Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:32 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема "Животът-начин на употреба"нови  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано19.04.07 21:13



Простете ми-само тук мога да бъда откровен.
Животът е като един ден-изгрев-човек е млад и буен, пладне-човек съзрява, залез-на моята възраст, сумрак и тъмнина...

Животът е като един път, както съм казвал на големия син- тръгваш бодър и обнажден, бориш се по пътя с живота, колкото и да е дълъг пътя-пътувал съм из страната и по Европа, винаги има край-пристигаш изморен.

И остава самотата-вечер, след работа, в почвините дни.
Не ме ругайте, това са вечерни самотни мисли.



Тема Re: "Животът-начин на употреба"нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано19.04.07 21:33



има и хубава умора...даже и от дълго пътуване. прибираш се уморен и въпреки това не можеш да заспиш, защото пред очите ти летят картините, които си видял по време на пътуването. А и сумрака може да е красив...ако е от запалена свещ:-). А самотата вечер...тук имам късмет, когато я имам.../ сега чаветата са навън, останалите съквартиранти са тихи....ей, сетих се- защо не си вземеш съквартирант, понякога е весело, сърдито...но никога скучно..
Алби, защо пак си се сдухал...остави тъгата да отлети от теб - иначе се самозаравяш



Тема Re: "Животът-начин на употреба"нови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано19.04.07 21:36



Животът има смисъл когато обичаш и си обичан.



Тема Re: "Животът-начин на употреба"нови [re: bubble]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано19.04.07 21:40



Трета седмица поред пътувам да В. Търново, Ловеч и Троян/с шофьор/ и мога да се наслаждавам на раззеленяващата се природа.
И накрая пристигам в София-пътят, макар и дълъг-свършва.



Тема Ето, на!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано19.04.07 21:53



Знаех си аз, че проблемът е в шофьора!
Ама защо не си избереш шофьорка следващия път?!
Пък може и да отбиете в зеленото, а?


Вече има люляк май...

Non nova, sed nove.

Редактирано от MamaNetty на 19.04.07 21:54.



Тема Re: Ето, на!нови [re: MamaNetty]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано19.04.07 21:56



Не се оправдавай, цяло лято бягаше от срещи, а аз висях самотен в хотел "Слънчоглед"





Тема Re: "Животът-начин на употреба"нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано19.04.07 21:56



а ти позволил ли си изключая бившата си жена да обичаш и да позволиш да те обичат...а понякога просто така се получава-дълъг период в който си сам, имам предвид на липса на партнъор /много сухо звучи/. Врмето става все по-хубаво- пошляйквай се вечер по улиците... а снимки от хубавите места, където си бил- прави ли...пусни някои, ако си снимал...
Аз уж съм човек, който се адаптира лесно и си мисля, че съм и малко в повече луда глава...се побърках от притеснение и се разболях, от факта, че трябва да излизам зад граница и че няма да съм с децата две седмици...а то било и хубавооо...а плочки за банята избрахте ли ...:-)



Тема Re: Ето, на!нови [re: MamaNetty]  
Автор bubble ()
Публикувано19.04.07 21:59



по повод шофъора и шофирането- онзи ден се прибирах с една жена и шофъора и от път...в София, тя реши да мине през Бриколажа и да си купи две цветенца. ЦЦветенцата се оказаха един кедър, който се побра в колата, след като се спусна седалката...така аз се оказах под клонките му, а върху мен се ръсеха бодличкииии...и ми мина през ума, че, ако си имах гадже посмъртно нямаше да повярва, че игличките по мен са от кедър, който е бил с мен в една кола





Тема Re: Ето, на!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор bubble ()
Публикувано19.04.07 22:04



хей, приятелю, явно си в час с хотелите...дай идея за прилично хотелче в Пловдив, защото с децата ще запрашим за там на 04.05.2007г....



Тема Ох... благодаря ти!нови [re: bubble]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано19.04.07 22:04



Даде ми страхотно оправдание!


Щото и моето гадже няма да повярва за игличките, ама сега имам поне, какво да му разкажа, ако захапе темата...


Non nova, sed nove.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.