Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема света наистина е чудесно място...нови [re: parvaty]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано31.07.07 23:15



... когато утрешния ден не е копие на днешния.... тоест когато мислиш за утрето с надежда а не като за нещо вече отминало....
Наистина ли си си задавала въпроси от сорта на "Какво ли щеше да е ако...." ?
Питам, защото аз бих си задавал такива въпроси ако съм послушал друг а не себе си... а ако аз съм го решил няма смисъл да се питам защото това е било моето решение... добро или лошо нямало е как да реша различно, защото това съм аз с всичките си плюсове и минуси...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема Re: Дааа, и въпросния мъж мислеше като теб,нови [re: parvaty]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано31.07.07 23:19



там, където е виреела Любов не може да има приятелство...
Добре казано, истина е...



Тема Нещата, Архангеле, не винаги имат самонови [re: Apxaнreл]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано31.07.07 23:26



едно възможно тълкувание, за съжаление... Понякога виждаш в другия неща, които не одобряваш, и ТОГАВА се запитваш "Ако не играеше комар (съвсем случаен пример) , дали щеше да бъде един прекрасен човек, с който да искам да бъда..." Защото когато решението да останеш в една връзка, поемайки всички негативи, които тя ти носи, контрастира силно с морално - етичните ти устои, можеш ли спокойно да махнеш с ръка и да кажеш "Прав съм бил, хау!"? Да те питам аз в отговор





Тема Не знам дали е истина, но така усещамнови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано31.07.07 23:28



аз ситуациите, когато имам принадлежност, която прекъсва по един или друг повод



Редактирано от parvaty на 31.07.07 23:28.



Тема има неща...нови [re: parvaty]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано31.07.07 23:33



... на които не е хубаво да разбираш отговорите... така щеше да се изгуби насладата да си представяш нещо... за което понякога човек има сили да се бори...
Иначе ДА... разбирам те какво ми казваш.. наистина нещата винаги могат да се изтълкуват... според човека който ги възприема... Така е..

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема Re: Не знам дали е истина, но така усещамнови [re: parvaty]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано31.07.07 23:38



Според мен, трябва да си много интелигентнен, за да запазиш, след развода, приятелството с бившият/бившата.
Няма как да загърбиш една любов и две деца.
Но, животът постоянно опровергава...
;



Тема Ами, не знам за приятелство, НО [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор parvaty (нежна)
Публикувано31.07.07 23:53



когато има общи деца, е ВАЖНО да намериш баланс в отношенията, дори и да ти се иска да шляпнеш един зад врата на субекта, бивш обожаван от теб! Е, ти си мъж, и едва ли ти се е искало подобно нещо. И не считам, че за това трябва особена интелигентност - например, моето дете още не разбира, но един ден със сигурност ще пита "Кой и къде е татко?" Бих искала да знае, за да не й се налага да ми задава такива въпроси. Следователно ТРЯБВА да се прескоча, доколкото изпитвам негативно отношение, и да намеря ДОБРИЯ ТОН, който би спомогнал за една нормална и разумна комуникация в името на доброто на детето. Друг е въпроса доколко това дете може да получи положителни примери от другия си родител, но този факт е част от елементите на пред родилното състояние на отрочето, така, че би трябвало да е без значение, когато, пост фактум, трябва да възпиташ един мъж да бъде баща. Защото за вас е по-трудно, особено в ситуация, в каквато съм аз, при която бащата не е живял и един ден със детето си. Иначе би трябвало да е доста по-лесно, защото съвместното съжителство априори предполага питаене на чувства към родната плът и кръв - това, като говорим за нормални индивиди. Защото има мъже, които забравят, че имат деца, въпреки, че са ги отгледали от бебета. И това за мен не е простимо по никакъв начин. И си прав - и това се случва, въпреки невъзможността на всеки грамотен човек да го въприеме за реалност.



Тема Re: ..уфффф, [re: albi_rijav_kotarak]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 23:59



защо ли се изкушавам да отворя твой постинг? Все се надявам да е различно, а то все същото. Жена ми..., оргазмите й..., предателството..., издръжката...
бляяяях


Изобщо май вече ще започна да й съчувствам. Оргазми една жена може да има и с дръжката на отверката.
Друго си е обаче човек, с когото да си споделя и да си прекарва времето вечер.
Вече започваш да ме дразниш. А аз съм твърде търпелива.



Тема Re: Ами, не знам за приятелство, НО [re: parvaty]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.08.07 00:06



Връзката родител-дете или обратното, е много важна.
Веднъж, когато големият беше на 3 г., а аз бях по служба за седмица, като се върнах, запита майка си, кой е тоя чичко, може би, защото бях с други дрехи. Така ме заболя.
И, от тогава си поставих за цел да поддържам такава връзка с момчетата ми, че никога да не си задават този въпрос.

Играех си с тях, учих ги на мъжки работи, водех ги да стреляме с пистолет и пушка, правех им копия и лъкове, мятахме нож, подхвърлях ги, казвах ми на тати гиричките, биехме се с възглавници, учех ги да познават следите на жиотните в гората.

Научих ги да плуват и тренираха усилено плуеване, играехме футбол, запалих ги по ЦСКА...

Редактирано от albi_rijav_kotarak на 01.08.07 00:08.



Тема Re: Ами, не знам за приятелство, НО [re: parvaty]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 00:10



А ти знаеш ли кой е таткото

Ама наистина, не по документи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.