Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Здравейте, имам проблем....сякаш.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано16.05.07 14:42



Така е, права си. Но просто не спирам да се чудя как има хора готови на крайни квалификации, когато просто са прочели някаква тема, засягаща откъслечен проблем и не познават нито автора, нито знаят подробности от ситуацията.

Нищо лично, просто се чудя, защото аз нямам това самочувствие, нито тази смелост да си вадя глобални изводи от 5 написани реда.

Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Не виждаш??? Аз, пък, виждамнови [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 15:21



защото мога да чета между редовете.

"Предполагам, че в момента, в който реши да живее, ще си оправи семейното положение."

Аз, пък, предполагам нещо съвсем друго. Предполагам, че докато дойде момента Пролет да си оправи семейното положение, въпросния мъж може да си е оправил вече своето. С друга жена.



Тема Не искам да съм такъв любим, дори инови [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 15:24



на теб.



Разни хора, разни идеали.



Тема Аз съм от тия с крайните квалификациинови [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано16.05.07 15:32



Абе, аз пак ли съм луд? Хм, обичат се, авторката го пише. Какво по-логично да заживеят заедно. Не е речено да сключват брак. Ама, нали точно тогава същите тия хора, от които се притеснява авторката, ще кажат:

- Гледайте я тая, женена пък живее с друг! Курвенска история.

Казваш, че влюбените не е задължително да живеят заедно. Не е, ама колко време? И какво трябва да се случи за да заживеят? Ако не искат да живеят заедно тогава за какво говорим изобщо?

Моля те за точни отговори.



Тема Re: Здравейте, имам проблем....сякаш.нови [re: пpoлeт]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано16.05.07 15:36



Нямаш проблем! :)
Имаш нужда от повече самоуважение и самолюбов-да се обичаш самата ти!
А до липсата на секс, ми за това са измислили вибраторите!
Не се самоунижавай с бившия, а посети секс шоп, като не можеш да бъдеш с друг мъж!
Всичко ще си дойде на мястото, нужно ти е време!





Тема Re: Не виждаш??? Аз, пък, виждамнови [re: ASSASSlN]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано16.05.07 15:38



Аз пък мисля, че много фантазираш!



Големи хора сме, бре! Не всяка връзка води до живеене и брак!

Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re: Не искам да съм такъв любим, дори инови [re: ASSASSlN]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано16.05.07 15:39



Не искаш да си ми любим?! Сърдита съм ти!



Сега сериозно. Абе винаги съм твърдяла, че мъжете повече налитат на брак и ангажименти от жените, ама никой не ми вярва!

Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re: Аз съм от тия с крайните квалификациинови [re: ASSASSlN]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано16.05.07 15:45



Леле-мале! Аз ли падам от Марс, ти ли живееш в друг век!

Абе чакай! Живеенето не е "режи баница, па яж", особено когато човек има деца от друг брак! Ами любовта си е любов - секс, привличане, химия, но това не означава че е свързана непременно с увереност, че това е човекът, с който трябва да доживея до дълбока старост! Ами ако е перфектен за любовник и забавление, но не става за баща и съпруг? И ако в даден момент от живота ми, след все още прясна рана от развод, не съм готова за ангажименти и ми трябва точно такъв, ставащ само за любов и забавления мъж и ако и той самият не е готов да ми даде нещо повече и не иска - какво? Защо да не се срещаме и да не си доставяме радост, щом това не вреди на никой от нас?

И още нещо. Дори да приемем, че любовта непременно е прелюдия към брак или съжителство, нали все пак е нужно известно време за опознаване, преди да се решим да заживеем заедно?!



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re: Аз съм от тия с крайните квалификациинови [re: ASSASSlN]  
АвторПpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 15:46



Никъде не съм казала, че имам намерение да се омъжвам.
Може да ти прозвучи както искаш, но за мен любовта не води задължително до брак или съжителство. Не намирам никаква логика в това.
Какво трябва да се случи, за да заживеят двама? За себе си мога да отвърна, че се нуждая от време. Което на свой ред да ми даде поне малко увереност, че мога да се доверя отново.
Ще кажеш вероятно, че след като не съм излекувана от предишната болка, защо не се лекувам, а се впускам в нова връзка. Защото дори и наранена, аз също имам потребност от това да обичам и да бъда обичана. А условие за това не е съжителството.
Не забравяй и факта, че имам две деца. Тяхното психическо здраве е мой основен приоритет. И уверявам те - дори и само зарад тях ще мине доста много време докато заживея изобщо с някого. Ще го сторя, когато зная, че децата ми са готови за това. В момента не са. И аз не съм все още.



Тема Re: Аз съм от тия с крайните квалификациинови [re: Kлep]  
АвторПpoлeт (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 15:47



Мнението ми съвпада напълно с това на Клер






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.