Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Оооооохнови [re: Бъpбopeлa]  
АвторЛюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 14:06



Тогава следвай сърцето си и останалата част от моите думи....Ако наистина е така , върни го и бъди щастлива , доколкото ще позволява вътрешната ти нагласа .
P.S. Може пък да намерите път един към друг и всичко да се превърне в лош спомен. Все пак никога не е късно , ако и двамата имате желание за това





Тема Re: Оооооохнови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Gerda.sFaith (член)
Публикувано12.03.07 14:20





Бърборела, дишаш във врата ми, мила.... Не питай каква есен и зима карах допреди месец, ... и какви ти там виртуалности ...
Желая ти Вярата ми, която не ме напусна нито за миг!
... Сега като се объщам назад да погледна изминатото и трудно ми е да ти опиша какво изпитвам - нещо като смесица от Ужас да осъзная къде съм била години наред; "ужас" от това какво съм била могла, а не съм го знаела докато не съм го сторила; възхищение до емоционален срив в сълзи от Успеха, .... и притеснения от това, че все така настръхвам дори от най-нищожния Леден полъх... Надявам се, това последното да е и в подкрепа на факта, че успехът, определян като недостижим се е случил именно заради много зор и от двама ни.


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Gerda.sFaith на 12.03.07 14:21.</EM></FONT></P>

Редактирано от Gerda.sFaith на 12.03.07 14:22.



Тема Re: Оооооохнови [re: Gerda.sFaith]  
Автор Бъpбopeлa (новак)
Публикувано12.03.07 14:57



А какъв беше успеха в твоя случай (ако не е прекалено лично и не искаш да споделяш тук, разбира се)



Тема Re: Оооооохнови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Gerda.sFaith (член)
Публикувано12.03.07 15:52



Ами в кратце - така както по думите му му бях жената на живота, така и поддържаше мнението, че "едно е да си избираш жена, а друго да си избираш гадже". Едно време в началото ме приемаше за гадже, после като станаха сериозни нещата, видя ме и като жена. Според мен си беше в нормалната посока, все пак (макар за мен понятието просто гадже да не съществува). В последствие се оказа, че човека наистина си живее живота хем с жена, хем с гадже. Ако обаче, постоянния му двойнствен живот не го съсипваше психически (съответно, съсипваше и мен психически, без да знам от къде ми идва), едва ли щяхме да имаме проблеми. Но една (според мене Съдбовна) случайност ми даде възможността да науча за гаджето.
Крайния успех - вече Абсолютно е осъзнал, че е от вида хора, за които жена и гадже са едно. И ефекта от този успех - внимание, зачитане, уважение, известен страх да не ме загуби (което преди пък хич го нямаше!)... Е, има още какво да се доусъвершенства, но сега важното е, че гледаме в една посока какво искаме за съвместния ни живот.

Ще добавя само, личния ми най-важен успех оценявам в това, че за себе си осъзнах, че мога да се влюбя в друг - което беше най-сигурния начин и той да го Усети. Нито съм блъфирала, нито съм си го мислила дори!!! Ей това му беше препъни-камъка да види Истината накъде отиваме.

Редактирано от Gerda.sFaith на 12.03.07 15:56.



Тема Re: Оооооохнови [re: Gerda.sFaith]  
Автор Бъpбopeлa (новак)
Публикувано12.03.07 16:16



Ей, страхотна история &#61514; Благодаря ти, че я сподели &#61514; И успех и занапред &#61514;




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.