Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: За лъжатанови [re: wasted_youth]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 15:57



здравей И какви са отговорите на тези въпроси? Според теб? Питам защото и аз си ги задавам и все още нямам еднозначен отговор.



Тема Re: За лъжатанови [re: wasted_youth]  
Автор TePe3a (новак)
Публикувано28.02.07 16:17



Вчера един приятел ми каза, че това била т.нар. "стандартна процедура" - полека-лека се отдалечаваш, за да отмрат от само себе си, бавно затихване.

Звучи ми...нямам думи просто...



Тема Re: За лъжатанови [re: TePe3a]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 16:31



Това шега ли е? Или става дума за 15 год. дечурлига. Иначе просто не звучи сериозно.



Тема Re: За лъжатанови [re: Kpacи]  
Автор TePe3a (новак)
Публикувано28.02.07 16:42



За съжаление - не става въпрос за дечица, нито е шега.
Наистина ли не познаваш хора, които умират от страх да излезнат от своя конформизъм?



Тема Re: За лъжатанови [re: TePe3a]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 16:45



За съжаление май познавам, но чак сега си давам сметка за това. Съжалявам за собствената си глубост и недалновидност да не го забележа по-рано.



Тема Re: За лъжатанови [re: Kpacи]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано28.02.07 17:28



Отговорите сама ги намерих. Там е работата, че сама. Едва ли някой може да си даде сметка през какво минах, ако не го е изпитал.

Та, няма да си пиша изводите публично! Ако някой желае - на бележка! Само да спомена - много кофти ще звучи по адрес на индивиди, измъкнали се бавно и с пълзене. Нищо утешително!



Тема Re: За лъжатанови [re: wasted_youth]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 17:38



затова никви студенокръвни влечуги от типа "практични, разумни и неконфликтни" :) мъже с темперамент- там дори да кръшкат нещата са откровени ясни и чисти. огнени зодии му е майката.





Тема Re: За лъжатанови [re: ивв]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано28.02.07 17:57



Не искам да използвам думи като "влечуго", не желая и да помислям даже по такъв начин. Обичам го. И такива едни постъпки толкова да не му отиват...

Най-голям е ударът, когато е от човек, от когото не очакваш тъкмо това, по този начин. И когато го обичаш.



Тема Re: За лъжатанови [re: TePe3a]  
Автор ketintze (минаващ)
Публикувано28.02.07 18:52



Ами аз мисля , че ако мажа ми ми беше казал цялата истина вместо да ме прави на глупачка щях да го преживея по лено.Пак и щеше да постапи мажката, а не като някой мухлйо.Защото според мен никой не е застрахован от това да се влуби безумно, можело е и на мен да се случи.но да беще седнал като маж да ми каже.А не до ден днешен да ме лаже.При положение , че не се и крият.направо ми е смешен.


Аз се варнах да живея в стария си квартал и започнах да се виждам с хора които несам виждала от 6 години и се чувствам прекрасно, преоткривам нови хора и приятелства.



Тема Re: За лъжатанови [re: TePe3a]  
Автор cълзичka (нежна)
Публикувано28.02.07 19:38



Да!..Ето това ме побъркваше. Неизвестността какво става. За да "изплюе камъчето" трябваше доста да го поизтормозя. Иначе щяхме да си я караме така - да ме залъгва и да ме държи за забавления и компания, до момента в който ме смени с друга...някоя без компрометиращо минало (развод и дете)..такава която спокойно може да педстави на мама и тати...

------------- =^o.o^=--------------



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.