Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Какванови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.08.07 15:00



отвертка да ти пратя - права или кръстата ?


После иди им вярвай на говедата че те обичали



Тема Бря, Антинянке, къде се губиш мари?нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор ASSASSlNМодератор (старо куче)
Публикувано01.08.07 15:03



И ти дразниш, ама к'во да те правим??? Ти, когато ни надуваше постоянно главите с твоя двуметровия любовник, някой каза ли ти нещо? На мен лично ми беше писнало да чета едно и също от теб.

И аз приказвам едно и също. И ти. Какъв е проблемът?



Тема Re: ..Едно малко въпросче... [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано01.08.07 15:09



Алби, извини ме, но тук не става дума за приятелство, Мисля, че всъщност дълбоко в себе си, си се надявал да си я върнеш...





Тема Re: ..Едно малко въпросче...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.08.07 15:53



Хм, просто продължих да се грижа за нея, считах, че това отклонение в поведението й е временно.
Просто ме използваше, както се оказа, защото другите само я ч***.



Тема Re: Какванови [re: jamie]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 16:39



Бе, ти в ред ли си?


Кво ме интересува металната й част. Важна е дръжката.



Тема Re: Бря, Антинянке, къде се губиш мари?нови [re: ASSASSlN]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 16:43



Е, нееееееееееееее


Аз писах много неща.
Първо имах двама любовници и се фуках и с двамата.
После задържах само единият. Суперяк пич, ама големо говедо излезе. Забремени жена си, стана многодетен татко. Да му са живи и здрави. Опита се да ми плаче на рамото, ама сълзите бяха твърде крокодилски. За разлика от моите...
И тъкмо когато се бях отдала на безгрижно ебане с разни хора, тогава се появи онзи дангалак и ме отвя...
Искам да ти кажа, че съм писала различно, ама ти си запомнил само последното от мен.



Тема Re: ..Едно малко въпросче...нови [re: Apxaнreл]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано01.08.07 17:08



Не поддържам никакъв контакт с бившия.
Струва ми се, че настоящият е много доволен от тази ситуация, а пък аз на него държа повече.



Тема Бе азнови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано01.08.07 17:20



понеже не знам как ще ти пасне най-добре - затуй






Тема Re: ..Едно малко въпросче...нови [re: Apxaнreл]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.08.07 17:51



Според мен малко ревност винаги си остава. Дори да са се разделили хората в нормални отношения, все единия ще се чувства малко или много пренебрегнат.

Поне такива са моите наблюдения върху близките околни.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: ..Едно малко въпросче...нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторнeпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 23:01



Тъкмо се чудех как да ви попитам, да не би да сте подарили златна гривна на жена си в деня на развода. Нещо, от няколкото ваши постинги, които прочетох , ме накара да предположа това. Споделяли сте го някъде точно същият ден. Според мен обаче ,това е било отчаян опит да си я върнете, емоционално манипулиране ( несъзнателно), отказ да приемете фактите. И всичките ви последействия след това.
Цитирам: " Когато ни нараняват , хората правят единствено онова , на което са способни при дадените обстоятелства. Ако не простим, ще позволим на тези стари рани да продължат да болят" и "Докато не се научиш да прощаваш ,ще останеш впримчен в емоционален и физически капан" и ще имаш цинично отношение към живота и жените като цяло. И няма да можеш да освободиш място за хубавите неща.
А дали можем да останем приятели с бившите си партнъори е съвсем индувидуално. Зависи на какъв етап от отношенията сме се разделили. Ако на мястото на топлината и обичта се е появило отчужданието , недоверието и най - вече ожесточение и озлобление не би могло да има приятелство. Важно е какъв е бил всеки един като личност ,като морал и ценности. Ако бившият партньор те е наранявал , обиждал, бил е деспотичен, малтретиращ, безотговорен ,непочтен ,неверен и още каквото се сетите, едва ли е възможно да се запази приятелство. Но можем да запазим поне човещината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.