Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Как да правим дискретен секс?нови [re: ASSASSlN]  
Авторaнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 11:46



Няма да се регвам, защото не искам да ми изсипеш дъжд от нападки и да ми се мяташ откачено насреща. Лудите сте много агресивни. Непрекъснато се перчиш като страшен мъж, а всъщност си ***. Все много знаеш и за всичко мнения даваш. Постоянно ти писва от тая или оная клубарка, все нещо си ядосан и побеснял. Странно кой ти плаща заплатата и за какво ли ти я плаща, като по цял ден висиш да се дрънкаш тука? Сигурно на повечето тук мнението е, че когато си женен, трябва да си седиш на гъза, не да се поебаваш настрана и да затъваш в лъжи. Но не и по начина, по който ти го поднасяш. Нивото, драги, нивото ти е махленски-импотентно и комплексарско.

Редактирано от Moan на 14.02.07 10:23.



Тема Плюс мнение за темата тинови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано13.02.07 11:49



Човече, ти наистина не си добре.


Асасине, Асасине, ако бях на твоя акъл сигурно щях да пусна тема "Рекламации към постингите ми" или " Да се изкажат недоволните от качеството на мненията ми." Но аз,за разлика от теб, не намирам в клуба място за някаква личностна реализация и себедоказване, или за избиване на комплекси. Тук или се забавлявам с приятни хора или, ако съм сигурна че с нещо мога да бъда полезна, изразявам мнение. И само ако съм сигурна че мога да бъда полезна.
Държиш се истерично и незряло. И най- странното е, че си губиш времето в безмислени констатации за това колко години ми липсват - точно ти. Направо ме разсмиваш.

И понеже искаш мнение по темата си, ще ти кажа, че не ми харесва. По някакъв начин дискредитира разведените като смисъл( не случайно вече се сблъсках с неприкрита ирония по повод точно твоята тема в друг клуб), а пък твоите секси- историйки са ми направо леко противни. Какво да правиш- въпрос на вкус... Доволен?



Тема Re: Относно офис-секса имам питаненови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано13.02.07 11:54



Добре, разбрах, висите до късно и не става, но Аси, хрумнало ли ти е, че колкото и да висят, рано или късно се прибират?

Вие висете повече и от тях
Или друго ми хрумна - не познавам българин, който да отиде рано на работа, че и с час предварително Обзалагам се, че ако отидете преди, а не след работа ще сте сами

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Обличане-събличане???нови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано13.02.07 11:55



Асасине, ръце нямаш ли?



Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Дааа, зле сме с материала!нови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 12:50



Миналата година четох за масовия секс. Не "групов", а "масов". Не помня в кой европейски град се развиват събитията.

Имат си хората определено място за секс-задоволяване. Семейни, несемейни - никакво значение няма. Само физическо удовлетворение и нищо друго. Анонимно. Парк.

Отива незадоволения човек, вижда свободна бройка да седи самотна и готово. Разбират се за позата и започват работа по въпроса.

Протестирали само общинските работници по чистотата. Неприятно им било да събират безразборно разхвърляните употребени презервативи.

Хм! Дотук - ясно, ама не пишеше нищо по въпроса: Какво става, когато се срещнат съпруг и съпруга?



Тема Ръце ли?нови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 12:52



За кво ми са? Искаш да те масажирам ли?

Ааа, загрях за какво говориш. Тц! По-добре е да обърна резбата!



Тема Странно!нови [re: aнoнимнa]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 13:13



Брееей, много си люта, ма! Абе, всъщност ми е ясно. ПМС те е подгонил. Не искаш да се регваш. Ако, щеш! Пука ми, че ми дреме!

Аз че съм посерко и комплексар е ясно. Признавал съм си го много пъти. За това съм в този клуб. Интересно, ти ЗАЩО си в този клуб?

"Странно кой ти плаща заплатата и за какво ли ти я плаща, като по цял ден висиш да се дрънкаш тука?"

Работата ми, мадам, е ДА НЯМАМ РАБОТА. Пожарникар съм. Предпочитаме да предусещаме и да предугаждаме пожарите, а не да гасим. Ти какво работиш?Странно кой ти плаща заплатата и за какво ли ти я плаща, като по цял ден висиш да ме четеш тука?

"Сигурно на повечето тук мнението е, че когато си женен, трябва да си седиш на гъза, не да се поебаваш настрана и да затъваш в лъжи."

Сигурно... Повечето...

Брееей! Каква категоричност искри от твоите красиви очи!

Хм! Пак изкукуригала недоклатена дама! Разбирам те, съчувствам ти, но нямам желание да правя секс с теб. Вонят ти устата и ти миришат краката! Вече съм забелязал цикличността на появяването на такива екземпляри!

Един лунен месец!



Тема Като си казал странно,нови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано13.02.07 13:21



от кога пожарникарите имат офиси, колежки, че и остават след работа?

Какво правите - палите си допълнително огньове и си ги гасите ли?
Преди да си обвинил пак Луната и приливите и отливите в женското тяло, само да кажа, че се шегувам

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Странно!нови [re: ASSASSlN]  
Авторaнтoним (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 13:25



Най-вероятно не приличаш на софийския кмет въпреки че сте от един бранш



Ти вярно нямаш умора.

Съжалявам модераторите - много грижи им създаваш. Трябва да те следят като медицински сестри в психиатрия като вземеш да буйстваш в резултат на невзето хапче.



Тема Re: Странно!нови [re: aнтoним]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 13:46



що не млъкнеш най на края

поне остави АКСИ , хубаво и точно си пише




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.