Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:53 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Я пак ?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано02.08.07 12:23



"3 месеца са достатъчно време за една 19-годишна жена да опознае човека до себе си. "

Те не са достатъчни и за 35 годишна жена, какви глупости говориш ?





Тема Re: Ами сега?нови [re: Markizata]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано02.08.07 13:36



Ами не знам, избягвам да теоретизирам. И да възпитавам.

Винаги съм мислела, че възпитание най-успешно се провежда чрез даване на личен пример.
Това, което ме радва е, че ме иска и търси компанията ми не само когато се чувства зле. Напротив, поне дотук държи всичките си велики моменти и хубави неща да сподели и подели с мен.



Тема Тъй като ме нямаше..нови [re: Дokи]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано02.08.07 14:32



за известно време отговарям вкупом:
Притесненията ми са за това,че тръгват с кола,ще минават през Сърбия.Компания са,но всички са по-големи от нея.Момчето не е лошо,говорихме,обсъдихме нещата.Отказва да му платя каквото и да е, а все пак това са не малки разходи!??

За някакви намерения и бъдещи планове-нито дума,нищо че не съм го питал директно.Ма току тъй пари дават ли се?Отделно,че тя кандидатства и би трябвало да е тука за класирания и записвания!!Колкото до майка й:и двамата се опитваме да бъдем максимално тактични и да говорим с нея,а не да я наставляваме или налагаме забрани.
Бе,просто ми е много,ама много свито!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Тъй като ме нямаше..нови [re: Дokи]  
Автор anbra (аз)
Публикувано02.08.07 14:45



Е за това с колата, нямаш идея как те разбирам...


Това с плащането на почивката - той желае да и я плати, или нещо не разбирам? Ето с това никога и за нищо на света не бих се съгласила... Дори бих го поставила като conditio sine qua non - или тя си плаща сама, или не отива никъде - да избира. И тук рязко бих втвърдила тона и не бих оставила място за протести и коментари. И бих ясно и силно обяснила на съкровището си какво означава това.
Все пак те двамата не са ли помислили за записванията в университета? Странно някак...
Утре и аз може да изпищя - моят синковец тръгва да съдийства на някакъв турнир по морето и ще се накачулят и те /че не ги знам и кои са /в някакви коли. На моя вопъл ми отговори дословно "маме, ти не си ли чувала, че хората пътуват с коли?"... Какво да му отговоря, отсега не се свъртам на едно място...
Оххх, Доки, Господ да ги пази!

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Анбра,на въпроса за парите...нови [re: anbra]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано02.08.07 14:52



ми отговори:"Тя ми е приятелка,поканил съм я и значи аз плащам!??".Последва доста остър разговор,но моята така или иначе явно ще отиде.

Естествено че ще й дам парите,но...Обясних всичко,ама:"Ти не го познаваш.Той е......(всякакви суперлативи !).Като се замисля,май всичко,което аз не съм.За записването:"Ми и ти може да ме запишеш.Кво толкоз?!??"

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Хм,нови [re: Дokи]  
Автор anbra (аз)
Публикувано02.08.07 14:54



сигурно е от възрастта ми, ама това определено не ми харесва...
Кога тръгват?

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Я пак ?нови [re: jamie]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.08.07 15:01



Ми, аз съм жена и на 19 години след 3 месеца с мъжа ми, знаех, че това е моят мъж. Оженихме се година и нещо след това, но това нищо не променя. Т.е. аз говоря от личен опит. За теб не знам.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Доки,нови [re: anbra]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано02.08.07 15:10



защото съм майка на женско чадо (вече семейно) и съм минала през въпросните моменти, ще те помоля да се върнеш на горните ми постове - смятам, че са разумни.
Гледайте пак да поговорите с детето и то да "вземе решение самО" да не отива. Или заминавайте алтернативно. При всички други положения ще има конфликти.
От това, което си написал, което сподели и Анбра, нещо не ми харесва ситуацията





Тема УФФФФ?!Утре...нови [re: anbra]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано02.08.07 15:13



вечерта!



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: УФФФФ?!Утре...нови [re: Дokи]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано02.08.07 15:21



Ами баби, дядовци няма ли - да въздействат и те?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.