Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Неприятно четивонови [re: wasted_youth]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано10.03.07 18:57



Вярваш, но има момент, в който проглеждаш и усещаш или ти се изсипва неочаквано по стечение на обстоятелствата. Разговори и т.н. се стига до обещание, но доверието вече е счупено и ти си обзета от съмнения, които те изгарят. Трябва ти основа, на която до стъпиш - или да се разделите или да повярваш отново. Знаеш, че доверието се гради с години, а се губи за секунди. Трябва ти нещо, което да покаже уважение към теб и щом се стига до такива лесни издънки и плоски лъжи то забрави за каквото и да е уважение. Преди да има причина няма да направя нищо подобно, дори не проверявам джобовете преди пералнята или химическото, но когато вече има друг момент и условия правилата се променят. Не се заричай никога за нищо, аз поне винаги съм се опарвала в такива случаи.



Тема миличко,нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано10.03.07 19:01



един мъж може да бъде несправедлив в брака по много и различни начини. И животът не свършва с него.
Сърцето, казваш...Заслужава ли той твоето сърце? Според мен основното е, че се чувстваш унизена, а не само пренебрегната. Дори за него това да са несериозни неща, с тях той те засяга до болка! Постъпи така, както намираш за правилно, но не забравяй, не преставай да се уважаваш.
Сърцето, вместо да го разбиеш, го посвети на неща, които си заслужават и на хора, които ще го оценят. Такива винаги има!





Тема Re: Искрено ме развеселинови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано10.03.07 19:03



То си е и мое мото

Все пак във всяка ситуация има нещо хубаво и положително



Тема Re: На кое винаги се ядосваш?нови [re: terracot]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано10.03.07 19:17



налага се да бъде Щирлиц,ако иска да тъче на два стана.





Тема Re: Неприятно четивонови [re: Бъpбopeлa]  
Авторpaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 20:10



Добре си постъпила, по-добре сега отколкото след няколко години.
Ще ти бъде тежко, но ще мине. Днес легнах малко да почина и сънувам как той се облича, слага вратовръзка и тръгва, а аз плахо питам къде отива. Той не отговаря и излиза. Телефонът звънна и аз се събудих- кошмарът свърши.
А като се сетя ,че това се повтаряше по няколко пъти в седмицата се питам- как съм издържала и къде е било моето лично достойство? За това най-много се упреквам, че позволих дълго време да се подиграва с мен и моята наивност.



Тема Re: О, я стиганови [re: Onda]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано10.03.07 20:11



Виж, Онда, прекаленият светец и Богу не е драг.
Търсила е не га до хване, а обратното - търсила е успокоение, че съмненията й са напразни.
Така или иначе, хванала го е. И то за пореден път, ако си спомняш. Сега какво - да я набием, че рови, а него да го погалим по главата, че е жертва?



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re: Оооооохнови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано10.03.07 20:15



Ох, Бърборела, баща ми обича да казва: "Само глупакът се учи от собствения опит, умният - от опита на другите."

Както и да е. Няма да се оправи - не си прави илюзии. Вземи се ядосай и хвани юздите на живота си! Мъже - бол. Няма да останеш сама!

Когато Господ затваря врати, отваря порти!



Тема Re: Оооооохнови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Sawana (непознат )
Публикувано11.03.07 10:17



е, добре! Не само ти си разочарована и те боли от предателството и от лъжите. Щом си събира багажа и си търси квартира - значи сте взели решението, което не е било лесно. А може би това е начина - да живеете известно време разделени и да прецените дали да продължите всеки сам по пътя си или да се върнете назад и да се опитате да залепите остатъците от счупената вазичка наречена любов, която вече никога няма да същата. Иначе хората казват, че понякога тези изневери засилват любовта, ако е истинска, но дали е така /кой ще ни кажа - както се пее в една песен/. Дай си време и премисли нещата, но ако той наистина е влюбен и обича другата жена - или поне така си мисли в момента- и на него ще му трябва време. Въпроса е когато прогледнете и двамата без емоции, дали ще бъдете на едно и също мнение по въпроса за вашето бъдеще и дали въобще ще има такова.



Тема Re: Оооооохнови [re: Kлep]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано11.03.07 13:31



Умен човек е баща ти


Иначе - ще направя каквото зависи от мен да взема живота си в ръце, вече започнах.



Тема Re: Оооооохнови [re: esprit]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано11.03.07 13:50



Аз не казах да го убие, а само да го...попробие малко


Лека телесна повреда без умисъл и в състояние на афект...в бг съдилище делото сигурно даже няма да завърши

Hикой не знае утре каква саксия ще му сполети главата.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.