Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Оооооохнови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано10.03.07 18:13



Ама много е удобно така - жената и детето в къщи и между другото една поредна любовница за разнообразие от досадната ежедневна проза. Виж със сигурност не му се напускат удобствата и семейството, но и със сигурност няма да се промени. Може да стане само по-добър в замаскирането на следите. Но и това не ми се вярва, защото скайпа има там една опция за изключване на хисторито - ако има поне малко акъл ще я пусне поне на домашния комп, а това с преинсталациите и датите - бля. Мен лично би ме боляло и бих го изритала само заради това, че не проявява уважение към мен поне до толкова, че да се постарае достатъчно съвестно да се покрие.
Ти трябва сама пред себе си и честно да си признаеш дали го искаш с жените или не. Това е, дали можеш да го приемеш такъв. Не се надявай да се промени.



Тема На кое винаги се ядосваш?нови [re: esprit]  
Автор terracot (новак)
Публикувано10.03.07 18:13



Има ли разлика дали я е оставил да разбере?

Става въпрос за евентуално изграждане на счупено ДОВЕРИЕ! Ако кръшка и това е страшно важно и иска да живее така, въпросният кръшкач трябва да предложи смяна на регламента в семейството, а не да се крие! То на какво ще заприлича иначе? На Щирлиц?



Тема Re: О, я стиганови [re: Onda]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано10.03.07 18:14



Няма значение. Търсила е и е намерила. Нали няма сега да прехвърляме вината от болната на здравата глава?

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Оооооохнови [re: Finch!]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано10.03.07 18:15



Не го искам с жените, разбира се.
Но не мога за угася мъъъничкото пламъче надежда "ще се променят нещата".
Затова започнах с това, че съм много глупава.



Тема Вицнови [re: Бъpбopeлa]  
Автор terracot (новак)
Публикувано10.03.07 18:18



Попитали Радио Ереван:

-Може ли един мъж да живее с две жени?

Радиото отговорило:

- Може, ако си купи разклонител!



Тема Re: Оооооохнови [re: terracot]  
Авторkakvokakvo (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 18:21



Уф, terracot,
Това с представянето ми звучи ужасно. Според мен дори и не бива да се опитва да си представя такива неща. Тя, болката от изневярата, няма да намалее по-малко, каквото и друго да е наред.



Тема Re: Оооооохнови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано10.03.07 18:21



ами не, не си глупачка, защото разбираш, но винаги има едно такова червейче дето ни се иска да стане. Поне аз съм в същото положение, само дето аз съм се изнесла с детенце, но знам, че няма да се промени. Знаех си го още когато бяхме гаджета, надявах се, че като е решил да се жени ще се кротне и наистина се кротна за известно време, но после пак се започна. Веднъж ще прекъсва, втори път няма щото съм гадна, трети път не можел и т.н. сега вече нямам илюзии и надежди в това отношение, защото свикнах да живея без него и все по-рядко да се съобразявам с него.
Ще ти мине и се надявам да е по-скоро, само трябва да си сигурна какво точно искаш.



Тема Re: Оооооохнови [re: Onda]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано10.03.07 18:23



Има една приказка - Проверката е висша форма на доверие!





Тема Re: О, я стиганови [re: mirror_]  
АвторOnda (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 18:25



Напротив, има значение.
Когато търсиш теле (независимо къде) и го намериш - кой ти е виновен тогава?
Факта, че му е преровила хисторито, смсите на тел. и т.н. за какво говори - че му няма никакво доверие и никакво зачитане на личното му пространство, тогава за какви шансове за продължавате на връзката им говори?



Тема Неприятно четивонови [re: Бъpбopeлa]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано10.03.07 18:26



Такива като тебе са всичко, което аз не съм! Моето твърдо мнение е, че когато е разрушено доверието, за семейство не може да става дума! Животът минава бързо, особено хубавите му години, а то го прекарваш, чувствайки се гадно?! Това ли заслужаваш?
Друг един момент ми е любопитен и винаги съм недоумявала, когато срещна подобен случай. Значи, достатъчно нахална си, за да му ровиш в скайпа (вероятно не само там

), но от друга страна блееш като пълна овца колко те боли за него. Защо му ровиш, след като получената информация ще ти послужи само да се тормозиш? Ако предполагаш, че ще откриеш нещо, което няма да ти хареса и което, обаче, ще остане без последствия - просто недей, не го прави! Ей тъй, тъпо и нелепо си прекарват някои, все едно имат по 10 живота....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.