Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: won]  
Автор bubble ()
Публикувано21.04.07 11:26



е точно тук аз казвам;ХАУ...т.е. съм за 100%



Тема Re:нови [re: won]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано21.04.07 11:36



Пусни отделна тема, вярвам, че желаещи няма да липсват, пък и времето се оправи ...
И аз съм за!

Най-хубавото на съветите е, че могат да не се изпълняват.



Тема Re:нови [re: Lotty]  
Автор won (cool)
Публикувано21.04.07 12:20



Предоставям възможността на Алби да пусне темата,тъй като той е "виновника" да ни вкара в такива тежки размисли.Нека първото предложение да е негово, за да видим как се е променил от песимист2 (?)...



"Споделете!"

Тема Re:нови [re: won]  
Автордpyra (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 14:01



Просто не се е променил и незнам дали изобщо иска да се промени!



Тема Re:ОКнови [re: won]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано21.04.07 14:02



Прието, ще пусна нова тема следващата седмица.
В понеделник съм командировка, но вечерта, живот и здраве, ще пусна.



Тема Re:Хмнови [re: won]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано21.04.07 14:03



Каква невероятна памет имаш, изненадан съм





Тема Re: "Животът-начин на употреба"нови [re: KRlZlA]  
Авторmd (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 17:47



ако човекът наистина има депресия, той не може просто така "да се вземе в ръце." Точно това е една от чертите на тая болест: не можеш да се измъкнеш сам от блатото. Аз бих посъветвал среща с много добър специалист, но наистина много добър. Повечето са знахари в тая област.

Обожавам рижи котараци, затова ти казвам: ако спорт и диета не помагат (алкохолът е депресант!; вземи витамин Б комплекс) не помагат, виж някого.

Още: направи си пълен чек-ъп с изследване на хормони и т.н.



Тема Ти хубаво му го казваш...нови [re: md]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано21.04.07 21:10



... но то е само едно повторение на нещата, които вече други хора / включително и аз/ сме му казвали.
Не, че има кой да чуе...
Алби е в класическа депресия и няма сам да се измъкне от блатото, като се хване за косите.
Трябва консулт със специалист и ефективни лекарства, за съжаление... твърде дълго продължи този негов "разпад" - това е ужасно разпиляване на жизнена енергия за негова сметка.
Фактът, че все още ходи по командировки и върши там каквото има да върши по програма е вероятно единственото което го държи на повърхността.
Понякога си мисля в пристъп на черногледство, че ако някой ден разберем за самоубийството му от вестниците, всички тук ще се почувстваме виновни, ама късно...и няма кой да може да му помогне със задна дата.
Лошото е, че той живее сам - имам предвид буквално и няма кой да го наглежда...камо ли пък да го подтикне да иде на доктор и то качествен.

Non nova, sed nove.


Тема Re: "Животът - начин на употреба"нови [re: MamaNetty]  
АвторMaдoнa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 12:26



От доста време ви чета и много пъти съм попадала на мрачните мисли и самосъжаление на рижавия котарак. И не мога да разбера как не му омръзна толкова дълго време да говори само за собствената си жена - толкова ли е незаменима или се е вкопчил в измислените й качества и достойнства и не ще да прогледне около себе си?! Хей котарако рижав, стига мрънка, стига чака жени да ти предлагат развлечения и излети! Ти нали си мъжки котарак?! Виж колко хубави жени има около теб, а може би много по-качествени от бившата. Организирай нещо (толкова самотни жени има в клуба, дори в командировки не ходят), предложи посещение в театър, кино, екскурзия в планината - все някой, който е с пораснали вече деца като твоите, ще се отзове. Не само ти си сам, но направи нещо, а не чакай самотните вечери за философски депресиращи мисли. Освен, ако не си пристрастен. Знаеш ли планината, природата, разходката, приятният разговор как помагат за възстановяване на силите и настроението. Ех, да бях мъж - нямаше да седя и да мисля за нещо отминало. Щях да съм инициатор, защото много мъже смятат жените-инициаторки за агресивни, страхуват се от тях и бягат да не изгубят "ценната си свобода".
Не лекар ще ти помогне, а инициативността, енергичността и усещането за пролет и за нещо ново и красиво!





Тема Re: Ти хубаво му го казваш...нови [re: MamaNetty]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.04.07 13:06



Както винаги, ти си права за много неща, които и аз си мисля по случая. Консултация с психолог може да помогне много. Но също така на него просто са му необходими хора! Такива, които да го вкарват в пътя, да го търсят, да се интересуват от него - просто да знае, че не е сам! Трябва да се погрижим за него!!!

Това, което той прави със себе си и собствения си живот, е просто безобразие. Готин мъж, подминали са го дефектите, тормозещи 90% от мъжете (в т.ч. например липса на добро образование, култура, интелект; оплешивяване, дебел гъз и/или разплут корем и пр.

) - какво иска, не е ли това достатъчно основание да се понапъчи? Чудо голямо, че го зарязала по курвенски красавицата му!

Мисля идния месец да го включа в една моя офанзива, която заформям. Да видим как ще го прилъжа......лошото е, че хич не е глупав и трудно се командва такъв...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.