Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Бе всъщност иманови [re: terracot]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано11.03.07 13:53



Това, което не знаеш, не те наранява


Ако връзката наистина е била еднократна и без никакво бъдеще, непростимо е, че не се е постарал да спести болката от това да научи на половинката си.

Hикой не знае утре каква саксия ще му сполети главата.

Тема Re: Оооооохнови [re: Sawana]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано11.03.07 14:53



Прочетох и твоята история ... познато, познато ...
Явно всеки трябва ад преживее болката, която му се полага.
Стискам ти палци!



Тема Re: Оооооохнови [re: Бъpбopeлa]  
АвторEdin (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 21:30



Няма, спасение и няма лесно решение

Не и преди да стъпиш на дъното. Ще изпиташ цялото страдание. Никои не може да ти го спести, никои не може да те успокои. Ще чуваш съвети, но няма да ти вършат работа дори и да ги спазваш, докато не стигнеш с мъка до това това което те съветват. Времето миличка, само времето помага.

Аз съм от другата страна, изнеслият се. Не е по-леко повярвай. Не е леко да оставиш човека с които си живял, толкова дълго, децата си, домът, инструментите в гаража ако щеш...

Не зная защо не може. Казвали сме сто пъти, край започваме отначало. И не става и пак завъртаме един и същи кръг - безумна обич - страхотен скандал. Само интервалите са различни. Скандали, удари, ярост, разбити жилища, деца, родители. Шок и ужас. Е сигурно може и по-леко.

И в лошото постепенно ще намериш доброто...то само ще дойде

Според едно писание по темата, с психотерапия върху двамата, всичко отшумява за година, при взаимно съгласие след три, а без съгласие за пет. Само ако се мъчите постоянно без да търсите решение, продължава завинаги...

Колко би било хубаво да се събудя след пет години ама не става.

Стискай зъби, ще отмине, но ще боли малко



Тема Re: Оооооохнови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Gerda.sFaith (член)
Публикувано12.03.07 10:12



Бърборела, помниш ли какво ти написах, и ти се съгласи, че ситуацията била "win-win", т.е. и в двата изхода печелиш?...
... Трябва ти само да повярваш в себе си, че можеш да отстояваш Желанието си за щастие в живота ти! Ако ти наистина успееш да постигнеш тази Вяра, ефектът от това ще е двоен - 1. ти ще си Доволна от себе си и 2. това неминуемо ще се усети и от обкръжението ти (в частност - от него)! Последствията от точка 2, той Наистина и в Дълбочина ще Осъзнае, че те ГУБИ! А какво ще последва при него от това само стой и гледай!!!! И не му се хвърлях обратно на врата веднага - не му връщай никаква надежда, че нещата може да се върнат както са били!
... Разбираш ли, че сега колкото повече мислиш за него и ти е мъчно за него, Толкова Повече това те върти в Порочния Кръг? Махай се от там като от Ада!

Да искаш да си щастлива, разбирай да искаш да си щастлива изобщо! Намират се и качествени мъже, без това да те ангажира непременно и веднага да тръгнеш да търсиш друг. Пребори се първо със себе си за да узрееш за щастлива връзка, изобщо!

Желая ти Вяра, Воля и Успех от първия ден на осъзнаването ти!
Не мери времето!





Тема Re: Оооооохнови [re: Gerda.sFaith]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано12.03.07 13:01



Ами засега се чувствам добре без него, ще видим след време как ще е, но засега не ми се събира.
Жал ми е за него, че е някъде в гадна квартира, но това е разбираемо, не можеш извендъж да спреш да обичаш някой и да го жалиш (което не значи, че ще го взема обратно, разбира се).

Остава само с детето да се справя ... но затова ще пускам отделна тема.



Тема Re: Оооооохнови [re: Edin]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано12.03.07 13:03



Много хубаво написано, абсолютно ми имппонира на мислите и настроението!

Знам, че и за него не е лесно, дори, както казах преди, много го жаля (ама вътре в себе си, не пред него); сигурна съм, че в момента му е по-трудно, отколкото на мен.

Благодаря ти за писанието!



Тема Re: Оооооохнови [re: Бъpбopeлa]  
АвторЛюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 13:38



Това с мисленето и жаленето не е ли някакъв криворазбран майчински инстинкт ? Ако наистина е така , върни го и бъди щастлива , доколкото ще позволява вътрешната ти нагласа .
P.S. Може пък да намерите път един към друг и всичко да се превърне в лош спомен



Тема Re: Оооооохнови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Gerda.sFaith (член)
Публикувано12.03.07 13:40



Само да уточня нещо - от всичко, което ти написах, не следва конкретно да спреш да го обичаш. Обичай го, но Различно. ... Групата на качествените мъже ( по твоите критерии за качество) да е отворена и за заблудено изпадналите от нея, ако могат да покрият критериите отново...

Ще бъдеш доволна от любовта си, ако тая любов (Твоята към него, или към някой друг!) е достойна за самоуважението ти!





Тема Re: Оооооохнови [re: Любoпитнa]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано12.03.07 13:41



Не мисля, че е мачински инстинкт, по-скоро е най-нормалното чувство на света да искаш хората, които обичаш да са добре.
А аз не съм спряла да го обичам.



Тема Re: Оооооох [re: Gerda.sFaith]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано12.03.07 13:44



Групата на качествените мъже ( по твоите критерии за качество) да е отворена и за заблудено изпадналите от нея, ако могат да покрият критериите отново

Страхотно изречение






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.