Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: "Животът-начин на употреба"нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторбeф (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 15:15



Ти поне знаеш от какво имаш нужда. Пък аз се разведох официално тези дни, но с мъжа ми бяхме разделени от години.Точно по същото време човекът с който бях от 2 години ми сервира такова, че не е за приказка, децата са попораснали, пък аз направих такъв обрат в професионалното си битие, че още не знам дали се спасих от истерията на "успяла" жена или си провалих живота и в това направление... И ти си мъж в мъжки свят, а аз жена пак там...И даже сега не знам от какво повече да ме е страх: от самотата вечер, от нови разочарования или от мен самата...Защото така както съм си силна личност и не тъпа жена маи нищо добро не направих или не намерих в тоя живот /изключая децата/.
С две думи бягай от депресията! Това, което не ни убие ни прави по-силни...
Така, че търси това, което ще те направи по- обнадежден!
Виж как те окуражавам, ама на мен си не знам какво да кажа...





Тема Re: "Животът-начин на употреба"нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано29.04.07 23:10



[защото знам,че хубавото тепърва предстои.



/red]
дали е така?
Може би съм бил дарен с 20 хубави години за да ссъздам деца и да ги отгеладм, а сега ми предстоят дълги години страдание?



Тема Re:П.П.нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано29.04.07 23:32



Лятото на 2002 г., когато гопемият се върна от Франция, след завършения първи курс , и като му обясних за буйствата на майка му, ми каза че винаги е искал да прилича на мен.
Каква по-хубава награда от това?

И кому съм нужен вече?
Аз изпълних моето предназначение на този свят-създадох, отгледах и възпитах две прекрасни момчета.
Аз бях, както разсъждавах като млад, една ракета-носител, която изведе своите деца на по-висока орбита.
Пожелавам и на другите родители да чуят това от своите деца.



Тема Re:П.П.нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано29.04.07 23:57



Кому съм нужен вече?



Тема Re:П.П.нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 23:59



Разбира се, че си нужен на децата си. След няколко седмици и моят син отлита и аз ще съм като теб - самотна. А родителите са винаги необходими на децата си.
След "създадох, отгледах и възпитах" има сватби, снахи и внуци!
Нима не искаш да видиш тези прекрасни неща?





Тема Re:П.П.нови [re: няkoя]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано30.04.07 00:07



Тя налага новитят си любовник, с който ходи на вилата, да ги кара на летището.
Предлагаше ми единият да ги посреща, а другият да ги изпраща. Отговорих, че като баща никой не може да ми забраани да ги посрещам и изпращам.
Така и стана.
Тя дори не ми отгоори на поздрава на летището.



Тема Re:П.П.нови [re: albi_rijav_kotarak]  
АвторEднa дpyra (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 00:16



Ами аз се чудя, когато седиш и се самосъжаляваш, котарако, дали си пийнал, или просто ти е кеф да си стеняш така? Защо не вземеш да почетеш книжка, да послушаш музика, да отидеш на кино или друго културно мероприятие, или пък вземи да поспиш малко. Тези, които пишем в този клуб, вероятно повечето сме сами, е да децата все още са с нас, но страшно се дразня един мъж да стене час по час и да мрънка колко е сам и ненужен!

Щом вляза в клуба обезателно попадам на някой постинг с твоите жални вопли. Ами какво искаш да чуеш още?! Поне направи едно нещо от направените ти досега предложения от клубарите.
Ами размърдай се де, за един мъж не е проблем да отиде сам, където и да е и да си намери приятели и приятелки. Вярвам, че не ти липсват такива, но спри се на една и й предложи да живеете заедно, ако те е страх да спиш сам.
Нищо лично иначе!



Тема Re:П.П.нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 00:20



Аз ти говоря за децата ти, че те ще се гордеят с теб и ще кръстят сигурно техните си деца, твоите внуци, на твоето име!
А да ти задам въпрос - ако твоята бивша съпруга реши да се върне при теб след 2-3 години, ти би ли я приел отново, би ли й простил, че те е предала?



Тема Re:П.П.нови [re: Eднa дpyra]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано30.04.07 00:23



Уф, идеите са лесни, но на моята възраст са трудно реаулизуеми.
Да си сложа тебелка-сандвич и да тръгна да си търся жена?



Тема Re:П.П.нови [re: albi_rijav_kotarak]  
АвторEднa дpyra (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 00:29



Абе, котарако, какво ти е на възрастта?! Мисля, че си някъде към 47-48- годишен, пък и повече да си, това не е проблем. Говориш като че ли си престарял и гониш 120-тата си година.

Пък нали знаеш, че за всеки влак си има пътници, така че, действай! Повече ентусиазъм ти е нужен, енергия и оптимизъм. Е, засега ти пожелавам лека нощ! И да сънуваш много хубави неща!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.