Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не виждаш??? Аз, пък, виждамнови [re: ASSASSlN]  
АвторПpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 15:52



Ако той ме обича истински не би "оправил" положението си с друга жена така набързо.


Абе човек, връзката ми с този човек е на няколко месеца. Какви семейни положения, какви съжителства, какви пет лева ???
В мига в който стане ясно, че така нареченото ми семейно положение представлява заплаха за тази вързка и ако до тогава тя е издържала във времето - разбира се, че ще се разведа. Но засега това не е жизненоважен приоритет.



Тема Re: Здравейте, имам проблем....сякаш.нови [re: djavolche]  
АвторПpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 15:59



Това по мойта тема ли е или по някоя от съседните?





Тема Re: Здравейте, имам проблем....сякаш.нови [re: Пpoлeт]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 16:24



Значи еб те дразни по принцип любопитството и интереса към теб. Обаче, дали донякъде не прекаляваш с дразненето? Конкретния пример за пощенската кутия - може да е било важно. А и да не е било, това са именно моментите в които трябва спокойно да отговориш с минимум инфо и да прекратиш любопитството към себе си. Помниш ли в малките класове, защо момчетата дразнят момичетата? Защото виждат, че им се връзват. И ти с тези нервни реакции, та чак панически сякаш им казваш на всички любопитни "Ей, хора, аз всъщност това дето го правя нещо не е наред, ела те да човъркате къв е случая".
Казваш не те питали. Ами хората не винаги питат. Но изумения очакващ поглед е достатъчна покана, да изясниш. Какво значи нямаш навика да ги осветляваш? След като те притесняват по някакъв начин, това е начина да спреш клюките. Клюка има, докато има загадка. А ти сякаш сама я подхранваш.
Пак личен опит, на предишната ми работа не исках да ме разнасят, почти никой не знаеше за семейните ми проблеми, за това, че се разведох и т.н. Но явно беше се разчуло, получаваха се конфузни /за мен/ ситуации и т.н. На настоящата ми работа това е факт, който всички знаят, никога не съм почувствала неудобство. На новото място където живея - същото. Факт, точка. Съобщавай факти и не се занимавай с глупости. Нали същите тези незначителни хора някога са разбрали, че си се омъжила, сега ще разберат и другото. Като факт.
А това някой да се поинтересува от теб - не очаквай. Такива хора са едно на милион и пак няма шанс да се случи с човек, с когото едва си казвате здрасти в асансьора. Предполага се, че за това човек има приятели.
И май си права, това няма общо с новите и старите хора, има общо с някакъв проблем вътре в теб. Реши си този проблем. Разбирам те в голяма степен как се чувстваш, но пък и не ми се коментира "публично".
Пожелавам ти успех. Осъзнаването на проблема е първата крачка към решаването му, нали знаеш





Тема Ти не падаш от Марс, а от Венеранови [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 16:40



Аз съм падналия от Марс. Ясни въпроси ти задавам, ти ми носиш от девет кладенеца вода. Толкова "ако" си наслагала, та чак ме заболя главата да ги следя.

Абе, мааму стара! Да се развежда ли или не?

Казваш, че трябвало да узрее решението за съвместно съжителство и тогава да предприема действия за развод.

"Дори да приемем, че любовта непременно е прелюдия към брак или съжителство, нали все пак е нужно известно време за опознаване, преди да се решим да заживеем заедно?!" Пак те питам.

Кога да се разведе и да се развежда ли изобщо някога? Прост въпрос и те моля за прост отговор.



Тема Re: Ти не падаш от Марс, а от Венеранови [re: ASSASSlN]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано16.05.07 16:42



Ми да се развежда, ако иска, бе! Откъде да знам! Ако ставаше дума за мен, отдавна да съм се развела на нейно място.

Че и да съм се оженила пак вече!



Спорът ни беше не дали да се развежда авторката, а дали непременно трябва да живее с новото си гадже.

Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Стига вече! Развеждай се и толкоз!нови [re: пpoлeт]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 16:45



ЗапазИ си интелигентните взаимоотношения към бившия-настоящ съпруг.

Имаш, нямаш приятел, имаш, нямаш намерение да заживявате заедно, имате, нямате намерение да сключвате брак... Все тая! Развеждай се! После лепни на входната врата една табела: "Аз, Еди Коя Си съм разведена!" и им еби майката на тия!

Стига вече!



Тема Re: Стига вече! Развеждай се и толкоз!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано16.05.07 16:47



Това вече е градивно мнение!



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Аз ти вярвам, така е! Години вече приказвамнови [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 16:49



защо е така! Ти знаеш ли или пак си спала по време на лекциите?



Защото си имате деца, ангажименти към тях, мислите за тях, живеете за тях...

А, един сам мъж какво има???



Тема Re: Здравейте, имам проблем....сякаш.нови [re: Пpoлeт]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано16.05.07 16:51



По твойта тема е!:)
След като се срамуваш да се показваш с настоящия си приятел и изпитваш вина, значи нещо куца - или нямаш истински чувства към него или просто не си готова за нова връзка и тогава изхода ти го казах преди в кръга на шегата.


Ако си влюбена не изпитваш вина, а напротив имаш чувството,че летиш!
Така, че живей си жовота и да не ти пука какво щели да си помислят или кажат другите и не си вменявай вина!



Тема Брееей, ти си можела и кратко да приказвашнови [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 16:53



"Спорът ни беше не дали да се развежда авторката, а дали непременно трябва да живее с новото си гадже."

Ми, да прави каквото си ще!

Апропо, вече се обърках. Какво, всъщност, иска авторката? ПрипомнИ ми, че забравих вече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.