Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Как да правим дискретен секс?  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 15:23



Сега раздавам акъли на една семейна дама как да прави секс с женен мъж, при положение, че нямат терен. Ама, защо ли да не си поговорим и публично на тази тема??? Наистина има много семейни хора, които се нуждаят от секс и като не го получат вкъщи - принуждават се да го търсят навън. Не искат да си развалят семействата заради единия секс. Искат само и единствено секс. Физическо привличане, разнообразие... Както и да го наречем - все тая. (Аз бих го нарекъл с истинската дума, започваща с "е", ама нали вече съм станал кОлтурен???) Но не и "изневяра". Изневярата за мен е да си загубиш и акъла и мозъка и мисленето и да се флюбиш, да се загубиш и... Не ги разбирам тия флюбваници и това си е! Пазя се от цунамита на любОФФта,, сърф върху вълните на любовта не мога да карам.

Алоооууу, незнайна семейна дамооо! Ето ти още един акъл. Защо, пък, да не е публично??? Някой/я семеен/семейна може и да има нужда от такъв съвет.

Скивай какво се разигра пред очите ми. Случайно се отбих в едно заведенийце. Не знаех порядките. Хм, после разпитах когото трябва, оказа се, че е от типа "Дискретни заведения". Със "Стаи за почивка" с почасово заплащане, ама забравих да питам за цената.

Пийвам си водката, чета поредния смотан вестник за да си убия времето, компаньонка нямах, оглеждах се дискретно, че да разбера какъв тиип клиентела влиза. Старинна къща на два ката. На първия етаж - ядене, пиене, нежна музика, на втория етаж - стаи.

Тъъъй, нали съм си клюкарка, бързо се ориентирах къде да седна. Чета си вестника, ама изпод очилата с периферното си зрение поглеждам какво става. Влиза мъж, сяда на възможно най-забутаната маса. Започна да пуши в "очакваща" поза. Ааа, да уточня, че това става веднага след края на работния ден!

По едно време се появи дама, без никакво колебание и оглеждане седна при мъжа. Веднага им донесоха кафе. След малко дамата стана и влезе в дамската тоалетна. След още малко и мъжа стана и влезе в мъжката. След малко мъжа излезе и без никакво колебание тръгна по стълбите към втория етаж. След малко дамата излезе, хвърли бърз поглед към заведението. Вероятно, ако беше видяла някой познат, може би щеше да си седне на мястото и да си извади мобилния телефон. Междувременно, едната чаша беше изчезнала. Фокусът с изчеването на кафето не съм го забелязал. Знам ли какво щеше да направи, ама такава реакция ми се вижда най-логично в такъв случай - да беше извикала келнера да плати, да изсърба кафето и да си тръгне.

Дамата изприпка нагоре по стълбите. След около половин час, дамата изприпа надолу по стълбите и като тайфун прекоси заведението и излезе. След малко мъжът изприпка и влезе в тоалетната. След малко излезе и седна да допие кафето. След малко мъжът плати нещо, ама не видях колко. Парите не ги даде явно, а ги сложи в ония сервитьорски дискретни портфейлчета, нали ги знаеш???

Плати си човека и спокойно си замина.

--------------

Какво ще кажеш незнайна семейна госпожо? Спокойно го пиша това публично. Не се притеснявай. Никога не бих издал ник-а ти. А, пък и да го издам, какво от това??? Мъжът ти не знае български, нали???



--------------
Хм, че тази тема ще е полезна и за ревнивите и подозрителните към половинките си! Дааа! Вместо да се оплакват: "Мъжа/жена ми си има любовни/к/ца. Подозирам го/я, но не мога да го/я хвана.", що да не ги ограмотим какво да правят. А, и много празноглави ревнивци има, които се нуждаят от грубо лечение, защото с мирни средства не става.

Ми, тъй, де! Хм! Има ли пострадали от синдрома "Болезнена ревност у партьора"? Има, имааа! Я да си признаят тези от вас, на които са им изпилявали нервите с проклетата ревност! Аз съм един от тях! Ако навремето го имаше тоя клуб и такава тема, щях да разпечатам всичко и щях да го плясна в лицето на ревнивото същество с думите:

- Стига си ми тровила нервите. Болна си! След като твърдиш, че ти изневерявам - хвани ме, докажи! На ти методи за изневяра. Действай, стига си ме вбесявала! Давай! С тия безпочвени скандали ме правиш импотентен. Извадил съм си копие. Започвам с изневерите. Давай да си играем на котка и мищка! Ако някоя вечер не се прибера хич, да знаеш, че съм останал да спя при другата!



Уф!

Редактирано от ASSASSlN на 12.02.07 15:38.



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано12.02.07 15:30



Аси, кво ти става, бре!



Ти тоя клуб на нищо го направи!

Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Дааа! Довечера ще питам за цената!нови [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 16:12



Вече редактирам този сценарий. Ако ми се наложи, ето как ще действаме. Веднагаа след работа сядам там да си пия водката като алкохолик. Чукам нещо си на телефончето. Адресатката ме води като, да речем, Мария. Ревнивеца ако нещо се усъмни и ми звънне, ще му кажа, че Мария в момента си е забравила телефона. Веднага ще си сменя номера... Всъщност... Толкова ли малоумна дама ли ще се случи, че един номер да не може да научи??? А, може и друг вариант. Купувам си още един апарат, постоянно ще дава заето, отвреме на време ще проверявам за съобщения. Всъщност няма да е отвреме-навреме, а ще е в точно определено време. Каато получа съобщение от вида:

- Здравей Мария, как е детето, ако е оздравяло, хайде да се видим на кафе след работа!

работата е ясна, нали? Хич няма да отговарям, ако съм съгласен. Сядам, пийвам си водката. Дамата по някое време влиза като ракета уж че й се пикае много и се засилва право към дамската тоалетна. Дамата излиза облекчена, спокойно оглежда заведението, ако има познат - любезно го поздравява и излиза. Праща на Мария съобщение: Детето се пооправи, но още не мога да го извеждам навън.

Хитро, нали?

Даже и мъжа й да е вътре - още по-добре. Даже ако ми е приятел и сме на една маса - най-добре! Дамата разгневено ще каже:

- Значи тъъъй, ааа! Значи аз да вървя да готвя и да чистя, а ти пилееш пари да се наливаш, пиянде такова! Много често влизам в тази тоалетна, внимавай в картинката!

и гневно излиза.

А?



---------

Питаш какво ми става? Там е работата, че нищо вече не ми става. И дрехите не ми стават, взел съм да дебелея. Ама, надявам се нещо да ми стане все пак, де. Примерно - да стана сценарист на сапунени сериали. Ще си сменям професията. Аз ще изпълнявам главната роля. Писнаха ми тия компове. Я, глей ги сапунките. По две хиляди серии. Ще изтикам така до пенсия.

Отдавна беше. Предложих да си спретнем Едно реалити предаване Биг Брадър, ама не искате. Страх ви е.

Цункам те.

Редактирано от ASSASSlN на 12.02.07 16:18.



Тема Не че ме засяга....Дел и баннови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано12.02.07 16:39



Редактирано от Дokи на 12.02.07 18:03.



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: ASSASSlN]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано12.02.07 16:54



След около половин час дамата изприпкала надолу?

Че то ако ще е само половинчасов секс, какъв е смисълът да се изневерява бре, Асасинчо? Хайде, бе. Ще се крия аз, ще залягам, ще треперя да не ме хванат за някакъв си там около половин час...



Тема Какво ми е на темата, бре, Доки! *DELETED*нови [re: Дokи]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 17:18



Мнението е изтрито от assassin

Тема Нито ти се сърдя,нито ти..Дел и баннови [re: ASSASSlN]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано12.02.07 17:35



Редактирано от Дokи на 12.02.07 18:03.



Тема Копичке, казах, че правя разлика между секс и изненови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано12.02.07 17:41



вяра.

Хм, женски ви работи.

И мъжки ни работи, де!

Разни хора - разни идеали.

Хм, Преди години бях на квартира в двустаен апартамент. В стая и кухня. За първи път "пускат" квартирант. Разведени, мъъжът - в чужбина заминал, жената - в наследственото си жилище, любовник - семеен мъж имала, щяла да ползва отвреме на време хола, да не съм се учудвал, ако сменям патрона на входната врата - да й се обадя.

Омръзнало й да прави секс по входовете. Не искала да го прави вкъщи пред очите на двете си деца.

А, ще потърся една песничко. Нещо "Две тала в едно...", "Ключът от чужда квартира", "Вторник вечер". Ако някой ми помогне да я открия - ще към му много благодарен.

Наистина отивам във въпросното заведение да питам за цените. Утре ще ви докладвам.

Виждам, че имам три нови бележки. Прощавайте, тези, които сте ми писали, ама сега нямам възможност да ви отговоря.

Чао, лека вечер! Усмивки и целувки ви желая.



Тема Аз не знам как,нови [re: ASSASSlN]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано13.02.07 09:10



но мога да предложа, къде.

1. "Ауто-секс":
Необходими материали: 1 бр. автомобил, хавлия и туба с вода
Странични ефекти: Синини по тялото от ръбестите части в купето, опасност от анално проникване от страна на скоростния лост, дупки в тапицелията на тавана от дамските токчета
Препоръки: Преди акцията издърпайте ръчната спирачка. Подсилете с два камъка пред гумите. След приключване, почистете добре тапицерията. Щателно претърсете за изпаднали предмети под седалките. Уверете се, че сте облекли собственото си бельо.

2. Кърски секс:
Необходими материали: Одеало, хавлия, туба с вода, "Репелент"
Странични ефекти: Опасност от набег от кърски акари и кръвосмучещи
Препоръки: Уверете се, че не сте застлали одеалото върху мравуняк. След приключване почистете дрехите и косата от сламки. Пазете природата чиста.

3. Плажен секс
Необходими материали: Като при кърския, без водата
Странични ефекти: Опасност от попадане на песъчнки в интимните части.
Препоръки: След акцията, изплакнете добре със солена вода. Изпразнете джобовете от пясъка, преди да се приберете.

4. "Хоутел-секс":
Необходими материали: Почасов хотел , 1 бр. мъжки портфейл, но със съдържание, личната карта на партньора, шише "Доместос"
Странични ефекти: Олекване на портфейла, откъм съдържание, Вероятност от кожни заболявания.
Препоръки: Преди заемане на хоризонтално положение, се уверето, че чаршафите са сменени, след предната акция. Не ползвайте ваната, преди щателно почистване с Доместоса. Не посягайте към минибара, защото оскъпява двойно акцията.
Съвет на ухо към дамите: Ако портфейла на партньора се окаже тънък, го сменете....не портфейла, а партньора.

5. Офис - секс:
Горещо препоръчвам да не се практикува секс в офиса след работно време. Рискувате да влезете в екшъна на годината, сценария на който ще разкажа, само в краен случай.

Успех на потребителите!



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Аз не знам как,нови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано13.02.07 09:24



Мисля, че съвсем успешно отказа кандидат- потребителите!





Тема Личи ти, че кърски секс НЕ си практикуваланови [re: mirror_]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 09:53



Необходими материали: Одеало, хавлия, туба с вода, "Репелент".

Какво е това "Репелент"?

Хм! По нашия край са нужни само наколенки и налакътници. За какво ми е одеало??? На мен, като мъж не ми трябва. На теб за какво ти е? Хмммм. Не е ли по-добре да те боцка по дупето прясно поникнала трева??? Малиии! Наколенките са задължителни, да му се не види.

Като правих секс на пода, върху килим... За първи път... Малиии! Луда младежка история. Хич не знаех как се прави секс върху твърда основа...

Ха, кажи, де, какво се получава с колената и лактите на мъжа при "стандартен" секс върху пода или на къра ако не си сложи наколенки и налакътници?

Искаш ли да ти разкажа как ми се хвалеше един приятел? Абе, направо казвам. По времето на социализма било. Руска група, нищо ново под слънцето. Набързо се договорили за секс... Прас-прас. Излязъл той, излязла и тя... Борова гора. Задна прашка. Мацето се облегнало с ръце върху бор... Хич не забелязала какви ги върши. Айдеее!

Прибрала се при групата си.

Дааа, ама й залепнали пръстите от полепналата смола. Издала се.

Внимавайте, бре, хора! Умната и разумната! Не оставяйте акъла ви да "изтече"... Ми, тая дама що не си носи в чантата вестник за такива случаи, а? Може и списание.



Тема Относно ауто-сексанови [re: mirror_]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 10:12



Сетих се за един образ-сексаджия. Хвали се какъв номер прилагал. Спускал шофьорската седалка, давай, давай, давай... Като усеща, че му идва хубавото, ама не навреме за дамата...

Шааат! Уж небрежно натиска клаксона със стъпалото. Уж - грешка. Дамата се стъписва и й минава мерака...





Тема Re: Копичке, казах, че правя разлика между секс и изненови [re: ASSASSlN]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано13.02.07 10:28



Тъй де, за секса иде реч. Като ще е гарга, да е рошава. Ми то само обличането и събличането е поне 10 минути, че тогаз за секса какво остана...



Тема Относно офис-секса имам питаненови [re: mirror_]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 10:32



Казваш, че ще разказваш само в краен случай! Ето ти краен случай.

Къде да го правя този секс? Хм! Кофти ситуация. И тя е разведена, нямам скрупули да й предложа секс, може и да се съгласи, ама КЪДЕ. Още трима колеги-откачалки, като мен, "висим" до късно по работните си места.

А, де? Къде? Споделяй опит! Нали сме клуб за взаимопомощ. Какво толкоз! Дамата наскоро се разведе за втори път, усещам я, ама няма публично да ми влезе в къщата. Сигурен съм, няма да й губя времето и да й предлагам да идва при мен за секс. Тя, пък, живее при една от дъщерите си, едва ли ще ме допусне там да си разигравам коня. Няма да се съгласи да я водя в гората. Много ми се иска да я обладая върху някое бюро, ама няма да стане.

А, де?

(Пипилотата не я слушай. Откачалка. Само критикува хорските мнения, без да каже нищо по темата. Изкукуригала е. Не й обръщай внимание. Темата наистина е сериозна. В момента ровя в нет-а по въпроса. Охооо, много литература има. Никога не е късно човек да научи нещо ново.)



Тема Обличане-събличане???нови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 10:51



Щооо??? Хората са решили и тоя проблем. Няма да ти казвам как да използваш Гугъла по този въпрос, че ще ме набият най-после. Сама се оправяй. Само ще ти кажа, че има секс женски гащички с мнооого еластична материя на съответното място. Жената НЕ се съблича. Само си надига полата. А, на мъжа защо му е да се съблича???

Ама, хич не се лигавя! Имат си хората физиологически нужди, бреее! Хм. Години се гърчех. Толкова ми е бил акъла. Възможности за секс извън брака имах мнооого. Да, ама аз - не! Все нервен и незадоволен ходех.

Уф! Ей сега някой ще ми каже да вървя в ГЗС. Няма, пък! Там само приказват, нищо не правят. Хвалипръцковци.

Редактирано от ASSASSlN на 13.02.07 10:53.



Тема Не разбирам...нови [re: ASSASSlN]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.02.07 10:52



Как тъй къде?


Освен всички по-горе изброени варианти - има и най-нормални, макар ипо-евтини хотели, а също вили или квартири на приятели...
А защо всъщност събитието да не е у дома ти, ако там не живее никой, освен теб?
Ти, какво - притесняваш се, че съседите ще видят, че 1-2 пъти седмично у дома ти идва жена?
Или пък тя се притеснява да не я видят? Ама че селско....ха!

Виж, какво ще ти кажа, скъпи приятелю - ако една жена наистина те е нацелила и си пада по теб, хич няма да и пука дали ще я поканиш да берете гъби в гората или да ти разгледа гоблените в къщи...

Даже и да се прави на ощипана / ако е от по-старото поколение или просто си е срамлива/- след 3-4 " дистанцирани" срещи най късно - пак ще дойде с теб и то именно, за да бъдете интимни, а не да си говорите за времето!

А ти ако я харесваш и усещаш, че тя те харесва също - спирай да размишляваш толкова много и действай, защото птиченцето ще избяга!

Non nova, sed nove.

Тема Re: Относно офис-секса имам питаненови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано13.02.07 11:00



Асасине, поне за момент избягай от ролята на махленска клюкарка, която иначе толкова ти отива и не се занимавай с мен.
Радвай си се на темичката, без да се напъваш да ме квалифицираш и диагностицираш. Излагаш се. Ако в теб имаше поне малко мъжко достойнство, нямаше да разказваш само свои и чужди сесуални "подвизи" из нет- а и да се дървиш задължително на жени, а видиш ли модератор или мъж от клуба- да подвиваш опашка и да се мазниш.
Много те моля, не се занимавай с мен, а аз с голямо удоволствие ще ти отговоря със същото. Но какво ще чета, си остава моя работа.
Айде със здраве!



Тема Маме, Мамеее!нови [re: MamaNetty]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 11:02



За колежка говоря. Ако ни види някой заедно... Нямам думи. Лесно ги говориш тези съвети... Що не се поставиш на мое място...

Уф! Как да й предложа да го направим в тоалетната??? Всъщност, защо не?

Снощи ходих във въпросното заведение. НЕ ми се отвори парашута. Трябвало да говоря с управителя, ама го нямало. Е, нищо, де! Що е време - пред нас е!

Довечера отивам в друго подобно заведение. Брееей! Коли от цяла България паркирани там, само от нашия град - НЯМА. Интересна история.





Тема Моляааа??? Наистина ти липсват първите седем годи-нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 11:30



ни!

Я, се виж ти! Кой е клюкарката, а? Що обсъждаш хорските мнения, а НЕ кажеш нещо по темата. Не само за тази тема. Върви из другите теми и се виж на какво приличаш!

Луда си!

"а видиш ли модератор или мъж от клуба- да подвиваш опашка и да се мазниш."

Баси тъпотията! Моан-ката и Маме-то може и да се напишкат от тия твои думи. От смях! Недей така, че си имат работа жените. Аз ако имам нещо да говоря с тях - правя го искрено и лично. Хм! Не ме занимавай с глупости, не искам да им губя времето с разприте ни! Апропо, когато се срещна с някоя от двете задължително се целуваме. Е, вярно е че скоро не съм ходил на клубна среща. Имам си причини. Имам си и снимки, ама НЕ ги раздавам наляво-надясно. Ако не те е срам - обадИ им се и на двете, че да те фраснат по главата със снимка! С Мамето ни има прегърнати, с Моанката ни има на перилата пред НДК.

Мъж да ме уплаши??? Само на жени съм се дървел? Хм! Писна ми от теб! Ето ти нагледен пример. Точно в тази тема виж "разговора" ни с Доки. Виждаш ли го?

Виждаш, дръжки! Всичко изтрихме двамата! Недоразумение се получи. По мъжки се разбрахме. А, лигльовци разни-разнообразни ги псувам както ми дойде!

-------------

Абе, колко пъти трябва да се карам с теб, че да ми дадеш развод??? Не ми се пречкай пред погледа, мари, жено. В моя тема недей да пишеш и толкоз! Хм! Аз съм бил махленска клюкарка. А, ти кво си? Никаква твоя тема не виждам. Търчиш след хората и бръмчиш.

Знаеш ли каква е приликата между жената и вентилатора, когато се уморят от живота? Ще ти кажа срещу 5 лева. Евтин съм. ПомолИ ми се - ще ти кажа!

Айдеее! Аз, пък, отивам да си пусна молбата в съда. Ето я!

---------------

Развод

Седим със теб на кръгла маса,
в едно квартално кафене;
ти член на партията наша,
а аз - на СДС...

Но не това е днес проблема,
и моят повод за развод;
аз просто вече нямам време,
остана ми половин живот...

Развод ми дай! Развод ми дай!
И повече не ме мъчи;
вземи панелите, трабанта...
Но въздуха ми остави...

Кокетна си сега, флиртуваш
и искаш брака да спасим,
но аз си зная колко струваш,
под тази маска... И без грим.

Познавам всяка твоя дума,
характера ти - зъл и див,
и мисля, че е цяло чудо,
как в този брак останах жив...

Развод ми дай! Развод ми дай!
И повече не ме мъчи;
вземи панелите, трабанта...
Но въздуха ми остави...

Редактирано от ASSASSlN на 13.02.07 12:08.



Тема Re: Обличане-събличане???нови [re: ASSASSlN]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано13.02.07 11:40



Хм, гащички казваш, очевадно съм назад с материала. Ама и друго си е да усетиш допира на голо мъжко тяло, а не търкането на моята блузка с неговата вратовръзка...





Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: ASSASSlN]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 11:46



Няма да се регвам, защото не искам да ми изсипеш дъжд от нападки и да ми се мяташ откачено насреща. Лудите сте много агресивни. Непрекъснато се перчиш като страшен мъж, а всъщност си ***. Все много знаеш и за всичко мнения даваш. Постоянно ти писва от тая или оная клубарка, все нещо си ядосан и побеснял. Странно кой ти плаща заплатата и за какво ли ти я плаща, като по цял ден висиш да се дрънкаш тука? Сигурно на повечето тук мнението е, че когато си женен, трябва да си седиш на гъза, не да се поебаваш настрана и да затъваш в лъжи. Но не и по начина, по който ти го поднасяш. Нивото, драги, нивото ти е махленски-импотентно и комплексарско.

Редактирано от Moan на 14.02.07 10:23.



Тема Плюс мнение за темата тинови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано13.02.07 11:49



Човече, ти наистина не си добре.


Асасине, Асасине, ако бях на твоя акъл сигурно щях да пусна тема "Рекламации към постингите ми" или " Да се изкажат недоволните от качеството на мненията ми." Но аз,за разлика от теб, не намирам в клуба място за някаква личностна реализация и себедоказване, или за избиване на комплекси. Тук или се забавлявам с приятни хора или, ако съм сигурна че с нещо мога да бъда полезна, изразявам мнение. И само ако съм сигурна че мога да бъда полезна.
Държиш се истерично и незряло. И най- странното е, че си губиш времето в безмислени констатации за това колко години ми липсват - точно ти. Направо ме разсмиваш.

И понеже искаш мнение по темата си, ще ти кажа, че не ми харесва. По някакъв начин дискредитира разведените като смисъл( не случайно вече се сблъсках с неприкрита ирония по повод точно твоята тема в друг клуб), а пък твоите секси- историйки са ми направо леко противни. Какво да правиш- въпрос на вкус... Доволен?



Тема Re: Относно офис-секса имам питаненови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано13.02.07 11:54



Добре, разбрах, висите до късно и не става, но Аси, хрумнало ли ти е, че колкото и да висят, рано или късно се прибират?

Вие висете повече и от тях
Или друго ми хрумна - не познавам българин, който да отиде рано на работа, че и с час предварително Обзалагам се, че ако отидете преди, а не след работа ще сте сами

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Обличане-събличане???нови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано13.02.07 11:55



Асасине, ръце нямаш ли?



Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Дааа, зле сме с материала!нови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 12:50



Миналата година четох за масовия секс. Не "групов", а "масов". Не помня в кой европейски град се развиват събитията.

Имат си хората определено място за секс-задоволяване. Семейни, несемейни - никакво значение няма. Само физическо удовлетворение и нищо друго. Анонимно. Парк.

Отива незадоволения човек, вижда свободна бройка да седи самотна и готово. Разбират се за позата и започват работа по въпроса.

Протестирали само общинските работници по чистотата. Неприятно им било да събират безразборно разхвърляните употребени презервативи.

Хм! Дотук - ясно, ама не пишеше нищо по въпроса: Какво става, когато се срещнат съпруг и съпруга?



Тема Ръце ли?нови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 12:52



За кво ми са? Искаш да те масажирам ли?

Ааа, загрях за какво говориш. Тц! По-добре е да обърна резбата!



Тема Странно!нови [re: aнoнимнa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 13:13



Брееей, много си люта, ма! Абе, всъщност ми е ясно. ПМС те е подгонил. Не искаш да се регваш. Ако, щеш! Пука ми, че ми дреме!

Аз че съм посерко и комплексар е ясно. Признавал съм си го много пъти. За това съм в този клуб. Интересно, ти ЗАЩО си в този клуб?

"Странно кой ти плаща заплатата и за какво ли ти я плаща, като по цял ден висиш да се дрънкаш тука?"

Работата ми, мадам, е ДА НЯМАМ РАБОТА. Пожарникар съм. Предпочитаме да предусещаме и да предугаждаме пожарите, а не да гасим. Ти какво работиш?Странно кой ти плаща заплатата и за какво ли ти я плаща, като по цял ден висиш да ме четеш тука?

"Сигурно на повечето тук мнението е, че когато си женен, трябва да си седиш на гъза, не да се поебаваш настрана и да затъваш в лъжи."

Сигурно... Повечето...

Брееей! Каква категоричност искри от твоите красиви очи!

Хм! Пак изкукуригала недоклатена дама! Разбирам те, съчувствам ти, но нямам желание да правя секс с теб. Вонят ти устата и ти миришат краката! Вече съм забелязал цикличността на появяването на такива екземпляри!

Един лунен месец!



Тема Като си казал странно,нови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано13.02.07 13:21



от кога пожарникарите имат офиси, колежки, че и остават след работа?

Какво правите - палите си допълнително огньове и си ги гасите ли?
Преди да си обвинил пак Луната и приливите и отливите в женското тяло, само да кажа, че се шегувам

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Странно!нови [re: ASSASSlN]  
Авторaнтoним (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 13:25



Най-вероятно не приличаш на софийския кмет въпреки че сте от един бранш



Ти вярно нямаш умора.

Съжалявам модераторите - много грижи им създаваш. Трябва да те следят като медицински сестри в психиатрия като вземеш да буйстваш в резултат на невзето хапче.



Тема Re: Странно!нови [re: aнтoним]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 13:46



що не млъкнеш най на края

поне остави АКСИ , хубаво и точно си пише



Тема Такива, като теб, ги уважавам и обичамнови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 14:27



за разлика от някои други. Обичам те виртуално, де! Е, скандалче стана заради теб, ама нищо, де. Семейство сме тук, ако не се скараме - какво правим тогава???

Ето, виждаш - едни хора ми се усмихват, други ме псуват. Разни хора, разни идеали! Хм, че нали заради това се развеждаме, я!

Цун!





Тема Пипи, искам развод по взаимно съгласиенови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 14:36



Хайде да се разберем така: В "моя" тема да даваш първо смислен отговор и после да се закачаш с хората. Този твой "хумор" към миморката хич не ми е понятен, при положение, че не научавам нищо от теб. Това е положението. На различни езици говорим и това си е. Сложила си усмивка, но не я разбирам. Нищо не разбрах от това твое изречение. Никак не се разсмях.

Различни сме и толкоз! Колкото по-рядко си кръстосваме шпагите - толкоз по-добре.

Ти кога ще пуснеш някога тема в този клуб? Е, не си длъжна, де!! Даже е по-добре да нямаш проблеми и да не пускаш теми, но все пак... От личните ни разговори нищо не разбирах...



Тема Re: Такива, като теб, ги уважавам и обичамнови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано13.02.07 14:37



Това е, защото не успяват да те схванат

Ние с теб 3 пъти се развеждахме, докато се разберем

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Не се хаби повеченови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано13.02.07 14:48



Това е защото сме твърде различни. Аз и не държа да ме разбираш. И ще ти напомня, че нищо не ме задължава да пускам теми, ако преценявам, че нямам тази необходимост. Даже, ако искаш го наречи скромност,че не занимавам света със себе си.
Това, че не си ме разбрал, си е единствено твой проблем. Мнението за темата ти вече бе изразено от мен, не разбирам какво повече искаш. Ако Мирър има някакви претенции към мен, би ги изразила, не мислиш ли?
А развод не ти давам, тъй като никога не сме и не бихме могли да сме женени- даже и символично. Имам алергия към грубияни.



Тема Ти модераторките не ги съжалявайнови [re: aнтoним]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 14:58



Недей да рониш крокодилски сълзи, никой не ти ги иска. Себе си виж.

Много мъка има по този свят!



Тема Личи си, че по вашия край няма много комаринови [re: ASSASSlN]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано13.02.07 15:11



При нас са, като врабчета и се ползва въпросното средство, за да си мажем откритите части по тялото.
Искам си одеалото аз. Страх ме е от разни бубо-лази в тревата.

Такива "трудови" злополуки, като твоите от килима, сме записали май всички. Ти - на коленете, аз - по кожата върху гръбначния стълб. Егати.... къв беше този прешлен, дето стърчеше....остъргах се до кокал

Вярваш ли ми, че си имам още белег?

Сега се сещам, че можем да патентоваме комплекти за кърски секс: наколенки, налакътници ииии....запънки за стъпалата.
Трябва да напишем и упътване за ползване на същия. Плюнчи молива и да започваме

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Относно офис-секса имам питаненови [re: ASSASSlN]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано13.02.07 15:23



Вие май колегите се дебнете, кой ще си тръгне последен, че да уважи дамата. Ами пунтираш, че си тръгваш, а после се връщаш....какво толкова. С един замах помиташ всичко по бюрото и го разчистваш. Предупреждавам, че е терена е много хлъзгав....не знам, какви запънки ще ползваш. Не запънки....направо "котки" ще ти трябват


Обаче от тук нататък има едни "подводни камъни", за които не ми се говори, че е кофти откъм дискретност....

П.С. С Пипито ние се разбираме без думи. Ама личи си, че не зорлийка като нас. И терен си има, и не и се налага да прикотква някой на къра

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Аз не знам как,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано13.02.07 15:25



Как ще съм ги отказала, бе. ЗнаЙш к'ви еротични фантазии им вкарах



Carpe diem! Volente deo!


Тема А, теб нищо не те задължава да ставаш адвокатнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 17:36



и да търчиш да ме критикуваш от чуждо име. Яааа, виж какво си отговорила на това мое мнение до друг клубар. Кой се заяжда първи, а?



Чао!



Тема Продължавам да не разбирам...нови [re: ASSASSlN]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.02.07 18:05



Първо - какво като е колежка , щом / поне така се подразбра/ е свободна и ти е навита по принцип?
И защо трябва някой де ви вижда, след като няма да го правите в офиса?
Защо не я поканиш у дома под някакъв предлог, свързан са общата ви работа, щом толкова ти е нужна някаква " официална" версия за гостуването и?
Май само си измисляш оправдания или не си сигурен по принцип, че тя ще се съгласи...

Non nova, sed nove.


Тема Е, хайде и аз,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано13.02.07 18:11



макар че слънцето залезе, докато се вмъкна в клуба!



На мен темата също не само не ми харесва, а съм и възмутена. Много пошло! Гадно и отблъскващо. Защо клубарите се връзват да партнират на автора, докато той с хихикане и пикантно облизване дава акъли за секс?! Що за отношение е това, неговото? Акцентува върху гадната страна на нещата. А не трябва ли всичко да бъде красиво и малко по-чисто - и ние самите; и това, което ни се случва; и това, за което мислим и бихме желали да ни се случи?
Намирам, че темата дискредитира не само (някои от) разведените, а също и отношенията между половете, любовта като предпоставка за секс и самия секс изобщо.

P.S. Да, знам, темата е негова, ако не искам - да не го чета, на него му е писнало от мен, аз него съм успяла току-що да го вбеся. Плюс това знам ли аз той от колко време пише в тоя клуб?! И така нататък...



Тема Аз си имам принцип -нови [re: ASSASSlN]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано13.02.07 18:24



не си го вади където си вадиш хляба, за да не ти се наложи га си го ядеш. Ама щом си харесал колежка - поемаш си риска.

Само не разбирам какво толкова си се запритеснявал - сексът все още не е инкриминиран и слава богу, че ще се затрием като вид.

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Ами защотонови [re: wasted_youth]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.02.07 18:24



... може да е гадно и отблъскващо, но това са нещата от живота.
Те наистина се случват и дилемата " Къде да правим необвързващ секс?" си съществува реално.

Non nova, sed nove.


Тема Re: Е, хайде и аз,нови [re: wasted_youth]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано13.02.07 19:01



Приемам критиката ти. Аз партнирах.
Но от тук нататък се питам друго: Защо се притесняваме да говорим за секса изобщо? Или като се сблъскаме със нещо по-хард, го обяваме за нечисто? Аз съм с мисленето, че няма забранени неща. Всичко е за човека дадено.
Да, да, знам реакциите - многозначителни подхилвания и иронични подмятания, а най - крайните са придружени и с "Анатема".
Абе, стига бе хора, сексуалното удоволствие си е дар от Бога....и то временен дар. Не искам да му го върна неупотребяван.

П.С. Междувпрочем от всичките предложения, съм пробвала само два. Плажния секс е суперромантичен на лунна светлина, ако е придружен и с нощно къпане и среднощен пикник на плажа.
Хотелския си е съвсем нормален секс, предхождан от романтична вечеря. Не ми се е налагало да ходя в почасови дупки, защото е ясно, че няма от кой и защо да се крия.

П.С.2 Съжалявам, че днес сте изгубили чуството си за хумор. Някой път ще отворя тема, за най-нетрадиционни места за секс......използвани от разведените....за да се върже с клуба. Е тогава ще съберем Дира, който и без това се извървява от тук почти ежедневно.



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Е, хайде и аз,нови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано13.02.07 19:45



За да няма недоразумения, искам да споделя , че нямам нищо против секса, Мирър, ама абсолютно нищо- даже, като се замисля, май много го обичам.
Нямах и намерение да изразявам мнение за това доколко темата ми харесва или не- бях провокирана да кажа мнение за темата.
А иначе, колкото и да обичам секса, и да нямам нищо против говоренето по темата, което не е някакво табу, има начини за говорене на сексуални теми, които не ми допадат.





Тема Апропо,...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано13.02.07 19:46



... не визирам написаното от теб- то беше твърде комично.





Тема Re: Апропо,...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано13.02.07 19:56



А ти знаеш ли, че ме накара да обърна дира, за да търся онази тема. Изчетох маса материал...толкова не съм се просвещавала от време оно. Намерих го току що и нищо ново под слънцето....и от никой нов...



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Апропо,...нови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано13.02.07 20:26



А ти знаеш ли, че нещо не можах да те разбера? За какво иде реч, бе Мирърче- каква тема, какъв обърнат дир, какъв маса материал, дето си го изчела и как съм те накарала?!





Тема Re: Апропо,...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано13.02.07 20:35



"не случайно вече се сблъсках с неприкрита ирония по повод точно твоята тема в друг клуб"

PipilotaViktualija
13.02.2007 г.

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: aнoнимнa]  
АвторMAHAФ (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 03:32



Ох, че си ми умничка. На батко умницата.





Тема Re: Е, хайде и аз,нови [re: mirror_]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано14.02.07 10:13



Не ме притеснява особено да говоря за секса като такъв. Все нещо мога да кажа по въпроса, и смешно, и интересно.
Не ми трябва да заседна някъде, седнала сама на чаша кафе, за да открия и наблюдавам как двама нещастници гледат да се скрият някъде, да останат поне за малко насаме, не подозирайки, че някой клюкарски-сеирджийски-любопитно ги е дешифрирал. Нито ми е необходимо, ако дотрябва терен, да ходя наивно да питам управителя как, аджеба, се уреждат тука нещата! Тези неща...как да се изразя...не е този начинът просто... Да, такива работи се случват, ежедневно, но не мисля, че трябва да са обект на злонамерени коментари.
Както и някакъв брътвеж за шофьор-колата му-натискал клаксона. Че хайде стига, бе, ама че отношение! Към жените - като добитък за е**не, към секса - като най-обикновена консумация. Та, значи, на мнение съм, че в секса няма нищо срамно или неморално - ако е нещо красиво, с охота, с настроение, с любов.



Тема А, стига вече, деее!нови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано14.02.07 11:01



Различни са ни чувствата за хумор и толкоз! Усетих това още миналата година, но не се заяждам с теб! Нали?

Хм, с теб не се ли разведохме веднъж?



Тема Re: Апропо,...нови [re: mirror_]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано14.02.07 11:53



Ще ли подскажеш къде си я намерила темата, че ме загриза любопитството.
Всъщност и аз не разбирам защо темата на Асасин предизвика такова възмущение у някои хора. На мен ми допада у него чувството за самоирония, защото и самоирония долавям аз в неговата тема.



Тема Дааа, права си!нови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано14.02.07 13:47



Темата си е много истинска и реална и не мога да схвана защо някои хора пищят и врещят! Какво толкова??? Единия от двамата семейни като не получава секс вкъщи какво да прави, а?

Тази тема е по-скоро за тези, които мерят с двоен аршин. Секса си е секс и е нещо съвсем различно от изневярата. Хм, публичните домове защо са легализирани в много държави, а???

Аз в този клуб се нервя само на хора, които са готови да развалят своето и/или чуждо семейство заради търсенето на някакво химерно (за мен) щастие...



Тема Re: Апропо,...нови [re: copadevino]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано14.02.07 22:20



Онази тема вече е в архива.....няма смисъл да се вързваме на думите на онзи човек.
Аз пък знаех, че тази тема ще предизвика възмущение у някой хора. Нали сме различни....шарен свят. Това му е хубавотона това тук....не пеем всички в хор



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Е, хайде и аз,нови [re: wasted_youth]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано14.02.07 22:25



Виждам, че това което си писала, вече си е намерило адресанта. Аз мълча



Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Аз си имам принцип -нови [re: Chromanin]  
Авторcмoтaнa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 00:02



За какъв принцип приказваш,като те удари хормона? Ще се стискаш ли?





Тема Принципът е: "Където си вадя хляба, не синови [re: cмoтaнa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано15.02.07 08:23



вадя х** "

Човечеството го е измислило този принцип. С течение на вековете. Сексът на работното място е много опасен, ако се прави недообмислено. Мнооого хора са "изгорели" заради това...

Мдааа! Примери мога да ти дам. Искаш ли?





Тема Re: Принципът е: "Където си вадя хляба, не синови [re: ASSASSlN]  
Авторcмoтaнa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 12:03



аз неизгорял пример





Тема Re: Принципът е: "Където си вадя хляба, не синови [re: cмoтaнa]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано15.02.07 18:06



Никога не е късно ;)

Днес срещнах една съученичка, тя пък била видяла друг, а той от своя страна... та направо ме попита като как още не съм се развела, при положение, че мъжът ми си е разпасал колана в работата... Те така знаели вече. Като се има предвид и преди колко години сме завършили училище... Светът е прекалено малък, клюките са по-бързи от светлината.



Тема Re: Принципът е: "Където си вадя хляба, не синови [re: Finch!]  
Авторcмoтaнa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 20:05



По-добре на хората в устата ,отколкото в краката


Една изневяра може само да се предполага до доказване на противното.
Случка в офиса от преди години.
Тя и той идват на работа и минават през умивалника пред тоалетните,но излизат заедно.Чистачката Дора ги фиксира и вече те са любовници.До обяд целият офис шушука,а само "потърпевшите" не знаятСлед обяд ги вика директорът и им иска обяснение.
Прави се очна ставка и въпросът е какво е видяла чистачката?!
Видяла е само ,че излизат заедно.
В помещението с умивалниците мъжът си е мил ръцете,а тя е влезнала след него да си оправи грима и просто са се заприказвали и приказвайки си са излезнали заедно. Това е обяснението пред шефа.Коя е истината?!



Тема Да, дааа! При наснови [re: cмoтaнa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано16.02.07 17:14



колега и колежка ходеха заедно да обядват. Бяха постъпили наскоро. И аз бях отскоро. Веднага започнаха клюките. Аз се подсмихвам.

Ха-ха-ха! И тримата преди години работехме заедно, ама никой не знае. Хи-хи-хи! Освен колеги, тези двамата бяха от две близки приятелски семейства. Спокойни, улегнали, разумни семейства. Хиии! Питам ги шеговито:

- Вий к'во сте се разпасали, бе? Още малко ще вземете да се нае**** публично!

Луд смях!

-----------

Две момчета излезли заедно от мъжката тоалетна - с две кабинки. Видял ги някой - веднага ги обявиха за педерасти.

Зад гърба ми някой казал нещо, касаещо само колектива, в който работя. Значи човека е сред нас. Не ми казват кой е издрънкал тази глупост! Вбесих се! Развиках се пред всички:

- Кой е казал, че аз ...

Гробно мълчание! Гледам ги в лицата. Въпросния човек моментално си промени физиономията, опули се, оцъкли се...



Тема Бе то ужнови [re: cмoтaнa]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано16.02.07 17:28



отмина времето, когато хормонът ни биеше неудържимо, ама знае ли човек - никога не е късно да станеш за резил.

Колкото до стискането - що трябва сам да с стискам? Все ще се намери някоя самарянка, дето не е колежка. То и ти не си...



Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: ASSASSlN]  
АвторPretender (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 16:08



Abe kade sa tia pochasovi stai i diskretni zavedenia, az li sum naj zabutania che nemoga da nameria podobni



Тема Re: Е, хайде и аз,нови [re: wasted_youth]  
Автор Sawana ()
Публикувано10.04.07 19:45



Чакай, малко - какво толкова й е на темата? Това, че автора е нарекъл нещата с истинските имена, защо изведнъж се превръща в проблем? Въобще на разбирам защо трябва да си заровим главата в пясъка и да не виждаме, че всъщност много хора - мъже и жени - искат просто да правят секс без да се ангажират и да създават проблеми на хората около себе си. Първо - не си ли се замисляла, че има хора, които търсят секс, защото тяхната половинка по една или друга причина /например болест/ не могат да им доставят това необходимо физическо удоволствие. Исках да кажа, че не непременно секса извън брака трябва да е гаден..... и между другото да те попитам - ти лично какво би предпочела - /не ти го пожелавам/ твоята половинка да получи само секс извън къщи или да се влюби до уши в някоя "любовница", като тази "нашата" от клуба? Изключвам отговора - нито първото, нито второто, защото говоря за момент на криза в някой брак и единият от партньорите иска да задоволи физическите си нужди, но не иска да се "развежда" и "влюбва" - човека пък може още да обича мъж/а си жена си.... Темата си е много добре, не виждам защо нещата се разглеждат едностранчиво ..... както вече казаха, хора всякакви, съдби всякакви не може да се съди с един аршин за всичко. Е, тук не говорим за онези "дами" и "господа",като Зравко от Биг Брадър дето не могат да устоят на нищо от противоположния пол..... това вече си е друг вид болест....., но да му мисли Христинчето нали?

Никога не знаем, какво губим когато печелим и какво печелим, когато губим!



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: ASSASSlN]  
АвторЪпcypд (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 20:50



Извинявай, зачетох се в твоето послание и нещо ме смути началото.Как слагаш демаркационна линия между е.... и влюбването? Вероятно просто се бъзикаш.Ако не-дай рецептата.



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Ъпcypд]  
Автормилka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 09:32



Това е добра идея. Ама напоследък май мъжете гледат е..... да им излезе максимално евтино и си търсят мадами със собствен терен, дори почерпка да им осигурят, ако може и презервативите да си осигурят. Така че жените трябва да си опичаме акъла. Малко останаха качествените мъже. Малко са и такива, които си плащат терена и заведението. Към автора - като цяло даваш безценни съвети на решилите да съгрешат тайно.



Тема Re: Е, хайде и аз,нови [re: Sawana]  
АвторPretender (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 09:54



Браво на теб Слънце, напълно те подкрепям:)



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: pretender]  
АвторKekc (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 09:56



Във всеки хотел за над 40лв. за 3 часа "стая за почивка" ... ии така





Тема Да уточня...нови [re: Sawana]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано11.04.07 11:28



...въпреки че тази тема е доста попревтасала...
Не съм протестирала срещу темата, а срещу начина, по който тя се излага. Получи се известно опошляване, поне според мен. И не обичам да се говори какво другите са правили. Особено ако тези други явно са търсели дискретност. Ако някой нещо иска да сподели като собствено изживяване, усещане, опит - моля!



А иначе нищо му няма на секса, моето отношение е силно позитивно! Няма да влизам в полемики аз какво бих предпочела, ако съм в една или друга ситуация. Ситуации разни, не можем отнапред да ги предвидим и да се запасим с детайлно разработена стратегия, която наготово да приложим! Пък и не виждам смисъл да го правим.

Лично аз никога не съм се поставяла в положение, правейки секс, да се опасявам, че се ангажирам и/или че създавам проблем на хората около мен. Ако не искам да съм с някого, няма да завъртя секс с друг тайничко, криейки се, за да "запазя" това или онова - не, просто ще си отида. Другояче не мога, такава една перфидност не е за мен! А ако някой не иска да е с мен - свободен е, ще го разбера и ще приема, колкото и да го обичам. По-добре така, отколкото тайно от мен да се вре по разни дупли и да се шмугва из хотелчета с някоя друга.



Тема Re: Да уточня...нови [re: wasted_youth]  
АвторPretender (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 11:56



Цитат: 'Ако не искам да съм с някого, няма да завъртя секс с друг тайничко, криейки се, за да "запазя" това или онова - не, просто ще си отида"

Искаш ли да кажеш че ако обичаш човека до теб, но сексът не върви или не ти е достатъчен, ти би го напуснала? и за теб не съществува възможност да задоволиш желанията си с друг без да прекъсваш емоционалната си връзка?



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Pretender]  
Автор won (cool)
Публикувано11.04.07 12:17



Ми аз съм чувала и следният случай:няколко "приятели" си наемат квартира (терен) само за такива забежки...и по график ч****!



"Споделете!"

Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: won]  
АвторDiskret (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 12:21



Ne pravi na drugite tova, koeto ne iska6 da pravqt na teb.
A za kooperiraneto - ZA :-)



Тема Re: Да уточня...нови [re: Pretender]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано11.04.07 12:29



Ако обичам човека, сексът ще върви и ще ми е достатъчен. Т.е. отстрани погледнато, може и да не е най-силен по параметри, но моето усещане ще е за нещо пълноценно! Не говоря наизуст.
Не бих напуснала човек, когото обичам. По никакви причини, особено пък заради секс. Ако той не ме иска, е друг въпрос.





Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: won]  
АвторPretender (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 13:51



az imah takuv kolega:)



Тема Re: Да уточня...нови [re: Pretender]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 14:05



И защо си с тази жена и колко време ще се лъжете?



Тема Re: Да уточня...нови [re: Pretender]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 14:23



Просто вашата връзка в този си вариант е обречена на гибел, всичко е въпрос на време.
Ако приятелката ти разбере как ще се чуства?



Тема Re: Да уточня...нови [re: coня]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 14:27



И не е само това- ти трябва да намираш оправдания за часовете, в който си с другата, тя ще поиска да е по-често с теб, ще трябват пари за ресторанти и подаръци и накрая ако направиш сметката ще видиш,че няма само секс -има лъжа,изневяра, отклоняване на средства.
И нещо друго- ако другата жена предстане да търси само секс, а иска нещо повече?



Тема Защотонови [re: Pretender]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано11.04.07 14:47



от разговор с друга няма да имате деца и няма да избягаш от сегашната си приятелка


Затова. Инстинкти.



Тема Re: Да уточня...нови [re: Pretender]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 14:49



Незнам, не ги разбирам тия неща, може би не съм дорасла до това ниво, дано тя те разбере ,но се съмнявам.



Тема Re: Да уточня...нови [re: coня]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 14:53



А дали другата жена приема всичко само като секс и какво ще стане в момента, в който тя реши,че иска и нещо друго?



Тема Re: Защотонови [re: Pretender]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 14:56



Не говоря за деца, говоря,че в един момент жената-любовница иска да излезе на светло и да прекарва повече часове с любия и тогава ?
На колко години си ако не е тайна?



Тема Ти си тоя дето пита,нови [re: Pretender]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано11.04.07 14:58



аз съм тоя дето ти отговаря. Иди питай твойта да ти обясни кой е консервативен и кой - не





Тема Re: Защотонови [re: Pretender]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано11.04.07 15:04



Ами, всеки си има виждане за живота, но не разбирам защо е нужно да се опитваш да убедиш всички, че ТИ мислиш по-правилно. Имаш връзка, срещаш се с други партньори - ОК, това си е твоя работа. Но не забравяй, че точно в този клуб много от хората са особено чувствителни на тема изневяра, недей да натрапваш мнението си и да твърдиш, че несъгласието с него е консерватизъм. Защото ако за теб това е забавление, за някои е било в основата на разрушаването на брака им. Редно е да се съобразяваме с особеностите на мястото и аудиторията, когато се изказваме и особено когато даваме определения и обобщаваме...

Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Ти си тоя дето пита,нови [re: jamie]  
АвторPretender (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 15:04



Sorry ama ne sum pital teb a Soncheto s neinite konservativni shvashtania za otnosheniata mezdu horata)



Тема Re: Защотонови [re: Moan]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 15:09



Добре, отговори ми на мен -какво ще стане,когато приятелката ти разбере,че имаш такава връзка?



Тема Re: Да уточня...нови [re: Pretender]  
Авторwasted_youth (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 15:11



Четох какво си писал, докато ме е нямало. Опазил ме господ от любовта на такъв като тебе!
За мен сексът е една от съставящите на любовта. За тебе обаче - нещо подобно на чашка питие. Там е разликата!

Само да попитам - ако всичко, което мислиш и начинът, по който процедираш, е ОК, защо тогава го криеш (премълчаваш

)? Значи все пак не е много редно, а?



Тема Re: Защотонови [re: coня]  
АвторPretender (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 15:12



Mislia che ti obiasnih v po gorna belej4ica:) 4eti po vnimatelno



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Pretender]  
АвторДpyra (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 15:37



Някои хотели дори в интернет страниците си обявяват и стаи за почивка, а почти всички имат и такава опция когато се обадиш на рецепцията и попиташ за "Стая за почивка" Обикновено цената е около 60-80% по-ниска от цялата нощувка в еденична или двойна стая и не се фактурира ;)
Решаваш в кой район ти е удобно да си "починеш" взимаш телефоните на хотелите, а най-добре е на место да отидеш и проучваш какво те устройва... Къмпингите и мотелите пък нямат пропуск в това отношение





Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Дpyra]  
АвторPretender (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 05:20



10x Druga ) ste proveria) a ako imash jelanie moje napravo dvamata da otidem)





Тема Re: Да уточня...нови [re: Pretender]  
Автор Sawana ()
Публикувано12.04.07 07:08



не мисля, че е смешна - а по-скоро разумна. Ти си мислиш, че не допускаш емоции в страничните ти връзки, а получаваш само секс, но не винаги зависи от теб емоцията, и не винаги можеш да я контролираш. Само си представи, че в един момент просто се влюбиш в една от беземоционалните си сексуални връзки- какво ще правиш тогава? Мисля, че е ясно - ще гледаш виновно сегашната си приятелка и ще си събереш багажа, а това че приятелката ти ще бъде наранена, няма да можеш да го промениш. По-скоро ти не си дорасъл за да разгледаш в дълбочина проблема, който съществува с приятелката ти. Просто ти е по-лесно да търсиш секс извън постоянната си връзка вместо да решите проблема с нея и да се опитате да подобрите секса си, така че и ти да си задоволен. Ти въобще говорил ли си с приятелката си, че се чувстваш незадоволон? Ако наистина я обичаше, нямаше да позволиш този проблем да се задълбочава, а щеше да се опиташ да го решиш, което е по-трудния вариант. Извинявай, ако съм те засегнала, но тези изводи са очевадни, след като човек прочете постингите ти по тази тема....

Никога не знаем, какво губим когато печелим и какво печелим, когато губим!



Тема Re: Защотонови [re: Pretender]  
Автор Sawana ()
Публикувано12.04.07 07:19



Прескачаш няколко етапа - преди да се стигне до момента, в който наранения партньор трябва да мисли защо са му изневерили, не е ли трябвало /както и в твоя случай/ този който иска да изневерява, преди да махне с лека ръка на проблемите и да хукне да търси секс или щастие извън постоянната си връзка - той да поговори с половинката си и да си каже какво според него не е наред, да се опита да го поправят заедно и чак след това да се оправя сам. Мисля че това е проблема - много по лесно да се оправяш сам и да търсиш това което ти липсва навън, а не да седнеш и да говориш и да се опитваш да решиш проблема, вместо да го задълбочаваш....

Никога не знаем, какво губим когато печелим и какво печелим, когато губим!



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: pretender]  
Автор Sawana ()
Публикувано12.04.07 07:22



Абе, верно - ти на колко си години? Извинявай - не е задължително да ми отговаряш, но звучиш доста незряло.......

Никога не знаем, какво губим когато печелим и какво печелим, когато губим!



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Sawana]  
АвторPretender (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 08:43



Ako tova e vapros kum men ste ti kaja na 35 i mislia che tochno opita i srestite sa nai razlichni hora i kulturi e izgradil mirogleda mi:) taka che ne sum nezrial:) edno vreme i az biah kato kon s kapaci i misleh pravolineino kato povecheto tuk:)



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Pretender]  
Автор Sawana ()
Публикувано12.04.07 08:56



Защо да не те разсмивам? Смехът е едно от най-хубавите неща в нашия живот.....

и понеже тук говориш само за приятелката си - ти бил ли си някога женен за своите 35 години?

Никога не знаем, какво губим когато печелим и какво печелим, когато губим!

Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Sawana]  
АвторPretender (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 09:03



Ama tuk ste golemi zaiadlivkovci
samosajaliavate se i si blijite ranite
Parvo priatelkata si samo ia spomenah vtoro bil sum jeneni se razvedoh predi 7-8 godini, neznam koi e bil naranen niamashe izneveri ili tem podobni prosto niamahme kakvo da si kajem niamashe nishto obshto mezdu nasl sled 5 godini brak
taka che stiga ste se zaiazdali ami gledaite na jivota s po shiroko otvoreni ochi i badete po osvobodeni i bez tova kratko se jivee:)
Haide az mai poveche niama kakvo da vi kaja tuk:)
Do niakoi drug pat



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Pretender]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано12.04.07 09:11



Да кажа че нямаш право - нямам право!
Има всякакви хора и е вярно, че не всички са сексуален тип. За това е толкова трудно да намериш онзи човек, който е "единствен". Сигурно твоят начин донякъде решава проблема ти, но той не е универсален.
Пожелавам ти един ден да намериш човек който да ти дава всичко, да искаш да остарееш с него и да не са ти нужни други връзки. Ако пък това е твоят начин на живот и ти държиш на него - пожелавам ти да намериш партньор, който да споделя възгледите ти.



Човекът е безкрайност в граници от смъртно тяло

Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Pretender]  
Автор Sawana ()
Публикувано12.04.07 20:06



Не се заяждаме - това че маме различно от твоето мнение и го изказваме, не е заяждане

Това му е хубавото на писането и говоренето, че като чуеш и друго мнение се очаква да премислиш нещата и от другата гледна точка, както ние сега, в частност аз, ще премислим и твоята гледна точка, па току-виж съм взела че съм се очовечила, според твоите виждания.
До скоро

Никога не знаем, какво губим когато печелим и какво печелим, когато губим!

Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Pretender]  
Автор Sawana ()
Публикувано12.04.07 20:08



Ще ни бъде много по-лесно ако пишеш на кирилица. БЛГ

Никога не знаем, какво губим когато печелим и какво печелим, когато губим!



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Sawana]  
Авторpretender (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 06:58



)oks nadiavam se da si mislila ciala nost) bil sum ot tvoiata strana i znam che trudno moze da si predstavish segashnata mi gledna to4ka) triabva i podsuznanieto ti da stigne do tova koeto da rechem ssaznatelno si obmislila) i togava idva i promianata v naglasata i v mirogleda) govoria po princip koga i kak se promeniat vijdaniata i vuzpriatiata za sveta)



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Sawana]  
Авторpretender (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 07:00



znam Sawi no prez pove4eto vreme pi6a prez telefona si a tam kredora na raboti




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.