Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Глупости.нови [re: djavolche]  
Автор bubble ()
Публикувано02.08.07 10:01



:-)не се извинявай...не написах за всаимностъа, защото и той беше заложил на получаване на качествен секс...може и да бе съм права, но ми прозвуча само като секс, а не правенето на любов...ох- пак много задълбах в подробности
Хубав ден ти желая



Тема Re: Глупости.нови [re: djavolche]  
АвторOнзи пич (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 10:05



взаимна е разтегливо като понятие !

Когато единият от двойката има повече апетит за секс а другия по-малко се получава леко разминаване което води до усложнения в отношенията ако продължително време на единия му е много а на другия малко!



Тема Re: Глупости.нови [re: bubble]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано02.08.07 10:09



Той както го бе написал се отнасяше само за мъжкото задоволяване.
Няма значение дали ще е правене на любов или само секс, си е важно да е взаимно и споделено.



п.п. И на теб хубав ден...и внимавай с пантофките, не ги губи!

Ближи си сладоледа....



Тема Re: Глупости.нови [re: Oнзи пич]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано02.08.07 10:13



Сори, но тогава просто двойката не е пълноценна!
Винаги съм казвала, че за една успешна двойка секса също е важен толкова колкото и останалите неща, които ги свързват!

Ближи си сладоледа....





Тема Re: Глупости.нови [re: djavolche]  
АвторOнзи пич (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 10:30



Хората все пак живеят в заобикалящия ги свят и колкото и да е пълноценната двойката външните фактори не са за пренебрегване. Ако единия си има достатъчно грижи извън семейството другия трябва да прояви търпение и разбиране ,че това му влияе на сексуалността и общия психологичен статус.



Тема Re: Глупости.нови [re: Oнзи пич]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано02.08.07 10:43



Принципно си прав, НО и за това си има лек, но това е друга тема и за друг клуб!



Ближи си сладоледа....



Тема Re: И от едно известно временови [re: Фoтoн]  
Автор sepide (novichka)
Публикувано02.08.07 11:32



Виж, Фотоне, тук грешиш



Тема Re: Моля за помощ, наистина!!нови [re: пoтpeceнa]  
АвторДeчko (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 14:26



Не е само майтап. Аз го изпитах и затова ти го препоръчвам. А при мен не беше една, а три в различна възраст. Нищо, че в Бг. Върнах си го, но се чудя защо ми е? Той вече е излишно бреме за мен и за децата. Само за е.....не става, ама те и тия от сайтовете стават, шъ знаеш!

Пробвах ги и много ми харесва. Никой не ми казва, че съм проста, дебела, че не чистя, че не пера,не простирам и пр.Напротив, много добра съм си. И не било вярно, мче се е...а неправилно
Сайтове:elmaz.com; aha.bg
Има и други, ама аз в тия. Много готини мъже, само да не са ти в къщата!



Тема Re: пятилa защо някои жени са катп щрауси ?нови [re: nova]  
Авторпoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 14:43



Нова, благодаря! Бях пуснала подобно съобщение на форум в държавата, където аз живея. Всички мнения бяха: Развеждай се с тоя "плъх" колкото може по-скоро.

Ще трябва да се срещна с адвокат, да преценя кое как, и смятам да подам документите, когато на мене ми е удобно. Смятам и да оставя адвоката да се занимава с него. Аз няма да преговарям лично с един доста враждебен в момента мъж.

Знаеш ли, най-странното е, че докато аз се тормозя за нас, за детето, за миналото, за бъдещето (абе, нормалните човешки емоции, съмнения, въпроси като "защо?"), на него изобщо не му пука. Още една причина да не искам до себе си такъв човек.



Тема Re: Глупости.нови [re: jamie]  
Автор Vestica (analyse)
Публикувано02.08.07 17:11



""На тоя свят е пълно с мъже, който се интересуват от жени с деца, така че ще си намериш някой свестен."

Пълно - ама друг път."

Може би на мен така ми се струва 50% от приятелките ми са разведени с по едно две деца и или имат сериозен приятел или отново са се оженили.
Повечето имат приятел и не искат да се женят пак.

Нямам строги статистически данни






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.