Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: пятилa защо някои жени са катп щрауси ?нови [re: пoтpeceнa]  
Авторrygge (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 17:37



Съжалявам да ти го кажа мила, но щом разсъждаваш така още много ще патиш

(не знам дали си обърнала внимание на предишните ми постинги до теб!

Да комуникираш, да бъдеш тактичен, практичен и т.н. не е нито манипулация, нито поведение на "щраус". Никой тук не ти е казал да си траеш и да търпиш мъжа си!

И какво, ще го изнесеш от неговото (предполагам) жилище? Ще се разведете, дай боже да бъде по местните закони! Съответно, ти ще си загубиш правата на работа, престой и т.н., а може би и над детето, защото не можеш да го издържаш...В чужбина, не е като в БГ, който има възможност да издържа човечето, той печели!

Ако пък се разведете по БГ закони, ще си вземеш детето и няма да видиш стотинка!!!

Кой печели от тази ситуация?!? Нито ти, нито детето ти!!!

Преди да се палиш и да тропаш по масата, помисли добре над тези неща! Недей да бързаш! Поговори, с адвокат, изясни нещата, т.н...

Ако наистина мислиш за детето си, а не манипулираш мъжа си чрез него, би трябвало да разбираш тези неща

Той като се пали на детето и го разстройва, ти защо не го изведеш на разходка? Кажи му, че отивате за 1-2 часа навън ( нека си почати) пък после да обърне внимание на детето Това не е щраусово поведение, а поведение на една достойна майка, която скоро ще започне да гради самостоятелно живота си! Хем детето се привързва към теб по този начин, докато той си бие автогол...Да видим с това му поведение още колко дълго малкия "ще го гледа с обожание" (цитирам те!). Малките деца инстинктивно се насочват към тези, които им показват внимание и обич!



Тема Re: пятилa защо някои жени са катп щрауси ?нови [re: rygge]  
Авторпoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 19:08



Не, не е негово жилището. Принадлежи и на двамата. Имам всички (редовни и собствени) документи и за престой тука и за работа.

По закон, той трябва да плаща издръжка за детето. Ако съдя по другите случаи на разводи, най-вероятно ще запазя и къщата ако искам. Друг е въпросът дали искам да остана в къщата или не.

Да, ще бъде неприятен развода и свързан с досади като уреждане на документи, кой къде да живее, кой какво да плаща и т.н. Но аз не съм изтривалка. Този човек е открито заявил, че не е мой съпруг вече. За какво ми е? Той дори не си играе с детето.

Колкото до мъжете, които биха искали жена с дете или не, това в момента не ме вълнува. Аз не си търся мъж, а се опитвам да направя най-доброто за себе си и за детето. Не, не мисля, че е добре за детето ми да има такъв модел за поведение между съпрузи. И не е добре да разбере един ден, че майка му е изтривалка за обувки.

Проблемът е: той иска аз да си губя времето да уреждам развода и това ме ядосва. Иска развод, но аз трябва да го направя. Не иска да живее с мене, но не иска да се изнесе от къщи. Е, къде е логиката в това? Аз пък не мисля, че е справедливо ние с детето в момента да се местим от къщата и квартала които то познава.



Тема Re: пятилa защо някои жени са катп щрауси ?нови [re: пoтpeceнa]  
Авторпaтилa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 20:01



виж, не знам отколко време е тази ситуация, но ако е отскоро - опитай да говориш пак с него без емоции. В смисъл това, чеси огорчена и прочие е ясно, но опитай да му кажеш, че в крайна сметка при тази ситуация е важно да се запазят чувствата на детето. А то ще е най-наранено ако се наложи да си сменя начина на живот сега и то заради баща си.
Редно е той да се изнесе - разбира се
Ей, живота си е е...л майката понякога. Какво го мислиш - какво става.
Но те подкрепям за това, че ти трябва партньор и приятел , а не формално присъствие



Тема Re: Глупости.нови [re: jamie]  
АвторOнзи пич (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 00:16



От няколко милиарда все ще се намерят няколко !

Децата на тази възраст си имат нужда да си се полигавят това е разбираемо !
Човека сигурно е много стресиран щом и на детето си не обръща внимание...

Какъв е извода !
Правете качествен секс с мъжете си за да се връщат при вас


Ако не ви се отдава се усъвършенствайте лелки на 50 ви правят за смях !




Тема Re: Глупости.нови [re: Oнзи пич]  
Автор bubble ()
Публикувано02.08.07 01:26



я ме светни за качествения секс...какво според теб включва понятието "качествен секс"- аз сериозно питам...после и аз ще кажа-какво за мен е качествен секс





Тема Re: пятилa защо някои жени са катп щрауси ?нови [re: пoтpeceнa]  
Авторnova (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 07:38



Jiveq v chujbina-USA po tochno.Ne im obrushtai vnimanie na zadochni teoretici.Ne se iznasqy-ako nqmash vuzmojnost da se izdurjaj sama vednaga.podai purva molba za razvod-izprintvay e-mail-ite.Pazi gi zaedno s brachnoto svidetelstvo.
Naplachi se pod dusha i deistvai kato delova jena v interes na deteto i sebe si.Vrushtane nqma.50-100 godishna-vuprosa e da ne si ti.opravdaniq vinagi se namirat.Jilishteto e tvoe i na deteto.A bivshiq nama da go iskat v Bg-i toi nqma da iska...Shte si plashta izdrujkata i jilishteto vi -ako e obiknoven muj-gorchivo shte sujalqva.Samo milioneri mogat da si pozvolqt razvod v chujbina



Тема Re: пятилa защо някои жени са катп щрауси ?нови [re: пoтpeceнa]  
Автор rygge (vse sushtata) ()
Публикувано02.08.07 09:09



В такъв случай честито имаш всички предпоставки да се справиш!

Не искаш да си му изтривалка казваш? АМИ покажи му тогава!!!

Разбира се че няма да иска развод при ситуацията, която описваш...На него му е удобно в момента...

Трябва да действа този, който има интерес от тази работа. В случая ти! И това няма да е загуба на времето ти, а път към един нов по-добър живот. Нали това искаш?

Не знам в коя страна си, но мога да ти разкажа при мен как е: към общината има безплатни консултации за проблемни двойки и за разводи. Има също специални центрове за легални съвети + почти във всяка адвокатска кантора
първият разговор е безплатен! Има си и интернет...
Защо не се разтърсиш? Разбери си правата, сроковете, необходимите документи, т.н. През това време се фокусирай само на детето, мъжа си игнорирай. Нека остане малко насаме...

После, представи ситуацията на мъжа си и директно го питай в кой ден да уговориш срещата с адвокат. Ако откаже, ще му обясниш, че има лесни и трудни начини.

Обясни му неща в духа: ако иска да е с нея, ти не можеш да си с него. Болезнено е. Искаш също да започнеш начисто. Затова, да ти съдейства, да се разберете. Ще е по-евтино, бързо и всеки ще си тръгне по пътя...Един вид приела си поражението

Ако ти отказва: попитай защо? Има съмнения? Вижда шансове за вас? Заради детето?

Бъди спокойнаи делова, без нападки и никога когато сте около детето. Случилото се няма значение, единственото важно нещо е как всеки от вас да продължи по-бързо напред. Може да го помолиш да идете някъде навън една вечер, за да говорите по-спокойно. Все ще намериш детегледачка, нали?

Така ще му покажеш, че си силната жена, която вярвам си!

Още нещо, защо не се изнесеш ти? То ще е временно...Знаеш ли как ще ти олекне! не може да нямаш поне една приятелка, при която да не можеш да останеш за към месец? Дори и да нямаш близки приятели, имай вяра в хората! Знаеш ли колко много биха ти съчувствали в такъв момент! А него със сигурност ще го подгони чувството за вина + ще е принуден да се размърда, защото ще осъзнае, че си напълно сериозна...

Последно: защо искаш непременно да вземеш всичко? То е ваше общо! Той може и да е пълен задник, но има право на някаква компенсация за труда си. Или просто искаш да го накажеш?

Успех и много сили ти желая!

Не е лесно. Аз в момента преминавам през нещо подобно. Вече 3та седмица тече от края и повярвай ми, със всеки ден се чувствам по-добре! Аз също като теб уреждам нещата, точно защото искам да приключат по-бързо и да излезна чиста от ситуацията.

ПП Сама жена с дете може да се справи в чужбина (говоря от личен опит)! Започни и ще видиш, че е постижимо! Само трябва истински да поискаш. То ще е най-голямото ти вдъхновение! Просто трябва малко по-стриктно планиране....

ПП2 Повярвай ми има достатъчно мъже, които ще обикнат жена с дете, стига тя самата да не се чувства обременена.

I'll think about it tomorrow!

Тема Re: Глупости.нови [re: bubble]  
АвторOнзи пич (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 09:23



С малко думи значи мъжа да е задоволен сексуално нищо повече от това!
Когато не му стига е склонен към извън брачни контакти.
Ако всичко е ок винаги ще се върне при жена си и получил малко разнообразие което гали мъжкото его.

А за теб какво значи ?



Тема Re: Глупости.нови [re: Oнзи пич]  
Автор bubble ()
Публикувано02.08.07 09:31



абсолютно същото- тайната е в думичката задоволеност



Тема Re: Глупости.нови [re: bubble]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано02.08.07 09:56



абсолютно същото- тайната е в думичката задоволеност


А най-важната и вълшебна думичка е взаимна задоволеност!



п.п. Извинявам се за намесата в разговора ви!

Ближи си сладоледа....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.