Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 05.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Принципът е: "Където си вадя хляба, не синови [re: Finch!]  
Авторcмoтaнa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 20:05



По-добре на хората в устата ,отколкото в краката


Една изневяра може само да се предполага до доказване на противното.
Случка в офиса от преди години.
Тя и той идват на работа и минават през умивалника пред тоалетните,но излизат заедно.Чистачката Дора ги фиксира и вече те са любовници.До обяд целият офис шушука,а само "потърпевшите" не знаятСлед обяд ги вика директорът и им иска обяснение.
Прави се очна ставка и въпросът е какво е видяла чистачката?!
Видяла е само ,че излизат заедно.
В помещението с умивалниците мъжът си е мил ръцете,а тя е влезнала след него да си оправи грима и просто са се заприказвали и приказвайки си са излезнали заедно. Това е обяснението пред шефа.Коя е истината?!



Тема Да, дааа! При наснови [re: cмoтaнa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано16.02.07 17:14



колега и колежка ходеха заедно да обядват. Бяха постъпили наскоро. И аз бях отскоро. Веднага започнаха клюките. Аз се подсмихвам.

Ха-ха-ха! И тримата преди години работехме заедно, ама никой не знае. Хи-хи-хи! Освен колеги, тези двамата бяха от две близки приятелски семейства. Спокойни, улегнали, разумни семейства. Хиии! Питам ги шеговито:

- Вий к'во сте се разпасали, бе? Още малко ще вземете да се нае**** публично!

Луд смях!

-----------

Две момчета излезли заедно от мъжката тоалетна - с две кабинки. Видял ги някой - веднага ги обявиха за педерасти.

Зад гърба ми някой казал нещо, касаещо само колектива, в който работя. Значи човека е сред нас. Не ми казват кой е издрънкал тази глупост! Вбесих се! Развиках се пред всички:

- Кой е казал, че аз ...

Гробно мълчание! Гледам ги в лицата. Въпросния човек моментално си промени физиономията, опули се, оцъкли се...



Тема Бе то ужнови [re: cмoтaнa]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано16.02.07 17:28



отмина времето, когато хормонът ни биеше неудържимо, ама знае ли човек - никога не е късно да станеш за резил.

Колкото до стискането - що трябва сам да с стискам? Все ще се намери някоя самарянка, дето не е колежка. То и ти не си...



Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: ASSASSlN]  
АвторPretender (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 16:08



Abe kade sa tia pochasovi stai i diskretni zavedenia, az li sum naj zabutania che nemoga da nameria podobni



Тема Re: Е, хайде и аз,нови [re: wasted_youth]  
Автор Sawana ()
Публикувано10.04.07 19:45



Чакай, малко - какво толкова й е на темата? Това, че автора е нарекъл нещата с истинските имена, защо изведнъж се превръща в проблем? Въобще на разбирам защо трябва да си заровим главата в пясъка и да не виждаме, че всъщност много хора - мъже и жени - искат просто да правят секс без да се ангажират и да създават проблеми на хората около себе си. Първо - не си ли се замисляла, че има хора, които търсят секс, защото тяхната половинка по една или друга причина /например болест/ не могат да им доставят това необходимо физическо удоволствие. Исках да кажа, че не непременно секса извън брака трябва да е гаден..... и между другото да те попитам - ти лично какво би предпочела - /не ти го пожелавам/ твоята половинка да получи само секс извън къщи или да се влюби до уши в някоя "любовница", като тази "нашата" от клуба? Изключвам отговора - нито първото, нито второто, защото говоря за момент на криза в някой брак и единият от партньорите иска да задоволи физическите си нужди, но не иска да се "развежда" и "влюбва" - човека пък може още да обича мъж/а си жена си.... Темата си е много добре, не виждам защо нещата се разглеждат едностранчиво ..... както вече казаха, хора всякакви, съдби всякакви не може да се съди с един аршин за всичко. Е, тук не говорим за онези "дами" и "господа",като Зравко от Биг Брадър дето не могат да устоят на нищо от противоположния пол..... това вече си е друг вид болест....., но да му мисли Христинчето нали?

Никога не знаем, какво губим когато печелим и какво печелим, когато губим!



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: ASSASSlN]  
АвторЪпcypд (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 20:50



Извинявай, зачетох се в твоето послание и нещо ме смути началото.Как слагаш демаркационна линия между е.... и влюбването? Вероятно просто се бъзикаш.Ако не-дай рецептата.



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: Ъпcypд]  
Автормилka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 09:32



Това е добра идея. Ама напоследък май мъжете гледат е..... да им излезе максимално евтино и си търсят мадами със собствен терен, дори почерпка да им осигурят, ако може и презервативите да си осигурят. Така че жените трябва да си опичаме акъла. Малко останаха качествените мъже. Малко са и такива, които си плащат терена и заведението. Към автора - като цяло даваш безценни съвети на решилите да съгрешат тайно.



Тема Re: Е, хайде и аз,нови [re: Sawana]  
АвторPretender (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 09:54



Браво на теб Слънце, напълно те подкрепям:)



Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: pretender]  
АвторKekc (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 09:56



Във всеки хотел за над 40лв. за 3 часа "стая за почивка" ... ии така





Тема Да уточня...нови [re: Sawana]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано11.04.07 11:28



...въпреки че тази тема е доста попревтасала...
Не съм протестирала срещу темата, а срещу начина, по който тя се излага. Получи се известно опошляване, поне според мен. И не обичам да се говори какво другите са правили. Особено ако тези други явно са търсели дискретност. Ако някой нещо иска да сподели като собствено изживяване, усещане, опит - моля!



А иначе нищо му няма на секса, моето отношение е силно позитивно! Няма да влизам в полемики аз какво бих предпочела, ако съм в една или друга ситуация. Ситуации разни, не можем отнапред да ги предвидим и да се запасим с детайлно разработена стратегия, която наготово да приложим! Пък и не виждам смисъл да го правим.

Лично аз никога не съм се поставяла в положение, правейки секс, да се опасявам, че се ангажирам и/или че създавам проблем на хората около мен. Ако не искам да съм с някого, няма да завъртя секс с друг тайничко, криейки се, за да "запазя" това или онова - не, просто ще си отида. Другояче не мога, такава една перфидност не е за мен! А ако някой не иска да е с мен - свободен е, ще го разбера и ще приема, колкото и да го обичам. По-добре така, отколкото тайно от мен да се вре по разни дупли и да се шмугва из хотелчета с някоя друга.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.