Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тованови [re: HAДEЖДA™]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано19.08.07 16:37



Хе хе, правилно мислиш, то е за после, ако се придържаш към точната доза!



Весела нощ!

Ближи си сладоледа...



Тема Правиш се на неразбрала.нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано19.08.07 16:40



Това обаче си е твое право. След като жените сте спазващи правилата и това е причината да сте по-малко модерирани защо така упорито си избрахте жена за втори модератор на мястото на Моан? Като сте толкова ербап защо не си избрахте мъж?
Споко. На следващите избори за модератор тук ще пишат не повече от четирима мъже и не по-малко от 60-70 жени, така че темата за мъж модератор ще е изцяло безпредметна.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Тованови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 16:48



Та, къде казваш е купона ?





Тема Re: Правиш се на неразбрала.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано19.08.07 17:26



Да се правя на неразбрала аз? Нещо си в грешка и не четеш... ще го напиша по-просто - Да, жените са малко по-молко модерирани, въпреки, че се нападат, но това е така защото не го правят вулгарно и цинично, като някои тук присъстващи. Спазват една нормална граница на благоприличие и не започват първи с псувните и каруцарския речник.
Изборите не ме вълнуват и със сигурност съм спокойна, не ми се нарушава сънят. Ако ми се живееше от избори до избори, отдавна да съм в политиката, а не тук ;))) Пак ти повтарям - модераторът трябва да е УВАЖАВАН човек, ТЪРПЕЛИВ, ОТГОВОРЕН и ТОЛЕРАНТЕН. Каква е половата му принадлежност е все тая, ама ми писна от мрънкалници.



Тема Добре де,нови [re: Finch!]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 17:41



не крещи. Никой на те задължава да взимаш отношение. Ако си взела бъди търпелива да се води диалог. Ако ти се слуша само твоето мнение - си говори сама. Защо се ядосваш.



Тема Re: Асасинов синдромнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано19.08.07 17:41



След като си позволявате да изтриете тема, в която ви критикувам за бездействие по време на спамърска атака, значи нищо не се е променило от времето на Assasin.
И, какво от това, че Netty видяла IP-тата?
Нищо!

Защо не отговорихте на този въпрос?
Преди да ви кажа сбогом, искам да споделя, че Снейп е прав за пола на модераторите.
Никой не е казал, че Anbra няма право на отпуск.
И аз не съм ползвал от 2003 г.
Но, тогава, другият модератор поема и нейните задължения.
Както искате.
Модерирайте или бездействайте, както беше напоследък, но без мен.
И о ще нещо.
Имам мобилните и на двете, но, след като съм разочаровна от теб в личен план, нека не изнасяме повече подробности, тъй като тези телефонни номера са ми дадени по друг повод, никога няма да ви позвъня по клубни проблеми.

Редактирано от albi_rijav_kotarak на 19.08.07 17:57.



Тема Чакай малко.нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 17:45



къде така се разбърза. Никакво сбогом. Ма то така много лесно. Ядосва те и си тръгваш. Я помисли, в бизнеса така ли ? Не е, нали? Ми те всички свестни си тръгвате вече. Да се промени името тогава на "Клуб на разведените жени".



Тема Re: Асасинов синдромнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано19.08.07 17:53



Алби, кротни се. Това е дир, не е пожар. На Снейпи го казах, на теб също го казвам - и Мъжете - Модератори реагират със същата скорост. Модераторът няма задължение 24/7 да е онлайн. Като те дразни някоя тема - игнорирай я, докато се появи модератор.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Алби,нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано19.08.07 17:57



ето това е за теб. За нас. Голяма находка е:



Никакво предаване, напускане, сбогуване и др. подобни.
Отивам си в къщи. 9 км. значи около 20 минути път. Опа, неделя вечер, нека са 30. Да си си оправил настроението.



Тема Re: Асасинов синдромнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано19.08.07 17:59



Би ли казал коя е темата, за която говориш?
И за да не занимаваме отново останалите хора в клуба, би ли ми написал на л.б.това, от което си недоволен, тъй като дотук разбрах само, че ме упрекваш във високомерие затова, че не съм ти отговорила на бележките. Този въпрос с неотговарянето, мисля го изяснихме. Струва ми се дори, че съм в правото си да очаквам друга реакция от теб по този повод, но ще се примиря с факта, че няма да я дочакам.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.