Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: с бившия мъж се виждаме честонови [re: daci]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано28.02.07 11:08



Знам, ма тея години повечето са така - но точно това му е хубавото /в твоя случай/.
Ми пък имай малко връзки само за секс за да изчистиш нагона като фактор, който ви събира. После пак си разгледайте отношенията. Не е лош - хубаво, грижи се за вас - хубаво.
Ама ако ролята на майка Тереза ти допада ок.
Много съжалявам за детето на жената /не пожелавам на никой/, имали отношения - имали, браво - значи са излезли по здрави от вашите. Правите секс - правите /и това не е лошо не ме разбирай погрешно/ - но не се замозалъгвай. Няма гаранция, че ще се върне и ти не бива да му показваш че му вярваш. Покажи че има и други, покажи - оставяй презерватив не на видно място, но евентуално да го забележи, някоя мъжка дреха - не негова. Направи нещо със себе си - промени си я прическа, я малко стила.
Прави секс с други - то си е хубаво - сега верно, че с любов е по хубаво, ама като няма и другия върши работа.
И тогава, ако не се осефери не знам кога. Един мъж реагира на една жена само гогато не му е вързана в кърпа, само тогава ще се напъне да вземе решение. Или - или. Ако може да те дели с други еми хубво, но ако не може или да те узакони или да спре с игрите иде ми - доде - ми



Човекът е безкрайност в граници от смъртно тяло

Тема Re: с бившия мъж се виждаме честонови [re: daci]  
Автор CARPENTER (Развей прах)
Публикувано28.02.07 11:10



Ако секса е запазен за бившия, тогава ухажорите ти имат голям проблем



Не ми връзва!.....Понякога

Тема Колко време си готова да чакаш докатонови [re: daci]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано28.02.07 11:21



се рабере дали се е получило или не се е получило?



Тема Re: Колко време си готова да чакаш докатонови [re: ASSASSlN]  
АвторЛюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 11:41



Любопитна съм как се чувства този човек при жена с неизлечимо болно дете и какво прави ,при условие че си има две здрави деца и определено и жена ,макар и живееща отделно.
Къде е компромиса и къде човечността ?
Чудя се какво изобщо му е отношението към жената като цяло /,още повече ,че има и дъщери/ и неговото достойнство ,освен ако не се вживява в ролята на анадолски мюсулманин



Тема Само, като чета и се изприщвамнови [re: daci]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано28.02.07 11:46



Този твоя бившия, ще да е много спецялен. Една жена не може да му насмогва на него, защото той изисква специални грижи.
Видно е, че и новата, не се справя успешно, щом пак прихожда и при теб. Е да де...той си мисли, че си плаща за секса с теб, щом продължава да те поддържа финансово. Ето затова той е сигурен, че в правото си, да си запази и старата територия.
Казваш твоите ухажори те искат само за секс. А той за какво те търси?
Казваш онази му подала ръка. За какво му е била нужна, от какво трябваше да го спасява?
Хей, ядосай се бе! Стига си ми го защитавала този хубостник, мазохистка такава!

П.П. Съжалявам за детенцето, но не честно, то да служи за оправдание.

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Колко време си готова да чакаш докатонови [re: Любoпитнa]  
Авторцeцo (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 11:55



явно не стои на сила там. дали са болни или здрави децата не е определящо за отношението ни към тях.
явно вижда че бившата е благосклонна, още го обича, няма особено самоуважение и е готова да си ляга с него крепена от надежди някакви и се възползва , какво толкова.........





Тема Re: с бившия мъж се виждаме честонови [re: daci]  
Автор KRlZlA (зелени очи)
Публикувано28.02.07 11:59



и така до кога,

докато се намеси трета и вие паднете от борда........
Защо, бе мили жени губите самоуважението към себе си????

Излез от този омагьосан кръг, покажи ясно до къде може да се простира той и от къде нататък си ти, покажи ясно твоите условия ...научете се да казвате и НЕ!

Много е изгодно , да бъдеш на разположение това го устройва перфектно, аман от слабохарактерни жени дето така ни вкарват в графа : „всички жени са патки”уфффф
и на 8 –ми март ще мине с едно карамфилче, да ти честити празника!



Тема Re: Само, като чета и се изприщвамнови [re: mirror_]  
Авторdaci (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 12:02



Мили хора,като чета вашите мнения ми се пълни душата.Не смятам че се вживявам в ролята на майка Тереза.Просто той идва отключва си къщата и к почва да се занимава с децата,тогава почва да ни целува и трите и на мен сърце юнашко неиздържа.Много пъти съм го спирала,но неуспешно.Питате ме как се грижи другата?Казвам неговите думи"Вечер като се прибера няма мърморене,изгладен,изпран,яденето на масата."това било важно за него в живота,без силни емоции.А след като се разболя детето,сега показва на целия свят колко добър човек е,и как помага да се лекува детето.Но едно ще ви кажа мили хора,"10 години свекър и свекърва ми не ме приемаха"сега са непрекъснато до мен.Кокто се казва всяко зло за добро.



Тема Re: с бившия мъж се виждаме честонови [re: KRlZlA]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано28.02.07 12:04



Аууууууууу това с карамфилчето ще е върха, поздрави за асоциацията /аз все го забравям тоя празник/ ама страхотно го издокара де, чак ми оживява пред очите. Мале и трябва това да ни зарадва и да сме благодарни, че ей на и на празника ни "уважава"



Човекът е безкрайност в граници от смъртно тяло

Тема Re: с бившия мъж се виждаме честонови [re: KRlZlA]  
Авторdaci (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 12:09



KRlZlA здравей.Виждам че се ядосваш,но аз пробвах и агресивно поведение.Той изчезва за две седмици след моята агресия и после пак идва да ме търси.Така аз се уморих да бъда лоша,той вижда че има мъже около мен,но познава ценноснота ми система.Не мисли че не съм правила секс с друг-бях вече с друг.Не е същото.В това положение съм от година и половина.С агресия не става.И зада ви шокирам напълно,след бракоразводното дело спря колата на едно поле и ме награби.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.