Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: УФФФФ?!Утре...нови [re: Дokи]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано02.08.07 15:27



Защо ще карат по тъмно, дълъг път ги чака, до Триест са около 11 чАса.



Тема Re: УФФФФ?!Утре...нови [re: Дokи]  
Автор anbra (аз)
Публикувано02.08.07 15:37



Оххххх, Докиии, опитай пак някак да и вкараш акъл в главата, нека и майка и пробва - като иначе не става, да вземе да се тръшне, ама тоя много резервен и съвсем краен номер минава на синовете, а за дъщерите не знам - там може би бащите имат повече влияние...
Тя като тръгне, аз трябва да съм изкарала вече първата фаза на ужаса - моят трябва да е пристигнал вече...

Втората - в неделя следобед... Но между двете съм на твое разположение - ще мога, може би, да ти дам едно виртуално рамо...
Не знам какво да ти кажа, говори и още, извади тежката артилерия, въздействай и на чувствата и към тебе...
Стискам ти палци!

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Извини ме,ама...нови [re: sepide]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано02.08.07 16:01



ти сериозно ли ми говориш?Баба й и дядовците са над 70-те.

Като знам как са ме възпитавали моите родители(най-често със забрани),мерси,ама ефекта ще е ужжжасно обратен!Виждал съм го и на практика-дъщеря ми се чудеше дали да си направи татуировка и таман я бях разубедил(описах и за СПИН,хепатит Б и Ц),а тя на майтап го сподели,уж че ще си прави, с родителите ми.Ми след тирадата и назиданието,което получи от баща ми,още на другия ден си направи татуировка!Та толкоз за методите на въздействие!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Ми щото ми беше...нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано02.08.07 16:04



сервирано,че първо ще минат за 3-4 дни през Унгария,да гледат Формула 1 и чак тогава отиват към Италия!



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Ох, извинявайнови [re: Дokи]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано02.08.07 16:05



Аз говоря от моята си камбанария

.
Все пак поне напиши какво се е случило, знам, че е трудно (големи деца, големи дертове - Анбра ти го каза в руски вариант)



Тема Re: Да добавянови [re: anbra]  
Автор anbra (аз)
Публикувано02.08.07 16:38



нещо за тежката артилерия. Само веднъж съм я вадила - миналата година, когато ми сервира, че ще ходят на някакъв концерт в Стара Загора. Дотук добре. Само добави, че ще ходят с джип, а "шофьорът", негов съученик, си беше взел книжката преди два дена...

И когато аз казах не, той добави - споко, ще се върнем веднага щом свърши концертът /който почва примерно в 9 вечерта/, към 2-3 съм си вкъщи... Тогава му казах - ок, миличък, ако нещо се случи с тебе, чакай ме там, където си... Трясна, фрасна, затвори се в стаята си и не отиде... На другия ден се изнесе от къщи, защото не можел повече да живее с мен, почна работа за да се издържа сам /предстояха кандидатстудентските изпити/... На края на седмицата дойде да каже, че няма да се върне, но независимо от всичко, трябвало да се сдобрим. И се прибра окончателно...
Вече като отмина бурята и говорихме спокойно му обясних, че предпочитам цял живот да сме скарани, но да е жив и здрав...
Мисля, че разбра.
Сещаш се какво ми е коствало...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ами сега?нови [re: Дokи]  
Авторpepi (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 16:54



Ситуацията наистина е малко.... кофти,но опитай варианта,който ти предложи Аси-да ти проучат момъка експресно в някоя детективска агенция.Стискам палци всички да сме се оказали напразно притеснени.



Тема Re: Ми щото ми беше...нови [re: Дokи]  
Автор won (cool)
Публикувано02.08.07 17:56



Дъщеря ти познава ли ги другите, с които ще пътува?А кой ще кара?Има ли опит?
Дано познава хората, с които започва това. Много е важно-в тази ситуация трябва да могат да разчитат един на друг.Всеки да е отговорен към себе си и към другите!Купонът лесно става, но тук има и много дълъг път и дано имат опит в чужбина!
Стискам палци само с хубави емоции да звърши всичко!

"Споделете!"


Тема Re: Ми щото ми беше...нови [re: Дokи]  
Автор glauque (anbra)
Публикувано03.08.07 10:31



Какво става, Доки?
Има ли промяна някаква? Някакво развитие?
Моят тръгна вече...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви


Тема Re: Ами сега?нови [re: Дokи]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано06.08.07 21:46



Доки, какво става?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.