Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: жена ми...нови [re: Aнreл]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано28.03.07 23:07



Ти си попаднал на такава.И моя мъж сега плаща всичко,поне докато се върна на работа.Но аз не му кръшкам,а напротив.Само не се отчайвай.ами разбери причината все пак.Ако беше класическо кръшкало,нямаше 15 години да си в неведение.



Тема Re: жена ми...нови [re: Aнreл]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 08:37



Това,което пишеш и аз мога да го напиша, но в женски род.В един момент ставаш касичка и така те възприемат.
Виновен си и то много, че си я лишил от всякакви проблеми и трудности и нея изведнъж й е станало скучно.Ти работиш, други гледат децата и чистят, а тя какво да прави и за какво да мисли, става й скучно и си намира развлечения.
Моят бивш съпруг си хвана любовница от скука и с мойте пари си обикаляше и живееше, а аз имах правото свободно да работя и по 24часа на ден.От мен се искаше , а на нея се даваше.
Тук искам само да допълня, че в началото той отговаряше за всички финансови операции и аз му имах пълно доверие до момента ,в който разбрах за нещастната женичка, на която трябва да се помага.И от този момент го лиших от тази възможност и започнах да работя сама.Години се мъчех да спася брака си и сега като си помисля на какви унижения съм се подлагала ме хваща срам.
Как излязох от кризата- децата ми помогнаха, започнахме с ново жилище, с ново обзавеждане, с никакви предмети от миналото и с много работа.Когато исках да не съм жива се хващах с още по непосилна задача и така забравях за проблемите.Сега съм доста по-стабилна психически и разбрах, колко е вярна една приказка- по-добре сама, отколкото зле придружена.
След още по-дълъг брак от твоя аз съм вече разведена и спокойна,че повече няма да ме лъже и манипулира и насажда в главата ми мисълта,че за всичко съм виновна аз и моята работа.



Тема Re: жена ми...нови [re: Aнreл]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано29.03.07 11:05



Четох старателно, всичко търпи вариации като обяснение, но това с проверката на имуществото определено значи нещо и не ми хареса. Мога само да кажа, че ако жена ти не фигурира по документи като участник в твоя бизнес, може да не получи нищо от него /със съжаление отбелязвам - както например аз/. И това с влоговете - няма законен начин да се провери кой от вас с какво разполага, така че и твоите пари са си твои пари, освен ако не са в общи сметки разбира се. Според мен материалната страна в случая е важна дотолкова, доколкото е необходимо да си запазиш ресурс заради децата. Но както обясняваш, че сте финансово добре, и наполовина да разделите всичко, ти без средства няма да останеш, нали не греша? Не отдавай такова значение на евентуалните загуби, тя все пак ти е съпруга и след като по закон при един общ живот и придобивките са общи, не бива да се дразниш, че ще трябва да делиш. По-скоро се подреди емоционално, помисли за себе си, за вас, какво искаш всъщност, би ли живял занапред с нея и как, компромиси се правят и то не малко в тоя живот, виж къде е твоето добро и ако стигнеш до убеждението, че няма да го бъде с тази точно жена, тогава предприемай стъпки. Като те чета, си представям дали не са били подобни на твоите мисли в главата на моя съпруг, проверки не съм правила и нищо не съм искала, но е напълно възможно единият да се безпокои, че другият е с него заради комфорта на осигурения живот, а "грешката" да е съвсем не там.

Да са ви живи и здрави децата, само не ги дърпайте, ако се скандализирате тежко, за тях сътресението от развод е най-драматично. Успокой се и хубаво мисли, провери си нещата и чак тогава, когато имаш ясен поглед и предвиден план, направи каквото си решил. Съчувствам ти, не е никак приятно да те лъжат, но се случва и... човек просто трябва да продължи. Късмет ти желая.

- - - -


Тема делово предложениенови [re: Aнreл]  
Авторwasted_youth (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 11:22



Изхвърли я и вземи мен!
Ще се грижа за децата, ще се справям с домакинството, професия си имам, с работа веднага ще се устроя, няма да ти черпя от финансовия ресурс. Няма да хойкам, не ме кефи...

Изглеждам добре, нищо чудно да се окажа по-хубава от нея. А по-умна - със сигурност!

Т.е., моето момче - жени има и ще има! Щом се чувстваш използван, мамен, отвратен и омерзен, махай я от живота си. След като имаш пари, докажи нещата недвусмислено пред съда, вземи родителските права! Иначе ще се съсипеш.



Тема Re: делово предложениенови [re: wasted_youth]  
Авторщa зeмa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 12:13



кратко ,точно, ясно и с премерен хумор!
изкефи ме! ашколсун

!



Тема Туй го покажи на Ангел. На мен не ми ги обяснявайнови [re: минaвaщ]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.03.07 12:15



тия неща, всезнайко такъв! Дай му на Ангел всезнайковски акъл как да си скрие парите, акциите, имотите. Дай му акъл как да продаде общото жилище без оная неверница да разбере. Що не му обясниш какво е офшорна банка? А?

Ммммм, едно приятелче така изработи неверницата си, че оная полудя! Хиии! След грозен развод, оная тръгна да го съди за делба.

Оказа се най-накрая, че НЯМА НИЩО ЗА ДЕЛЕНЕ. Ха-ха-хааа!



Тема Ревнувам! Че си умна е ясно от мненията тинови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.03.07 12:24



в клуба. Че изглеждаш добре - да! Хм! Ако Ангел ти откаже, ще ме вземеш ли?



Тема Ооо, още една конкуренция!нови [re: щa зeмa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.03.07 12:26



Ша я земеш, ама друг път. Тя е моя и край на въпроса.





Тема Re:той АНГЕЛ си знаенови [re: ASSASSlN]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 13:01



ами ти, '' чудомирова клюкарке ''...........



Тема Re: Ооо, още една конкуренция!нови [re: ASSASSlN]  
Авторщa взeмa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 13:35



хубу де и теб ща взема






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.