Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ами, мъжа ти има мозък в главата си инови [re: cлyчaйнa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.04.07 16:39



доверие ти има. Ама има и подобни случаи, когато такова "прегрешение" бива натяквано дълги години.

Шарен свят!



Тема Re:такова"прегрешение" бива натяквано дълги годининови [re: ASSASSlN]  
Автор won (cool)
Публикувано02.04.07 18:37



...и освен това с това обяснява/оправдава собствената си безотговорност,само 3 години по-късно.Като тогава последствията бяха катастрофални и необратими за много хора.

"Споделете!"


Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор Щъpkoт (fyromophagos)
Публикувано02.04.07 20:47



Чупи кучката, не заради изневярата, а затова, че е склонна да те предава по всички пунктове, вярвай ми....бях женен 13 години, затварях си и аз очите заради детето, но накрая ми писна и такъв сиктир й теглих, че ме гледаше ококорена близо година и половина....не си струва да жертваш остатъка от живота си с тази жена......но трябва кураж и спокойствие, особено ако имаш деца.
п.с.
понастоящем тя си има втори съпруг, а моите и нейните отношения са отлични. Детето е окей, вече е голям мъж. Не показвай гнева си, отстрани я като зловреден тумор.

Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".


Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор TE_DDA (ЪкУшерката!Опс!)
Публикувано03.04.07 15:58



щом си човек с възможности мяй малкото можеш първо да наемеш дедективска агенция за да разбереш наистина какво става. после ще му мислиш. междувременно не пускай аванта заматериалните неща и си вържи гащите

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: TE_DDA]  
Авторпoнe (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 09:00



се научи, че дедектив се пише деТектив и не идва от деда ти....





Тема Re: Жена ми ме маминови [re: пoнe]  
Авторdeda (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 22:07







Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Авторkaтo cи зaбpaвиx ниkнeймa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 16:31



Хайде, моля ти се!Звучиш като поредния ревнивец - моят мъж, например е убеден, че имам връзка с вокалът на Сигнал - Данчо Караджов, със Слави Трифонов и със Глория и Ивана едновременно.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
АвторKapи (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 16:42



Това въобще не значи, че жена ти си има любовник, а че не се чувства сигурна в теб. Щом ти си по-силния и по-финансово успешния, и всичко все ти и даваш, нея я е страх и съвсем основателно, че в един момент, като и се наситиш, тя ще остане без шушка и вече попреминала, което е съдба на много жени - доста мои приятелки от прекалена всеотдайност бяха за определен етап на плачевно дередже.
Най-вероятно нейни приятелки или майка и, такива са тъщите, но не ги вини, са я посъветвали да изтегли парите и да ги сложи на сейф. Както и да те накара да и купиш нещо по-ценничко. Затова не бъди токова смешно подозрителен. А успокой жена си - нея я е страх.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
АвторKapи (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 16:53



А що се отнася до есемесите и сим карта - аз лично съм пращала есемеси на мъжа на една дето сваляше моят мъж, бях сигурна, че тя му чете съобщенията, като за целта специално си купих сим карта, която употребих само за такива цели - а есемесите бяха с такова "секси" съдържание, че ти е бедна фантазията:))))черпех от текстовете на поп фолка:))))и не само.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Kapи]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано05.04.07 17:03



Хм...
Интерсно, каква точно ти е била идеята при забъркването на тази Интрига.

Carpe diem! Volente deo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.