Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема с бившия мъж се виждаме често  
Автор daci (непознат )
Публикувано27.02.07 23:27



Здравейте,преди да напиша въпроса си към вас,видях че има и други подобни случаи като моя.Моля дайте ми съвет.След 10 годишен брак,мъжа ми се раздели с мен.нямаше агресия и простотии,просто друга жена му подаде ръка.Но след развода и през другото време той ме посещаваше и правиме секс.Накрая му казах че не е редно това,а той ми отговори че,ако не стане с другата жена пак ще се върне при мен.Какво ще кажете по този случай?



Тема Re: с бившия мъж се виждаме честонови [re: daci]  
Автор tangerinata (минаващ)
Публикувано27.02.07 23:42



бих казала, че смята, че може да прави каквото си иска, а ти си му в кърпа вързана.
ако се е объркал - добре, има време, ще го разбере.
а ако е прав?

къде си ти в цялата работа?

Everything should be done as simply as possible, but not more so.


Тема Re: с бившия мъж се виждаме честонови [re: tangerinata]  
Авторdaci (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 23:50



И аз така си мисля,но ако тръгна да ви разказвам цялата си история ще излезе сапунен сериял.От както ни е напуснал,той продължава да се грижи финансово за мен и двете ни дъщери.А с другата жена с която живее в момента,детето и е болно от неизлечим рак.



Тема Re: с бившия мъж се виждаме често [re: daci]  
Авторбoдилчeтo (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 08:51



ти да не се изживяваш като майка Тереза?И не усещаш ли,че си унизена?Боже,не знаеш ли,че сме 21век?Ми що не приемеш исляма,бе булка?Само за там си!



Тема Re: с бившия мъж се виждаме често [re: бoдилчeтo]  
Авторdaci (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 09:03



Фиждам че се ядоса.Можеби е така защото още го обичам.И преди 2 г. му родих и второто дете.Тези деца не са правени от секс,а от любов.



Тема Re: с бившия мъж се виждаме често [re: daci]  
Автор bezkraino (непознат)
Публикувано28.02.07 10:25



миличка...не си в добра позициа,но разбирам терзанията ти! това е вечната ни битка, нали?...

дали няма някой ден, скоро, да се опомни той и да се върне...вярваме даже в това,а дотогава-нека да сме оставили вратата отворена,че да не се откаже ТОЙ, милият...може ли да сме така глупави, кажи ми?



Тема Re: с бившия мъж се виждаме често [re: bezkraino]  
Автор bezkraino (непознат)
Публикувано28.02.07 10:31



и още нещо-ако така я караме,дали / и аз съм в подобна ситуация/ не му казваме "прави с мен каквото си искаш,аз съм в краката ти", а цената ни да пада,пада,пада...и един ден да загубим самоуважението си толкова, че да неможем да се познаем. А децата ни да ни мразят заради слабоумието ни?моето е момиче и ясно разбирам как я обърквам



Тема Re: с бившия мъж се виждаме често [re: daci]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано28.02.07 10:33



Какво да ти кажа, ами ако се получи с другата жена тогава какво става, ако не се получи - ок да речем върнала си си го - да речем печелиш.
Обаче ако се получи?
Ако остане с нея - ти се озоваваш в позицията на любовница която цял живот чака любовника да се разведе! Не стига дето допреди развода си му била вързана в кърпа ами и след развода пак.
И тук не ми е ясно защо се разведохте. Той ожени ли се за другата?
И ако не се е оженил защо не остана при теб и децата си, а другата да си му е любовница - явно това теб не те притеснява?
Не знам какво ти е в душата - ама не се залъгвай.
Не залагай само на един кон. Направи като мъжа си - намери още някой, пък с него ако не потръгне ще обещаеш на мъжа си да се съберете! Не чакааааай!



Човекът е безкрайност в граници от смъртно тяло

Редактирано от miraboo на 28.02.07 10:34.



Тема Re: с бившия мъж се виждаме честонови [re: miraboo]  
Авторdaci (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 10:54



miraboo това което пишеш съм наясно.Питаш ме защо се разведохме,защото тя се грижела по-добре от мен за него.Има и още нещо,детето й е нейзлечимо болно от рак.Другото което е,че те са приятели от детство и аз също я познавам.Аз също смятам че като си попадна на човек ще реша проблема си.Но за жалост моите ухажори ме искат за секс.





Тема Re: с бившия мъж се виждаме често [re: daci]  
Автор CARPENTER (Развей прах)
Публикувано28.02.07 11:05



Здравей,
Не виждам нищо нередно!
Преди развода ти е изневерявал с другата, а след него и изневерява с теб


Същественият въпрос е дали го правиш за да си го върнеш.
Ако е само от любов, тя очевидно е взаимна, а другото са предрасъдъци.

Не ми връзва!.....Понякога


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.