Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: А ако има и деца?нови [re: Kpиcтинa]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано14.08.07 18:07



Пикаш, акаш, бършеш се,прозяваш се, миеш си зъбите(дали не ти дължи нещо и за хабенето им;)))





Тема Re: И аз искамнови [re: Finch!]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано14.08.07 18:17



Не е до силата на мъжа ,а до меркантилността, сметкаджийството, гюведжарството на някои жени, с което отблъскват, направо отвращават. Ако искате да сме кавалери, нима горните качества са задължителни за дами? Нека не изместваме акцента. Някой тук предположи, че зад нерегнатите се криели мъже. Ми, не! Тук сега се вижда, че и регистрираните жени мислят така. Или поне немалка част от тях. Или поне , немалка част от тези в клуба.
За мен е не просто досадно, а отблъскващо всичко това. То руши и оскъдните красиви представи за някакви идеали, вътрешна красота и по-невидими стойности.

Баси, всичко ли се продава и купува. Вземете се освестете малко!

"....единственото условие е мъжът да е по-силен от нас, за да бъдем тези нежни, любящи и т.н. жени, защото ние това искаме."

Ами, ти тогава си потенциална любовница на всеки по-силен от теб мъж.
Това ли е мярата ти само?

Редактирано от Фoтoн на 14.08.07 19:06.



Тема Re: Фотоннови [re: Фoтoн]  
Автор Cтpeйнджъp (любимо)
Публикувано15.08.07 12:22



Какво да ти кажа, освен, че си интерпретираш нещата както си искаш! Меркантилно щеше да е ако очаквам всички тези неща от някой друг, а очевадно си се справям отлично и сама! И знаеш ли защо - написала съм го по-горе, скъсвам си четирибуквието от работа, за това! Меркантилно е, че някои мъже си въобразяват, че ще им плащаш сметките, ще им слугуваш, а те ще правят ниско задоволителен секс и това трябва да ти е достатъчно. Моля, но такъв мъж НЕ желая, мога да си купя вибратор, по ще е полезен, пък и няма толкова да му робувам! И после защо съм имала претенции, ами ще имам! Най-малкото не желая да ме наследи някой търтей, колкото и грубо да звучи!
Не очаквам някой да си харчи парите по мен, аз си харча достатъчно добре моите, но очаквам силен мъж, финансово стабилен, обичащ домът ни и ценящ, факта, че въпреки, че съм изморена съм подредила дома, наготвила съм вкусна вечеря и пак изглеждам добре... Искам да се чувствам закриляна, малка и сигурна с него! Това искам!
Пък ти продължавай да хленчиш, докато ти хленчиш други мъже правят всичко възможно да покрият тези критерии.
Аз твоите критерии няма да ги покрия, знаеш ли защо - не харесвам мъже като теб! Такива не желая дори да се мъчат да възбудят минимален интерес у мен.



Тема Re: Фотоннови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторpa възпитaниeтo (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 12:34



след като имаш време да четеш и пишеш тук, явно не си скъсваш четирибуквието /цитирам/ от работа, хе



Тема Re: Фотоннови [re: pa възпитaниeтo]  
Автор Cтpeйнджъp (любимо)
Публикувано15.08.07 12:35



в отпуска съм





Тема Re: Фотоннови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ..::B®i::.. ()
Публикувано15.08.07 12:56



Внимателно изчетох всичко написано досега.Особено забавно ми беше да прочета изискванията към партньорка,които общо взето се ограничават до цици и дупе!А, да ,да мълчала,като не я питат-да бъдела с наведен поглед и ред други ориенталски измишльотини.В този ред на мисли реших,че за да не ме смятат за меркантилна кучка,втренчена в парите,gold digger whore или както там се казва,ето по какъв мъж бих си паднала:Небръснат,рошав шкембьо,който поработва нещо,след работа задължитено минава през кварталния хоремаг,където обръща 1-2 пещерски гроздови.Прибирайки се в къщи,първия въпрос е"Купи ли бира?!"Следва събличане по потник,настаняване пред телевизора,който яко дъни тв Планета.Бирите и картофите са нещо задължително,а също и почесванито по чатала отвреме на време.Веднъж седмично двуминутен секс,за които аз съм,разбира се,мнооого благодарна.Карамфила на 8-ми март-ма той се подразбира!от само себе си.Не пипва чиния-имам предвид-да я отсервира-не да я мие!щото това е "женска работа",никога не пазарува,да не говорим да зареди пералнята или миялната-ако има такива-те са лукс!Непрекъснато натяква,че майка му готвела лучената яхния по еди какъв си начин.Аз,разбира се,и думичка не казвам,щото да не го изнервям,аз съм просто Благодарна,за неговото присъствие в живота ми!
Ако се напъна,със сигурност ще се сетя и за други неща,по които си падам.Но в общи линии,мисля че това е моят "Идеал"





Тема Re: Фотоннови [re: ..::B®i::..]  
Автор Cтpeйнджъp (любимо)
Публикувано15.08.07 13:05



Идеален, обаче мисля, че е лесно за намиране - към 95% от българските мъже :Р



Тема Дааа, досадно е, наистинанови [re: njakoya....tam]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано15.08.07 13:14



Спамаджията даже не подозира колко е смешен с еднотемието си. Мъж е. Съчинява женски истории. Тоя ще да е студент някакъв. Вероятно - българска филология. Кани се да става писател.

Може и да стане. Ще пише измислиците си в някой жълт вестник.

Майната им на такива писатели.

На мен ми е по-интересно защо модераторките ги търпят, защо не ги трият, а ги оставят да заемат място и да губят времето на хората.



Тема Re: Дааа, досадно е, наистинанови [re: ASSASSlN]  
Автордoбpe дe (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 14:10



Ти като виждаш IP-тата(не знам как), не можеш ли да разбереш дали идват от едини същи компютър?



Тема Re: Дааа, досадно е, наистинанови [re: ASSASSlN]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано15.08.07 15:22



Ама и ти не спря да се ядеш с модераторките.Какъв е смисъла?Те последните дни трябваше да работят на едро направо ако беше така.Ега ти тъпа след тъпа тема писана я от Калина,я от Джони я от не знам си кой....Всеки си е в правото но си личи кога пише някой за първи път нерегистриран и кога някой умник пише едностилно и си изкарва тук комплексите.
Също така не разбрах как така сума ти мъже от клуба скочиха против ненатрапващи им се жени,които работят,гледат си живота и не искат от никому нищо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.