Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: А-а-а,...нови [re: wasted_youth]  
Авторвишивaши (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 19:29



ми земай го , кво чакащ да ви застреля ревнивия ти мъж ли


току виж спрял да изтерясва у форума и стане кротък тука като има на кого да си го изкара в къщи



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано01.04.07 20:03



*** . obadi mi se ili andriann1 v skipe

__________________
Не е желателно да се пускат телефони тук.
Moan

Редактирано от Moan на 01.04.07 20:08.



Тема Ша ти дам аз един момък на теб!нови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.04.07 08:24



Лелиии, ако знаеш само каква брада съм пуснал! Няма да ме познаеш в никакъв случай.



Тема Сус, бе, фукара!нови [re: вишивaши]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.04.07 08:29



Мъжъг й хич не е ревнив, защото няма такъв.

От кое село си, че да знам кое българско наречие да започна да уча, че да те разбирам по-добре. К'во е туй "изтерясва"?



Тема Ооо, Мая, да те записвам ли във фен-клуба нанови [re: Maya]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.04.07 08:40



почитателките ми? Мнооо съм готин, ама понякога не съм готин и даже сам не мога да се понасям. Тя, жена ми затуй ме изпъди, де. И тя самата не можеше да се понася, и двамата бяхме непоносими...





Тема ako наистина...нови [re: ASSASSlN]  
АвторMaya (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 14:13



имаш женски фен клуб, значи наистина харесваме, обичаме или се възбуждаме от по-груби и директни мъже като теб. А може и трите наведнъж :)), ти ще кажеш как е :))
ps:на колко години си всъщност,малко неъместен въпрос...и не че има значение де, важното е че си готин!!! :)))
Женати само може да съжалява, че те е изпуснала





Тема Ааа, нищо му няма на въпроса ти. Дърт съм обаченови [re: Maya]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.04.07 15:17



Не се крия, на 47 съм. Мнооо ме харесват мацките от клуба. Като се появя на някоя клубна среща - не мога да се отърва от целувки. Дааа, вервай ми. Ама, напоследък все проблеми имам и отдавна не съм ги виждал. Само си бърборим.

В тоя клуб сме като голямо семейство. Всичко има. Млади, стари. Веселба има и караници и бой понякога.



Ще те приобщим и теб, усещам. Всичко можем. Акъли всякакви даваме. Ако искаш да се разведеш - моляааа. Ще те разведем. Ако не щеш - ще ти дадем акъл.

Само кажи какво искаш - насреща сме. На толкова цигани сме помогнали, че на тебе ли няма да помогнем???



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Hoй]  
Авторcлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 16:06



Искам да ти разкажа една случка от моя живот и да не прибързваш.
И аз като купих компютър, се намъкнах в Мирката/чат/ и попаднах на един младеж с който си поговорихме доста.Накрая той ми даде номера на джиесма си.Без да се замислям му пуснах есемес "Беше ли ти приятно с мен?" И познай какво се получи,когато не бях изтрила съобщението,малкият ми набарал джиесема,прочел го и докладвал на баща си.Вечерта бях подложена на кръстосан разпит и за пръв път изпаднах в егати неловката ситуация.Нито познавах човека,а излезе,че едва ли не секс съм правила с него.


Накрая моят мъж като видя,че никакво признание не може да получи,махна с ръка и каза:"Ама аз всъщност имам ли право да ти казвам с кого да общуваш и какво да правиш?! Ти си имаш глава на раменете и знаеш докъде да се простреш." Дотук приключи всичко.



Тема и аз съм дърта :) аманови [re: ASSASSlN]  
АвторMaya (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 16:15



нито съм разведена, нито съм се женила. Нямам желание за семейство, а като чета историите в този клуб се радвам че не съм се оженила, макар че кой знае дали е за радване . Единственото с което можете да ми помогнете е да ми кажете как обществото гледа на разведените и как на т.нар. стари моми , не че искам да сравнявам нещата,знам че нямат нищо общо. Мисля ,че старите моми са като вещици в очите на околните :)Има ли нещо такова



Тема Страхотна идея за тема!нови [re: Maya]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.04.07 16:33



Пусни си отделна тема, съвсем кратичко напиши собствените си впечатления и/или преживявания. Много мнения ще получиш, най-различни. Разни хора, разни виждания.

Е, ако искаш, де! Но при положение, че сме анонимни - какво ти пречи??? И не се притеснявай, че някой може да те "разпознае". Не си мисли, че си уникален случай. Повече от три години съществува тоя клуб, много истории прочетохме. Оказва се, че нищо ново няма под слънцето.

Аз лично си мислех отначало, че с моето семейство се е случило нещо свръхестествено, че лош ми бил късмета, че аз нещо не съм добре в разбиранията си за живота...

Лелеее, след време установих, че такива, като мен - с лопата да ги ринеш. От което НЕ ми стана по-добре.



Редактирано от ASSASSlN на 02.04.07 16:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.