Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Жена ми ме маминови  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 00:34



Здравейте, реших да пиша в този форум и да потърся съвет/и от хора минали по пътя, които ми предстои и на мен. Женен съм от 15 години. Доскоро се заблуждавах, че имам здраво и стабилно семейство. Жена ми има определени недостатъци, но в името на любовта ни, аз почти не ги забелязвах...мислех, че осигурявайки и един добър стандарт на живот, мога да искам от нея поне да не ми изневерява. Всъщност до сега не съм имал съмнения и притеснения...но скоро открих доказателства за това, че тя системно ми е изневерявала и вероятно продължава да го прави...тя все още не знае за това, че аз зная. Чудя се дали да и кажа или да я изчакам да се издаде сама.Сериозно мисля за развод.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор koм (член)
Публикувано28.03.07 00:47



А какво прави жена ти докато ти осигуряваш "един добър стандарт на живот"?

Моя съвет е като начало да се успокоиш и да се убедиш, че всичко, дето си мислиш не е плод на ревност. Ако си убеден - не виждам причина да чакаш "да се издаде сама". Говори с нея и тогава вземай решението.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: koм]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 01:01



За мен случилото се е шок. Убеден съм, че тя има любовник, при това май не е само един...намерих доказателста в скрита от нея сим карта, на която попаднах съвсем случайно...
Жена ми работи за удоволствие, направих и модна агенция, защото това и харесва като бизнес. Искаше да е независима и да не се превръща в домакиня. Съгласих се с нея. Децата ни ги отглеждат чужди жени, на които плащам, за чистотата в къщи също съм наел хора... но това не е проблем, аз исках от нея само едно единствено нещо - да не ми изневерява.
Още повече, че аз не съм го правил ...поне досега...



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано28.03.07 01:05



Подходи внимателно към проблема, реагирай само когато си на 100% сигурен / имаш и доказателства / .Никак не е приятно и здравословно да обвиниш някого в нещо само по "разкази на очевидци" и то от N'та ръка... - търси факти, не се поддавай на слухове и полуистини от клюки...
Голямо момче си , все ще измислиш нещо, успех... и дано подозренията ти да не се оправдаят...

"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор koм (член)
Публикувано28.03.07 01:14



Чакай малко...
Намерил си SIM карта. Сигурно си открил и нечии телефони на картата. Ама това още не е доказателство, че ти изневерява. Послушай какво ти е казал Ной. Може да правиш от мухата слон. В такива моменти - чувствата могат да изиграят гаден номер на съзнанието. Първо се убеди как стоят нещата - после ще мислиш.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано28.03.07 02:35



Да не сте се втурнали в някакво съревнование кой е по-важен от двама ви и кой по-значими неща върти и да сте се забравили? Или поне ти, който си звездата у вас? Правиш всичко ти, както чета. Знаеш ли, бившият ми съпруг по едни времена се беше засилил да ми прави или фризьорски салон, или фитнес - ей така "да си въртя" нещо и аз отказах. Защото исках друго! За мен осигуряването на "нещо там да си има" е измиване на ръце, а едно просто харчене на пари си е харчене на пари. Услуга, помощ, жест са ми по-други неща. Ако ти водиш, ти определяш и тя трябва вечно да ти е благодарна, че я храниш, докато се преструва /по твоите думи/, че ходи на работа, а там /пак според теб/ само си клати крачетата за удоволствие, може би даже да се е подлъгала, да е от отчаяние и нещастие. Това "исках от нея само едно единствено нещо - да не ми изневерява" ми прилича на желание за трофей. Не е изключено и друга жена /примерно твоята/ да го приема така. Хипотетизирам по преживени драматизми, не ми се сърди.


Картата не е достатъчна, ако си дойдем на въпроса, от моя телефон например са писали съобщения доста души. Имам и пет-шест карти, дето нямам спомен кои точно бяха и какво може да имат записано вътре. Ако подозираш човека излишно и го покажеш, много боли. По-добре там си страдай, хапи възглавницата колкото искаш, провери, следи я ако трябва, но недей да скачаш от нищо, защото е много неприятно и не се забравя.

- - - -


Тема Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писаниянови [re: Aнreл]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано28.03.07 09:01



Намерил си бил СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО скрита СИМ карта...

Уф, ай стига вече, деее! Стига с тия простотии! Стига с тия измислици! Стига с тия плоски кандидат-студентски съчинения!





Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано28.03.07 10:51



Една СИМ карта не означава нищо. Дори СМС-те без друго покритие не могат да са доказателство. Помисли за друго, а не за карти. В къщи имам 3 или 4-ри, които вече не се използват. Сега се и замислям дали наистина са там... Не знам. Трябва ли са ми в един момент по някаква причина, но със сигурност не, за да си уреждам срещи с любовник ;) Мъжа ми има 2 карти, но любоницата му е негова асистентка и винаги има причина да звъни на "официалната" карта без да може да се използва като доказателство.

Дай да те питам теб - не търсиш ли повод да си смениш "трофея" защото ти се е приискало нещо по-така? Май си се наситил и сега искаш ново попълнение в колекцията, ама не може да си виновен ти, нали? Че ще трябва и парички повече да плащаш ако ти си виновен, а така ще се съгласи на това, което й предложиш, което при всички положения е повече от стандартите за страната, ама е точно толкова колкото можеш да прежалиш, нали? Ей, мъжка му работа! Не може да сте виновни и търсите да извъртите нещата, пък после ние какви сме били...





Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Finch!]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 12:14



Не е само това. SMS -ите просто ме повокираха да потърся и други доказателства. Тя се подготвя за нещо. Изтеглила е спестяванията си / от работата и/ и е сложила парите в банков сейф - намерих бележки. Ходила е при адвокат и е проверявала имуществото на фирмите в които учавствам. Поиска да и купя скъпа кола - на нейно име и други наглед дребни неща. Макар, че в момента се държи много добре с мен, зная, че ще е така докато получи това, което иска. Тя е с мен само заради стандарта който и осигурявам, това ме вбесява, защото досега не се бях замислял сериозно.
Семейството е ценност за мен и причината поради, която все още не съм и казал е, че изчаквам да събера още информация от специалисти. След това ще решаваме какво да правим. Възможно е тя да се е чувствала нещастна, но това оправдава ли срещите и с други мъже, прави ли я по- щастлива?


И аз да продължавам - докога да се правя на глупак?
А що се отнася до SMS - съдържанието им толкова много ме унижава, че не смея да споделя съдържанието им. Гадост.
Не искам да сменям жена си, искам си семейството. Какво да правя? Не зная дали мога да простя...



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.03.07 13:07



Кофти работа.
На първо време ограничи достъпа на жена си до всякаква информация касаеща собственост, да не стори някоя глупост, като моята бивша, дето вече две години се търкаляме по съдилища от лекомислието й и лакомията.
Сама си тури главата в торбата и сега кърши ръчици бившата ми изгора.
Един адвокат за оперативната работа и отчитане след всяко действие.
Втори за наблюдение на първия без знанието на първия. Отчитане в неофициална обстановка, кръчма или друго.
Кротост и спокойствие в погледа от твоя страна.
Вече си нахлузил бойната каска с рогата виждам, а бях решил да те съветвам друго, ама Дира не ме пропуска лесно

кофти работа, ама освен да ти пожелая успешен лов и по-малко нерви, друго не остава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.