Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: А ако има и деца?нови [re: Kpиcтинa]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано14.08.07 16:44



Ами да....И вс. това без проблем.......



Тема Ей такиванови [re: njakoya....tam]  
Автор Namerihlstinata (наблюдаващ)
Публикувано14.08.07 16:47



мърморещи и искащи е трябвало да се родите в арабския свят. Да вървите на два метра след мъжа си и да не ви зачитат, като хора. Ама не петролния арабски свят, а в диарбекира и тогава да дойдете тук да се чувствате като принцеси.



Тема Re: ей такава -да живее спора!!!нови [re: Namerihlstinata]  
Автор SAD7 (непознат )
Публикувано14.08.07 16:54



ти въобще знаеш ли как е в арабския свят?? да имат по много жени, но си го позволяват само когато могат да ги издържат.А тук едно че не се грижат за своите ,ами си имат и любовници и пак ги дрънкат комплексите.
Щото аз до сега не съм видяла жена в арабския свят да изхранва мъжа си.....



Тема Re: Ей такиванови [re: Namerihlstinata]  
АвторKpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 16:55



Да не би да казваш, че не трябва да искаме?
Че не трябва да искаме да ни обичат, уважават, ценят, да ни съчустват като ни е лошо и сме болни, да ни обгрижват като ни е зле, да ни помагат като сме уморени, да ни уважават и ценят, да ни купят подаръче за рожден ден (не говоря за беемве), да носят покупките като се връщаме от магазина, да измият някоя чиния от време на време, да бъдат силния пол все пак, а не да ни се налага ние да вършим всичко, а накрая и да му съчувстваме на скъпия, че не се е реализирал, че не са го дооценили, и пак да платим поредните сметки за ток, вода и детска градина ??? ....





Тема Re: Ей такиванови [re: Namerihlstinata]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 16:56



Егати мъжката злоба! И като си помисля, че ние жените ги възпитаваме такива , че да не ни ценят, чудя се как точно го правим? Или просто са случили на кофти жена и сега целият / женски/ свят им е крив?



Тема Re: Ей такиванови [re: Namerihlstinata]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано14.08.07 16:57



За твое сведение съм живяла в "петролния"ако може така да се нарече....и не приемам глупави твърдения...Там пак съм работила .Това го казвам превантивно на въпроси от рода какво точно и да не би......ах.Вие се вижте какво направихте със слабия пол.Много сте зле



Тема Виж....нови [re: лили]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано14.08.07 17:01



Аз вече съжалих че пуснах тази тема.Нека да пишат нерегистрирани как ще обират мъжете си и как ще им липсват някои екстри и т.н.Нека да ги оставим да се заяждат и да попадат точно на тези нови завоевания,и да си мислят колко са умни и че-точно тази не е такава,като предната....



Тема Re: Виж....нови [re: njakoya....tam]  
АвторEмил (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 17:05



Ооо, глутницата недоволни, мърморещи, тануващи до зори, недоспали от месец поради нощни забавления хиени се увеличи


Не разбрахте ли, че ако няма взаимно уважение и взаимно разбирателство, всичко това, което пишете, е напразно.



Тема Re: Виж....нови [re: njakoya....tam]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 17:07



Ами добре. Ама какво значение има дали си регистриран, въщност ? Защо е тая параноя дали историята е истинска или не? Сигурно не разбирам същността на регистрацията, защото от скоро съм тук, но каква е разликата?



Тема Re: Виж....нови [re: лили]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано14.08.07 17:11



За мен параноя няма.просто изведнъж тук започнаха някакви войни,плювни и обиди.И все провокацииите са от нерегистрирани....ако не си пишат тук и под регистрация -на.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.