Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моля за помощ, наистина!!нови [re: пoтpeceнa]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано30.07.07 19:33



Имаш подкрепата ни, само че не знам тя какво ще ти помогне.
За мен поведението му е като на 3/4 от мъжете към 50 години. Решават, че искат нещо да променят в живота си ... по определени причини. Някои си купуват нова кола, други започват да се носят като тинейджъри и да си правят татуировки и пр. Твоят пък решил да си промени средата. Дощяло му се някаква емоционална промяна на човека, тръпка някаква ... ама това не е болка за умиране. Аз бих те посъветвала да не вдигаш скандали, защото така само можеш да го отблъснеш от себе си. Ти имаш много повече от тази жена – майка на детето си му, по-млада си и си с него. Щом сте и в чужбина, най-вероятно там той може да разчита само на теб, така както и ти само на него разчиташ.
Това да останете заедно зависи само от теб. Случилото не можеш да върнеш назад, но можеш да проявиш разум и търпение и да си запазиш семейството.

Успех и ще стискаме палци!

пп. Попрочети малко из нета за кризата на средната възраст. Предполагам, че има и сайтове и форуми където съветват засегнатата половинка как да се държи.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Дapeнa :-) на 30.07.07 19:34.</EM></FONT></P>

Редактирано от Дapeнa :-) на 30.07.07 19:36.



Тема Re: Моля за помощ, наистина!!нови [re: HAДEЖДA™]  
АвторOnda (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 19:40



Зарежи това с конституцията, няма толкова значение какво пише там, защото всичко опира до личен морал и принципи.
В много от фирмите служителите знаят, че разговорите им по icq-to се записват (за БГ говоря, защото в US дори има закон, в който това се позволява) и те се изхитряват да използват чата на skype-to.

Понякога се налага да се наруши личната свобода. Напр. аз не влизам в стаята на дъщерята за абсолютно нищо, тя си я чисти и съм й казала, че кочинката си е нейна, да се оправя както си иска. Преди 4-5 години тя започна да се държи странно и уплашено, започна да ме притеснава, отказа да говорим и тогава за първи път й рових в стаята

. Намерих нейни голи снимки, който успях да спра от публикуване в интернет и който пък аз "използвах", за да я вкарам в "правия път". Не ми се и мисли какво би станало, ако тогава не й бях нарушила "неприкосновеността на личната кореспонденция".
Та всичко е много относително.....



Тема Re: Моля за помощ, наистина!!нови [re: Дapeнa :-)]  
Авторпoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 19:58



Не знам колко е временно. Той казва, че я "обича." Фактът, че не е физически до него засилва романтиката.

Не знам дали ще мога да продължа да живея с него. Все пак някъде човек тегли чертата. За какво му е на човек да живее с някой, който открито му казва, че не го обича. Жал ми е за детето. Освен нас двамата, то си няма никого тука, а има и само 3-4 роднини останали в България.



Тема Re: Моля за помощ, наистина!!нови [re: пoтpeceнa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано30.07.07 20:05



Ама защо се вързваш на приказки? Имам един колега от провинцията, с когото си говоря на съкровище. И какво от това? Лаф да става.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Има само едно нещо коетонови [re: пoтpeceнa]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано30.07.07 20:08



можеш да направиш. Детето е достатъчно голямо - и щом имаш работа (макар и "несигурна") - значи вече ходи на градина. Време ти е и на теб да пораснеш - реши какво искаш да правиш и - почвай да го постигаш. Във всички страни има професионални училища и колежи за възрастни - в повечето случаи са съвсем евтини. Говори с адвокат - предполагам, че ще можеш да получиш издръжка докато почнеш работа. Обърни се към социалните служби - при положение, че имаш нисък доход - те ще ти помогнат с градината за детето, с таксите за обучение и с разходите.
Е - ще трябва да почнеш да се справяш сама - но - не е толкова страшно - тук всички го правим от 25 годишна възраст.





Тема Re: Има само едно нещо коетонови [re: koм]  
Авторпoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 22:26



Виж сега, така е. Имам работа, и образование, и детето е готово да ходи на градина. Но аз съм като в ония правни фирми по филмите: ако не станеш партньор до определена година си вън от играта почти за винаги. Но това напрежение в къщи вече ме изнервя и след като разбрах какво прави в свободното си време, ми е трудно да го гледам спокойно.

А той стои на работа до 7-8 часа за да и пише, или поне така ми каза. И "обича" тази жена, с която дори никога не е живял или дори не познава истински защото тя е била омъжена за негов приятел за около 20 години. Истината е, че той я е харесвал; тя се е омъжила за друг (по-наперен) тогава. Моят сега компенсира.

А детето обожова баща си, и само пита кога ще си дойде като сме в къщи. Само заради това го търпя засега.



Тема Re: Има само едно нещо коетонови [re: пoтpeceнa]  
Авторпaтилa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 23:26



не е лесно положението, в което си. Тези чатове са ми познати - преди няколко години си скъсах нервите по подобен начин - е, ние слава Богу нямахме дете. Та мисълта ми е - вместо да говориш тук - сядай и си говори със съпругаси - ама възможно най - спокойно. И въпреки, че не съм от тази порода - наблюденията миса, че жените , които предизвикват съчувствие са винаги в печаливша позиция
успех



Тема Re: Има само едно нещо коетонови [re: пaтилa]  
Авторпoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 23:30



Говорих. Спокойно.

Ето какво той каза:
1. Не ме обича и всичко е свършило.
2. обича нея и няма да престане с чатовете
3. може да се изнесе ако настоявам, а може и да остане.

Е, не знам как ще я караме така.



Тема Re: Има само едно нещо коетонови [re: пoтpeceнa]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано30.07.07 23:43



Оказва се истина, че проблема е по-раншен и дълбок, а това е само резултат от развитието му .
Потърси генезиса , причините за всичко. Опитай обективно , отстрани, доколкото ти е възможно. Разбери това. Поискай от него да разбереш. опитай се да го реабилитираш и оправдаеш, признавайки своя дял от "вината". поискай му прошка и приемане. Подкрепи го емоционално и му начертай оптимистичен изход от кризата.
Може би е в криза на възрастта, може би е несигурен- ти си млада, а той търси увереност и истинско приемане, като мъж. Високи ли са ти претенциите? Или той предъвква приказката за неродения Петко?...Прекалено много ли искаш секс? В смисъл , повече от неговата инициатива ли?
И още нещо важно: Не бива да показваш съмнение или съжаление към мъжествеността му, нито да преиграваш театрално колко се справял ,за да не звучиш лукаво и лицемерно.

Въобще, и да е театър, наистинско да изглежда.
Ми, за това се сещам на първо време , млада госпожо.

Редактирано от Фoтoн на 30.07.07 23:46.



Тема Re: Спиралата на живота!)))нови [re: пoтpeceнa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 23:46



По рано принцеса Даяна, сега ти....идентични случаи)) Гордей се!)) Случват ти се "Кралски истории"


А ако трябва да сме сериозни, съжалявам, но ти май само си запълвала няка си животът му , докато е изчаквал и се надявал на нещо....но съгласи се , че и разликата във възрастта и интересите ви някак си с годините се изместват и то в НЕполза и на двете страни!
Оправяй се овреме и успешен старт в ИСТИНСКИЯ живот!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.