Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема И изненадващото продължениенови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано27.02.07 09:36



Ами, за мен поне беше изненадващо. Снощи каза, че не е съгласен, преди е казал, че ще направи каквото искам, защото е бил прекалено втрещен, но после много е мислил и няма да се даде без бой. Много говорихме – какво искам от него най-вече; и за много други лични неща; за това, че е наясно какво е направил и т.н. твърди, че реална физическа връзка не е имало след оная глупост миналата година, която нямал намерение да повтаря и че това му се струвало най-безболезнения начин да си избива тия мъжки … де да знам и аз какво.
Както и да е, на мен доверието ми е стабилно липсващо, така че много много вяра не хващам, обаче в крайна сметка щом е решил да се бори ще ни дам шанс. Като в същото време съм напълно наясно, че това може да е просто удължаване на агонията.



Тема Re: И изненадващото продължениенови [re: Бъpбopeлa]  
Авторpepi (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 11:21



Почти идентичен случай.Преди известно време съпругът ми имаше връзка с колежка мнооого по-млада от него.След разговор по темата бях упрекната,че си фантазирам.След близо 3 год.случайно една неделя той излиза без телефона си/между другото беше станал много нервен,заяждаше се за незначителни неща/След доста настойчиво звънене /6-7/позвънявания поглеждам и ...изненада!Името на градчето,където беше командировка близо 3месеца/идваше си тук през неделя/и женско име .След няколко дни ситуацията ми се изясни.Междувременно и тук си чатеше с друга,но да кажем,че е само това,макар,че почти съм сигурна,че имаше и друго.След поредния разговор вече не отричаше и не ме упрекваше,че си фантазирам.Помолих го добре да си помисли какво всъщност иска .Дали дабъде свободен и да си живее живота както иска,или да има семейство.Отговора беше,че ще има семейство.След всички тези разправии вече нищо не е същото.Незнам кога ще започна да му вярвам отново и дали това ще стане някога.За мен семейството се крепи на взаимното доверие.Като няма доверие какво семейство е тогава?Дай му втори шанс,но не и трети,защото бъди сигурна,че и след третия ще бъде същото.А и децата усещат и разбират много повече нещата отколкото ние си мислим.Успех!



Тема Хайде "сра маца в каца".нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано27.02.07 11:26



Стъпката е направена, следва "гордо" да падаш надолу....



Тема Re: Хайде "сра маца в каца".нови [re: jamie]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано27.02.07 13:46



Извинявай, не те разбрах.
Това по повод оригиналния ми постинг или по повод продължението?



Тема Re: И изненадващото продължениенови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано27.02.07 18:28



Ако изненадата за теб идва от това, че е доста по-убедителен, може и наистина да е тръгнал към промяната. Ти си го познаваш най-добре и ще усетиш ако пак те залъгва.
Ако това, все пак е първата крачка към по-доброто ви бъдеще - Браво! Началото е сложено! Сега важното е, да не отстъпваш лесно и бързо да усети, че пак може да се върне на стария вариант. Трябва ти много воля - не се главозамайвай за сега. Накарай го да се бори за доверието ти!
Успех!



Тема Re: И изненадващото продължениенови [re: Gerda.sFaith]  
Автор Бъpбopeлa (непознат )
Публикувано28.02.07 06:42



Благодаря ти!
Но как да го направя това - Накарай го да се бори за доверието ти!
?
Сериозно питам.



Тема Re: И аз така.....нови [re: Бъpбopeлa]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 08:34



И аз така разсъждавам,та за това сега съм пред развод

.
Вярвам също и в семейното щастие,ама...уви...не се получава при мен въпреки самоотвержеността ми.Иначе....другите ни проблеми са като при всяко нормално семейство.Но без доверие и уважение......и чувствата си отиват,а вече и без тях незнам какъв смисъл има да оставате заедно,освен,ако нямате някой солиден общ бизнес и заради това да запазите и семейното статукво,но с отделни лични животи.Което пък замен е леко извратено....сори
А децата???......амимного ми е мъчно,но де оказа,че неможе и в тяхното име да се правят безкрайни компромиси и жертви и от двете страни.Това си е вече жива агония.



Тема Re: Поредната изперкала жена!нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано28.02.07 08:34



"Ако си спомняте предната ми тема, " Не, не си я спомням. Главата ми да не е шамандура, че да помни всичко. Аз, когато реагирам на някаква тема, реагирам първосигнално и отговарям на това, което виждам. Ти можеше да дадеш линк или да припомниш случая си.

"Според мен над 90% от мъжете изневеряват," Следователно, според мен над 90% от жените изневеряват.

Взела си решение, разделяйте се. Приключвайте. Ще ти е гадно, наистина, гледай да не продължава много време.

Успех!



Тема Re: И изненадващото продължениенови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано28.02.07 09:26



Щом иска да не се разделяте при твоята позиция за съвместния ви живот напред с пълно доверие, не му остава избор, просто. Да го накараш да се бори за доверието ти, мисля, стои именно в отстояването на позицията ти. За да успее, ще трябва да изкорени от мислите си всяка дори и дребна идейка да прави нещо подобно на доскорошното. Според мен от полза ще е да поддържаш постоянна лека подозрителност към думи и дела от негова страна. Дай му шанс и малък кредит на доверие, но това доверие го подлагай на постоянна проверка, която ще го кара да усеща, че доверието ти към него не е на 100%. Не става въпрос да почнеш да го следиш - достатъчно е по изражението на лицето ти и думите ти, да усеща, че съмненията постоянно владеят мислите си. Нека усети, че имаш желание да опитате пак, но условията при новия опит да бъдат коренно променени именно към усилия от негова страна. Мисля, че и сегашното ти разочарование ще е достатъчно добра основа да бъдеш просто себе си - достатъчно е постоянно да си мислиш, че трябва да не предаваш желанието си за промяна. Ако успееш да удържиш тази позиция по-дълго това все повече ще го убеждава, че нещата не са временни. Чак като усетиш, че промяната в него не само е настъпила, ами се е и утвърдила като постоянна, тогава вероятно ще почувстваш успеха и ще се усетиш щастлива от това.
Успехът едва ли ще дойде бързо! Бъди готова за дълга борба.
....
Ще се радвам ако един ден се похвалиш и споделиш как е дошъл краят на съмненията ти и доверието ви е станало такова каквото и двамата да ви прави щастливи!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.