Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: О, я стиганови [re: Onda]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано10.03.07 18:30



Наистина не ми се спори точно сега, обаче при доверието се дава и се вззима

Както и да е, аз за шансове за продължаване на връзката не съм говорила.

П.С. И смятам, че за да е семейството семейство всеки трябва да живее така, че където и да "прерови" другия, да няма какво да види - не защото си го скрил добре, а защото не правиш нищо, което да те е срам да покажеш на партньора си.
Моногамна съм до мозъка на костите си.

А ти четеш по диагонала.



Тема Re: Неприятно четивонови [re: wasted_youth]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано10.03.07 18:34



извинявай, че се намесвам, но когато са те излъгали и си ги хванал веднъж в крачка или когато съмненията са ти на повече от 90% и вече има счупено доверие ти трябва нещо, което да те подкрепи и да ти помогне да се опиташ да повярваш. Бърборела казва, че е преровила хисторито и смс-ите след обещание от негова страна. Разбирам я както казах по-нагоре Проверката е висша форма на доверие и също така за да се довериш отново ти трябват повече от обикновено доказателства. Когато ми трябва потвърждение ще го направя, за да знам и да не позволявам да ме правят на будала и по-блондинка отколкото съм.



Тема Re: Неприятно четивонови [re: wasted_youth]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано10.03.07 18:35



Ама не остава без последствия - разделяме се в момента.
Напротив, прерових (за ПРЪВ път, искам пак да подчертая това) точно с идеята да предприема нещо, ако има защо.
Прерових в момента, в който бях убедена за себе си, че ще направя нещо с информацията.

Обаче от това ни най-малко не ме боли по-малко.



Тема Re: Неприятно четивонови [re: Finch!]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано10.03.07 18:37



Очевидно и двете сме големи бели птици (да не кажа тъпи гъски

), че сме чакали и сме се надявали толкова време.
Колко е голямо детето ти? Какво му каза и как?



Тема Re: О, я стиганови [re: Бъpбopeлa]  
АвторOnda (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 18:43



И аз не мисля, да споря с теб, но ставаше въпрос за това, че ти е гадно.
Ти си търсила това, което си намерила, защо после другия да е виновен за това, че ти е станало гадно?
Емоциите ни са филтъра, през който възприемаме света, тъй че може и разговора, който си видяла на теб да ти е заприличал на "много любовен", а той (разговора) просто да е бил закачлив....



Тема Re: О, я стиганови [re: Onda]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано10.03.07 18:45



Ама къде съм казала, че някой друг ми е виновен ????

Както и да е, нямам против възпитания спор, но поне чети какво съм писала не само в отговор на теб.



Тема Re: Неприятно четивонови [re: Finch!]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано10.03.07 18:48



Ами аз, ако вярвам, просто вярвам без да проверявам, за да търся потвърждения. Ако съм с даден човек, това е и защото му вярвам.

А в случаи като този не бих се надявала и чакала той да се промени. Просто не го вярвам да стане, предвид предисторията!



Тема Re: Неприятно четивонови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано10.03.07 18:50



Детенце вече е на 4-ри и половина, но тъй като живеем разделени от втората му годинка, все още не задава много въпроси и не съм обяснявала нищо. Свикнало е така. Баща му идва да го види вечер след работа от понеделник до петък и като заспи малкия си тръгва, а събота и неделя не се появява. Не ограничавам достъпа, не подавам документи, може би защото съм гадна или защото не искам аз да обяснявам. Гадно е, определено е трудно, но се надявам да се справя.

и аз сама си признавам, че съм гъска, но съм си аз и това ми харесва, значи и че гъската е нещо много хубаво





Тема Re: Неприятно четивонови [re: wasted_youth]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано10.03.07 18:52



Като порасна искам да стана като теб



Това го казвам не със сарказъм, наистина искам да "дорасна" да мисля така - защото сега мисля така с ума си, не и със сърцето.
Ама няма да се давам!



Тема Искрено ме развеселинови [re: Finch!]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано10.03.07 18:53



И това, че гъската е нещо много хубво ми става мото от днес






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.