....аз се си мисля, че айряна е за утре....



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Тованови [re: HAДEЖДA™]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано19.08.07 16:37



Хе хе, правилно мислиш, то е за после, ако се придържаш към точната доза!



Весела нощ!

Ближи си сладоледа...



Тема Правиш се на неразбрала.нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано19.08.07 16:40



Това обаче си е твое право. След като жените сте спазващи правилата и това е причината да сте по-малко модерирани защо така упорито си избрахте жена за втори модератор на мястото на Моан? Като сте толкова ербап защо не си избрахте мъж?
Споко. На следващите избори за модератор тук ще пишат не повече от четирима мъже и не по-малко от 60-70 жени, така че темата за мъж модератор ще е изцяло безпредметна.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Тованови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 16:48



Та, къде казваш е купона ?





Тема Re: Правиш се на неразбрала.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано19.08.07 17:26



Да се правя на неразбрала аз? Нещо си в грешка и не четеш... ще го напиша по-просто - Да, жените са малко по-молко модерирани, въпреки, че се нападат, но това е така защото не го правят вулгарно и цинично, като някои тук присъстващи. Спазват една нормална граница на благоприличие и не започват първи с псувните и каруцарския речник.
Изборите не ме вълнуват и със сигурност съм спокойна, не ми се нарушава сънят. Ако ми се живееше от избори до избори, отдавна да съм в политиката, а не тук ;))) Пак ти повтарям - модераторът трябва да е УВАЖАВАН човек, ТЪРПЕЛИВ, ОТГОВОРЕН и ТОЛЕРАНТЕН. Каква е половата му принадлежност е все тая, ама ми писна от мрънкалници.



Тема Добре де,нови [re: Finch!]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 17:41



не крещи. Никой на те задължава да взимаш отношение. Ако си взела бъди търпелива да се води диалог. Ако ти се слуша само твоето мнение - си говори сама. Защо се ядосваш.



Тема Re: Асасинов синдромнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано19.08.07 17:41



След като си позволявате да изтриете тема, в която ви критикувам за бездействие по време на спамърска атака, значи нищо не се е променило от времето на Assasin.
И, какво от това, че Netty видяла IP-тата?
Нищо!

Защо не отговорихте на този въпрос?
Преди да ви кажа сбогом, искам да споделя, че Снейп е прав за пола на модераторите.
Никой не е казал, че Anbra няма право на отпуск.
И аз не съм ползвал от 2003 г.
Но, тогава, другият модератор поема и нейните задължения.
Както искате.
Модерирайте или бездействайте, както беше напоследък, но без мен.
И о ще нещо.
Имам мобилните и на двете, но, след като съм разочаровна от теб в личен план, нека не изнасяме повече подробности, тъй като тези телефонни номера са ми дадени по друг повод, никога няма да ви позвъня по клубни проблеми.

Редактирано от albi_rijav_kotarak на 19.08.07 17:57.



Тема Чакай малко.нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 17:45



къде така се разбърза. Никакво сбогом. Ма то така много лесно. Ядосва те и си тръгваш. Я помисли, в бизнеса така ли ? Не е, нали? Ми те всички свестни си тръгвате вече. Да се промени името тогава на "Клуб на разведените жени".



Тема Re: Асасинов синдромнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.08.07 17:53



Алби, кротни се. Това е дир, не е пожар. На Снейпи го казах, на теб също го казвам - и Мъжете - Модератори реагират със същата скорост. Модераторът няма задължение 24/7 да е онлайн. Като те дразни някоя тема - игнорирай я, докато се появи модератор.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Алби,нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 17:57



ето това е за теб. За нас. Голяма находка е:



Никакво предаване, напускане, сбогуване и др. подобни.
Отивам си в къщи. 9 км. значи около 20 минути път. Опа, неделя вечер, нека са 30. Да си си оправил настроението.



Тема Re: Асасинов синдромнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано19.08.07 17:59



Би ли казал коя е темата, за която говориш?
И за да не занимаваме отново останалите хора в клуба, би ли ми написал на л.б.това, от което си недоволен, тъй като дотук разбрах само, че ме упрекваш във високомерие затова, че не съм ти отговорила на бележките. Този въпрос с неотговарянето, мисля го изяснихме. Струва ми се дори, че съм в правото си да очаквам друга реакция от теб по този повод, но ще се примиря с факта, че няма да я дочакам.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re:П.П.нови [re: Namerihlstinata]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано19.08.07 18:00



добавих още нещо по-горе.



Тема Re: Асасинов синдромнови [re: anbra]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано19.08.07 18:02



Питай Нети, ако бъде откровена, да разкаже истината.
Всичко е преходно.



Тема Re: Асасинов синдромнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано19.08.07 18:13



Добре, ще я питам.
Сега питам теб - какви претенции имаш лично към мен, тъй като постингите ти визират двете, сипят странни и безпочвени квалификации по мой адрес, отново разлайват кучетата опитвайки се да ме накарат да съжалявам, че не съм се родила мъж...


Ако това би укротило духовете, то вземам назаем всички изрази на Асасин /дано е услужлив както обикновено и ми ги заеме за малко/ и ги изсипвам тук, подреждайте си ги както искате... Но тъй като говоря само от мое име, с моя начин на изразяване и, о ужас, по документи /призвание и убеждения/ съм жена, мога само да кажа, че недоумявам пред твоята атака срещу мен. Ако с нещо съм те обидила неволно - моля да бъда извинена.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Асасинов синдромнови [re: anbra]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано19.08.07 18:21



Радвам се, че си имала възможност да забЕгнеш извън София и си изкарла добре.
Моля да бъда извинен спрямо теб.
Но, сега, чета постинг на някоя си Карина в темата на Надето, ами почистете.
Погледнах, има нова тема от същата Калина, не съм я чел, ама май е за миене.





Тема Re: Асасинов синдромнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор razvedena ()
Публикувано19.08.07 18:26



Предлагам никой да не пише в темата на Карина и да покажем по цивилизован начин, че такива като нея нямат място тук.
Ще пише, ще си отговаря сама и накрая ще изчезне!



Тема Re: Асасинов синдромнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.08.07 18:28



Аз знам коя е "Калина". Споко. Клубът не може да е стерилен. Ама нека си покаже усерката зъбките хубавко, та да има причина да се режат АиПи-та за достъп до всички клубове.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Асасинов синдромнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано19.08.07 18:31



Дамата или господинът беше предупреден/а в една от предишните теми. Затова изтрих тази.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Асасинов синдромнови [re: anbra]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано19.08.07 19:16



А, така.
Умна си, ЕнтелЕгентна си, дори в повече, имай самочувствие.



Тема Re: Добре де,нови [re: Namerihlstinata]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано19.08.07 22:04



Не, не крещя, не се и ядосвам, само на Снейп му го натъртвам, защото ми е омръзнало да чета едни и същи неща от него към мен - Все съм бягала от отговор и съвсем целенасочено и избирателно взима цитати от цялото ми мнение. Не е насочено към другите, а само към него.
Нямам нерви и сили да крещя





Тема Финч,нови [re: Finch!]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 22:10



знам, че си хубава жена. Усещам го. А това означава, че ня трябва да се дразнищ, когато някой мъж, показва специално отношение към теб. Това е същото като дърпането на плитките в детската градина. Възприеми го така.
Защото на много хора,от критика, не им остана време да обичат.



Тема Гледа ли,нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 22:15



филма "Мъж за милиони" ? Да ти се повдигне малко настроението. Много е показен и разведряващ.
Айде, стига се сърди. Кажи нещо в твой стил!



Тема Re: Финч,нови [re: Namerihlstinata]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано19.08.07 22:37



Не е от специално отношение, а отказ да се чува или чете, отказите да се мисли, а само да се въртиш в кръг около себе си, ето това ме дразни, наред с дребнавостите. Все се заричам да не се връзвам, ама пак ме засърбява да се опитам да кажа и дано този път ме чуе...



Тема Никакви асасинки не са модераторките нинови [re: albi_rijav_kotarak]  
АвторASSASSlN (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 13:58



Щом тази ти тема не е изтрита още - не можеш да ги сравняваш с мен. Аз ако бях - отдавна да съм я ликвидирал. Уточнявам се ясно и точно. Бих я ликвидирал НЕ защото е намесено името ми, а защото не виждам смисъл от нея.

--------------
Анбра, Маме, мен можахте да ме триете миналата седмица, нали? Браво! (Най-искрено го казвам.) Нарочно ви провокирах, че да ви хванат нервите най-после! Трийте, бре!

--------------
Хииииииииииииии! Великият дир-овски досадник "МУЛЕ" навремето го излекувах много лесно. Хич даже не му четях глупостите. Той пише, аз трия, той, аз, той, аз, той, аз...

Умори се муленцето и изчезна. Ако го видите - това му е лечението.





Тема Ти би трябвало да се дразниш непрекъснато.нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано20.08.07 23:57



Поне ако това е вярно:

Не е от специално отношение, а отказ да се чува или чете, отказите да се мисли, а само да се въртиш в кръг около себе си, ето това ме дразни, наред с дребнавостите.

Много точно си го написала и е в пълен синхрон с отношението ти към темата. Правиш се на неразбрала какво искам да кажа и все въртиш и сучеш, но на своето да дойдеш.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Споко. Не е само той.нови [re: Namerihlstinata]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано21.08.07 00:01



Само за в случай, че не си забелязал процента на предложенията ми за имейли или бележки се е повишил неимоверно, но за сметка на общото ми писане тук.
Що се отнася пък до това:

Да се промени името тогава на "Клуб на разведените жени".

Дори не подозираш колко си прав.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.