Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Фотончо,нови [re: Фoтoн]  
Автор Pocu (жизнена)
Публикувано02.08.07 11:52



няма за какво да се извинявам. Случаен читател си позволява да нагрубява майка ми, при това публично. Как се реагира според теб?

Естествено, че същото важи за баща ми, но в момента той не е тема в този разговор. Никой не го коментира, никой не го обижда. Мисля, че ясно показах отношението и към баща си.
Не прекаляваш ли със своята мнителност? Анбра успя да излезе от своята ситуация с майка си и да разбере, че моята е различна. Затова и с предишния ми коментар изразих своето възхищение към нея. Ти ще успееш ли да излезеш от твоята ситуация и да погледнеш на моята като на нещо различно?

Просто имам проблем с майка си, не с баща си, ОК?



Хубавото тепърва предстои

Тема А тинови [re: 3лaтaн]  
Автор Pocu (жизнена)
Публикувано02.08.07 12:25



какво би посъветвал децата си, ако искат да помогнат на майка си? Все пак тя е майка, нали разбираш. Така, както ти си баща. Родителите са единствени на децата си. Приятели, гаджета, дори съпрузи човек може да сменя, но родителите - не.

Майка ми само ти напомня на бившата ти съпруга. Тя никога не е била озлобена към никого. Депресията й се дължи на друго, а фактът, че е разведена усложнява допълнително ситуацията. Но не знам точно с колко.

За тези, които все пак следят развитието - не заведох майка си на лекар. Тя просто си мисли за заминаване, но към момента няма намерение да го реализира. Запознах я с приятеля ми. Тримата прекарахме цял ден заедно. Прецених, че това е по-добрият подход - да го опознае и да види дъщеря си щастлива. Той беше много мил с нея, тя е очарована от него и вече го обожава

Когато останахме двете, поговорихме доста, но не за развода й. Дадох й да разбере, че ценя високо възпитанието и обичта, които ми е давала, че трябва да се радва на децата си. И да си стои в България, защото им е необходима и в недалечно бъдеще ще бъде още по-необходима. Пък другото ще се нареди лека-полека. Всъщност това винаги съм го показвала, но този път доста понатъртих, защото е вярно и защото е важно за нея.

Не съм се отказала, но просто ще действам деликатно. Написах продължението, защото някой ден друга дъщеря/син може да са в моето положение. Или пък някой от четящите да се озове в положението на майка ми. Просто да знаете, че и това го има. Човек не знае с какво ще се сблъска, чужд опит винаги е полезен. Късмет и сила да обичате желая на всички ви

Хубавото тепърва предстои


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.