Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ами всъщност има смисъл да питаш ;)нови [re: TePe3a]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано27.02.07 13:16



Както и има конкретно точно обяснение за зеления цвят


Аз не обичам нещата без отговор, знам какво е да се будиш в пот и да се питаш защо, защо, защо...дни, месеци, години...Ако има нещо близко до Ада на тази земя, то е именно въпросите без получател и без отговор.
Предпочитам пречистващата сила на яда (не, не се чувствам обидена от лъжата, чувствам се няй-вече ядосана, от този гняв, който ти дава сили да продължиш), пред ужаса на празнотата и неразбирането.

никой не знае утре каква саксия ще му сполети главата

Тема Re: За лъжатанови [re: ивв]  
Автор лийлa ()
Публикувано27.02.07 13:23



И аз това питах-защо,не ми каза истината?Голям човек съм,ще разбера.Кажи ми-не те обичам,срешнах друга....
Е боли,но това е,случва се.
И получих следният отговор:"Е ти какво,искаш да съм първият в историята ли"



Тема Присъединявам се...нови [re: ивв]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано27.02.07 13:25



... не само го мисля, но и го чувствам ТОЧНО като теб!
Не, че не разбрах аргументите и на Ева, именно защото също като нея съм преживяла и двата вида раздели - със и без лъжа.
Само че при мен раздялата без лъжа свърши точно за 3 дена, след като бяхме сериозни гаджета 3 години, беше ми тъжно, но запазих самоуважението си и уважението към бившия партньор, а което е най-хубаво - и досега сме приятели!
И обратното - раздялата с лъжа трая 3-4 години - цял един период от живота ми беше превърнат в душевен ад, минах на антидепресанти, напълнях с 10 килограма, не смеех да изляза от къщи и по едно време сериозно мислех за самоубийство.
Да, когато най накрая, прозрях цялата си наивност и узнах за лъжата и предателството успях да изгоня " любимия" от сърцето си за около 3 месеца / след 10 годишен брак и дете/, но кой ще ми върне времето преди това?
Така че присъединявам се към този апел -
хора, моля ви се...бъдете искрени. не си мислете, че е толкова хубаво да пощадиш другия- той няма да умре без вас...
Нека никой не се прави на Бог и да разполага за свои цели с живота на друг човек!

Non nova, sed nove.


Тема Re: За лъжатанови [re: ивв]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано27.02.07 13:32



не си мислете, че е толкова хубаво да пощадиш другия- той няма да умре без вас...
Позволи ми да не се съглася...изцяло

И до днес се питам какво е онова, което в крайна сметка ми попречи да не умра без него. А ей Богу, как уверено бях тръгнала натам

никой не знае утре каква саксия ще му сполети главата

Тема Re: За лъжатанови [re: лийлa]  
Автор rлyпчo (непознат )
Публикувано27.02.07 13:32



Да, гневът е онова нещо, което може да те изстреля много напред, т.е. имам в предвид, че можеш да постигнеш много в други сфери, да постигнеш и мечти, които си загърбил... , но за съжаление (поне при мен) болката не намалява, явно е още рано за това...Иначе точно така ми действа гневът - като, че ли се опитвам, борейки се за нещата които съм мечтала - правя и невъзможното...това ми носи донякъде успокоение, че ще успея, въпреки ВСИЧКО...



Тема Re: За лъжатанови [re: EvaB.]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 13:37



е, как да не се съгласяваш като си живо доказателство. имаш всички симптоми на бая жив човек





Тема Re: За лъжатанови [re: ивв]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано27.02.07 13:39



Сега, Ивв, сега


Виж, за тогава...не съм убедена

никой не знае утре каква саксия ще му сполети главата

Тема Re: Ами всъщност има смисъл да питаш ;)нови [re: EvaB.]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано27.02.07 15:11



"хора, моля ви се...бъдете искрени. не си мислете, че е толкова хубаво да пощадиш другия- той няма да умре без вас... ":
Та даже може и да пукне другия от вас , за съжаление познавам такива случаи.Да не говоря за себе си:19 години брак и 1 и 1/2 -търсене на истина=мъка.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: За лъжатанови [re: TePe3a]  
Автор ..::B®i::.. ()
Публикувано28.02.07 10:03



Много е обидно да те лъжат!Ей това е нещото дето ме вбесява!Истината колкото и да е тежка е по-добра и от най-милата лъжа.Всеки човек заслужава истина.



Тема Re: За лъжатанови [re: TePe3a]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано28.02.07 14:02



Все не се решавах да взема отношение. Защото това, което поставяш като въпрос, направо ми преобърна живота, измъкна душата ми, изтри усмивката ми.


Разбира се, че боли неизразимо повече не от това, че са те отхвърлили, поне за мен е така. Още повече, че отхвърляйки ме, този който го направи изгуби наистина много. Е, това, което е загубил, дано да го намери другаде, какво пък! Въпреки че нещо не ми се вярва...
Само че...защо е необходимо да се протакат нещата, да подлагаш на агония човека, който иска просто да те обича? Защо, за бога, го мъчиш и страхливо, но последователно, лека-полека го водиш сам да стигне до приключване? Защо довеждаш нещата до такова положение, когато дори и край не може да има? За бога, толкова ли е трудно? И нима най-важното е да се измъкнеш без сътресения (за тебе!)? Добре, а после?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.