Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Поредната изперкала жена!нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 09:40



"но не мога да спра да се чувствам зле затова, че ще стане толкова гадно занапред и за детето, и за него, предполагам, че и за мен."

Недей да "предполагаш", а бъди СИГУРНА, че ще ВИ Е ГАДНО НА ВСИЧКИ. На мен ако не вярваш - обадИ ми се да ти дам координатите на една такава жена, като теб. Разведена е от 11 години. Ще можете да си ревете върху рамената и да си страдате кооолкото искате!

Приятен развод/раздяла ти желая. Весели "Сто години самота"!




Тема Re: Направих крачката...нови [re: пaтилa]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано26.02.07 10:29



Благодаря ти за мнението!
Истината е, че вече веднъж минахме по този път при изневярата миналата година – разделихме се и се събрахме – така че той шока вече веднъж го е преживял, явно не е било достатъчно, за да спре да кръшка.
Мисля, че един компромис в това отношение е достатъчен.



Тема Re: Направих крачката...нови [re: Gerda.sFaith]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано26.02.07 10:29



Не, той започна разговора какво да правим и според мен не очакваше моето решение.
Той иска да продължим да сме заедно, защото е щастлив и семейството му харесва; обича мен и детето. Да де, ама щом търси нещо навън, значи не е баш толкова щастлив, нали така?
Аз пък към момента не съм щастлива и смятам, че съм дала достатъчно шансове.
А аз наистина мисля ли мисля върху всякакви варианти как да продължим заедно, обаче не си го представям. Как се гради това доверие отново? Това го задавам не като риторичен въпрос.



Тема Re: Поредната изперкала жена!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано26.02.07 10:30



А иначе какъв ми е шанса? Да ми е гадно само на мен, та да не страдат всички?
Да ми изневерява през цялото време и аз да търпя в името на … (допиши ако можеш).
Помисли си и ми отговори, ама сериозно – би ли продължил да живееш живота си с жена, която не прави секс с теб, а с други мъже?
И ако кажеш ДА, евалата на самоотвержеността ти.
Защото за мен варианта и аз да си хвана някой не стои и никога не е стоял, защото твърдо вярвам във верността към партньора.



Тема Re: Поредната изперкала жена!нови [re: Бъpбopeлa]  
Авторминaлa пo тoя път (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 10:54



Детето освен от баща има нужда и от майка. Нещастната и отхвърлена жена не е добра майка или поне не е най-добрият пример за детето.
Ако той има отговорност към детето нямаше да те унижава и измъчва.
Можете да продължите заедно само ако той си постави юзди, но това е почти невъзможно, за него секса е това което е навън. Няма да издържи дълго.
Другият вариант е ти също да потърсиш любов навън, но явно не си такъв тип човек.
Извоювай свободата и самоуважението си, като същевременно му дадеш пълната възможност да е баща и да общува с детето. Двете неща не се изключват.



Тема Re: Поредната изперкала жена!нови [re: ASSASSlN]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 11:07



добре де защо да е изперкала? какво да прави да търпи изневерите ли ?



Тема Re: Поредната изперкала жена!нови [re: ASSASSlN]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 11:09



ти си злобен цикъл. според теб какво да му търпи изневерите ли? съвсем обнагляхте мъжете



Тема Re: Направих крачката...нови [re: изxoд]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано26.02.07 11:17



Категорично не съм съгласна, че всичко на тоя свят е интереси! Т.е. за теб може и така да е, но нали се сещаш, че не всеки мисли по този начин? Ако гледаш само интересите, започваш всъщност да играеш - игра на живот, игра на семейство, игра на любов (защо не, тъй и тъй сме почнали)? Къде оставаш ти самият? Твоите стремежи? Желания? Мечти? За щастие не смея и да споменавам...
Грешиш и за друго - повечето клубари според мен в такава ситуация са на мнение да не се бърза с развод, поради най-различни съображения, главно заради детето. Но как да се постъпи зависи и от конкретния човек. Аз, да речем, не бих се примирявала и понасяла, други обаче са склонни...





Тема Re: Направих крачката...нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано26.02.07 18:37



Да разбирам ли, че той е приел желанието ти без усилие от негова страна да не се разделяте? Това, че му е мъчно си е друго. Т.е., мъчно може да му е, че няма да го бъде хем с теб, хем и с другите. Излиза, че не може да те постави нито теб, нито другите по-високо за да направи избора.

.... Остави го той да решава - ти не отстъпвай. Ако размисли - да се променя за напред, ако не - ти печелиш свободата си и оценката към него, че той не е за теб за в бъдеще.



Тема Re: Поредната изперкала жена!нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 18:46



никакъв




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.