Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Личи ти, че кърски секс НЕ си практикуваланови [re: mirror_]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 09:53



Необходими материали: Одеало, хавлия, туба с вода, "Репелент".

Какво е това "Репелент"?

Хм! По нашия край са нужни само наколенки и налакътници. За какво ми е одеало??? На мен, като мъж не ми трябва. На теб за какво ти е? Хмммм. Не е ли по-добре да те боцка по дупето прясно поникнала трева??? Малиии! Наколенките са задължителни, да му се не види.

Като правих секс на пода, върху килим... За първи път... Малиии! Луда младежка история. Хич не знаех как се прави секс върху твърда основа...

Ха, кажи, де, какво се получава с колената и лактите на мъжа при "стандартен" секс върху пода или на къра ако не си сложи наколенки и налакътници?

Искаш ли да ти разкажа как ми се хвалеше един приятел? Абе, направо казвам. По времето на социализма било. Руска група, нищо ново под слънцето. Набързо се договорили за секс... Прас-прас. Излязъл той, излязла и тя... Борова гора. Задна прашка. Мацето се облегнало с ръце върху бор... Хич не забелязала какви ги върши. Айдеее!

Прибрала се при групата си.

Дааа, ама й залепнали пръстите от полепналата смола. Издала се.

Внимавайте, бре, хора! Умната и разумната! Не оставяйте акъла ви да "изтече"... Ми, тая дама що не си носи в чантата вестник за такива случаи, а? Може и списание.



Тема Относно ауто-сексанови [re: mirror_]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 10:12



Сетих се за един образ-сексаджия. Хвали се какъв номер прилагал. Спускал шофьорската седалка, давай, давай, давай... Като усеща, че му идва хубавото, ама не навреме за дамата...

Шааат! Уж небрежно натиска клаксона със стъпалото. Уж - грешка. Дамата се стъписва и й минава мерака...





Тема Re: Копичке, казах, че правя разлика между секс и изненови [re: ASSASSlN]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано13.02.07 10:28



Тъй де, за секса иде реч. Като ще е гарга, да е рошава. Ми то само обличането и събличането е поне 10 минути, че тогаз за секса какво остана...



Тема Относно офис-секса имам питаненови [re: mirror_]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 10:32



Казваш, че ще разказваш само в краен случай! Ето ти краен случай.

Къде да го правя този секс? Хм! Кофти ситуация. И тя е разведена, нямам скрупули да й предложа секс, може и да се съгласи, ама КЪДЕ. Още трима колеги-откачалки, като мен, "висим" до късно по работните си места.

А, де? Къде? Споделяй опит! Нали сме клуб за взаимопомощ. Какво толкоз! Дамата наскоро се разведе за втори път, усещам я, ама няма публично да ми влезе в къщата. Сигурен съм, няма да й губя времето и да й предлагам да идва при мен за секс. Тя, пък, живее при една от дъщерите си, едва ли ще ме допусне там да си разигравам коня. Няма да се съгласи да я водя в гората. Много ми се иска да я обладая върху някое бюро, ама няма да стане.

А, де?

(Пипилотата не я слушай. Откачалка. Само критикува хорските мнения, без да каже нищо по темата. Изкукуригала е. Не й обръщай внимание. Темата наистина е сериозна. В момента ровя в нет-а по въпроса. Охооо, много литература има. Никога не е късно човек да научи нещо ново.)



Тема Обличане-събличане???нови [re: copadevino]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 10:51



Щооо??? Хората са решили и тоя проблем. Няма да ти казвам как да използваш Гугъла по този въпрос, че ще ме набият най-после. Сама се оправяй. Само ще ти кажа, че има секс женски гащички с мнооого еластична материя на съответното място. Жената НЕ се съблича. Само си надига полата. А, на мъжа защо му е да се съблича???

Ама, хич не се лигавя! Имат си хората физиологически нужди, бреее! Хм. Години се гърчех. Толкова ми е бил акъла. Възможности за секс извън брака имах мнооого. Да, ама аз - не! Все нервен и незадоволен ходех.

Уф! Ей сега някой ще ми каже да вървя в ГЗС. Няма, пък! Там само приказват, нищо не правят. Хвалипръцковци.

Редактирано от ASSASSlN на 13.02.07 10:53.



Тема Не разбирам...нови [re: ASSASSlN]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.02.07 10:52



Как тъй къде?


Освен всички по-горе изброени варианти - има и най-нормални, макар ипо-евтини хотели, а също вили или квартири на приятели...
А защо всъщност събитието да не е у дома ти, ако там не живее никой, освен теб?
Ти, какво - притесняваш се, че съседите ще видят, че 1-2 пъти седмично у дома ти идва жена?
Или пък тя се притеснява да не я видят? Ама че селско....ха!

Виж, какво ще ти кажа, скъпи приятелю - ако една жена наистина те е нацелила и си пада по теб, хич няма да и пука дали ще я поканиш да берете гъби в гората или да ти разгледа гоблените в къщи...

Даже и да се прави на ощипана / ако е от по-старото поколение или просто си е срамлива/- след 3-4 " дистанцирани" срещи най късно - пак ще дойде с теб и то именно, за да бъдете интимни, а не да си говорите за времето!

А ти ако я харесваш и усещаш, че тя те харесва също - спирай да размишляваш толкова много и действай, защото птиченцето ще избяга!

Non nova, sed nove.

Тема Re: Относно офис-секса имам питаненови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано13.02.07 11:00



Асасине, поне за момент избягай от ролята на махленска клюкарка, която иначе толкова ти отива и не се занимавай с мен.
Радвай си се на темичката, без да се напъваш да ме квалифицираш и диагностицираш. Излагаш се. Ако в теб имаше поне малко мъжко достойнство, нямаше да разказваш само свои и чужди сесуални "подвизи" из нет- а и да се дървиш задължително на жени, а видиш ли модератор или мъж от клуба- да подвиваш опашка и да се мазниш.
Много те моля, не се занимавай с мен, а аз с голямо удоволствие ще ти отговоря със същото. Но какво ще чета, си остава моя работа.
Айде със здраве!



Тема Маме, Мамеее!нови [re: MamaNetty]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 11:02



За колежка говоря. Ако ни види някой заедно... Нямам думи. Лесно ги говориш тези съвети... Що не се поставиш на мое място...

Уф! Как да й предложа да го направим в тоалетната??? Всъщност, защо не?

Снощи ходих във въпросното заведение. НЕ ми се отвори парашута. Трябвало да говоря с управителя, ама го нямало. Е, нищо, де! Що е време - пред нас е!

Довечера отивам в друго подобно заведение. Брееей! Коли от цяла България паркирани там, само от нашия град - НЯМА. Интересна история.





Тема Моляааа??? Наистина ти липсват първите седем годи-нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано13.02.07 11:30



ни!

Я, се виж ти! Кой е клюкарката, а? Що обсъждаш хорските мнения, а НЕ кажеш нещо по темата. Не само за тази тема. Върви из другите теми и се виж на какво приличаш!

Луда си!

"а видиш ли модератор или мъж от клуба- да подвиваш опашка и да се мазниш."

Баси тъпотията! Моан-ката и Маме-то може и да се напишкат от тия твои думи. От смях! Недей така, че си имат работа жените. Аз ако имам нещо да говоря с тях - правя го искрено и лично. Хм! Не ме занимавай с глупости, не искам да им губя времето с разприте ни! Апропо, когато се срещна с някоя от двете задължително се целуваме. Е, вярно е че скоро не съм ходил на клубна среща. Имам си причини. Имам си и снимки, ама НЕ ги раздавам наляво-надясно. Ако не те е срам - обадИ им се и на двете, че да те фраснат по главата със снимка! С Мамето ни има прегърнати, с Моанката ни има на перилата пред НДК.

Мъж да ме уплаши??? Само на жени съм се дървел? Хм! Писна ми от теб! Ето ти нагледен пример. Точно в тази тема виж "разговора" ни с Доки. Виждаш ли го?

Виждаш, дръжки! Всичко изтрихме двамата! Недоразумение се получи. По мъжки се разбрахме. А, лигльовци разни-разнообразни ги псувам както ми дойде!

-------------

Абе, колко пъти трябва да се карам с теб, че да ми дадеш развод??? Не ми се пречкай пред погледа, мари, жено. В моя тема недей да пишеш и толкоз! Хм! Аз съм бил махленска клюкарка. А, ти кво си? Никаква твоя тема не виждам. Търчиш след хората и бръмчиш.

Знаеш ли каква е приликата между жената и вентилатора, когато се уморят от живота? Ще ти кажа срещу 5 лева. Евтин съм. ПомолИ ми се - ще ти кажа!

Айдеее! Аз, пък, отивам да си пусна молбата в съда. Ето я!

---------------

Развод

Седим със теб на кръгла маса,
в едно квартално кафене;
ти член на партията наша,
а аз - на СДС...

Но не това е днес проблема,
и моят повод за развод;
аз просто вече нямам време,
остана ми половин живот...

Развод ми дай! Развод ми дай!
И повече не ме мъчи;
вземи панелите, трабанта...
Но въздуха ми остави...

Кокетна си сега, флиртуваш
и искаш брака да спасим,
но аз си зная колко струваш,
под тази маска... И без грим.

Познавам всяка твоя дума,
характера ти - зъл и див,
и мисля, че е цяло чудо,
как в този брак останах жив...

Развод ми дай! Развод ми дай!
И повече не ме мъчи;
вземи панелите, трабанта...
Но въздуха ми остави...

Редактирано от ASSASSlN на 13.02.07 12:08.



Тема Re: Обличане-събличане???нови [re: ASSASSlN]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано13.02.07 11:40



Хм, гащички казваш, очевадно съм назад с материала. Ама и друго си е да усетиш допира на голо мъжко тяло, а не търкането на моята блузка с неговата вратовръзка...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.