Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема "Клуб на неудачниците в любовта"  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано05.02.07 13:28



или нещо подобно.

Уж на майтап се роди идеята за прекръстване на клуба. Наистина - "разведените" звучи някак стряскащо. На доста жени обяснявам за този клуб, но повечето ме гледат с мрачни лица. Не им е приятно. Напочня им, вероятно, минали проблеми. То, и на мен не ми е приятно.

От друга страна, пък, клуба стана известен с това си име. Не знам. Всъщност - изобщо не настоявам. Само хвърчаща идея.

Здрави да сте!





Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: ASSASSlN]  
Автор severina ()
Публикувано05.02.07 13:59



О-о-о, да!
И без това в клуба пишат и хора които не са разведени (просто защото никога не са били женени), също така и такива които „все още не са разведени”, но са на път да го направят – така че явно клуба се нуждае от по-обобщаващо име.

Наздраве куме!





Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: ASSASSlN]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано05.02.07 14:15



Развод определено не означава непременно да си неудачник в любовта ;)



Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано05.02.07 14:17



Абсолютно! Да не говорим, че тук има доста хора, които съвсем не биха се съгласили да бъдат квалифицирани( и не са) като "неудачници".





Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано05.02.07 14:22



Бе да си призная, някои хора ме хвърлят в ужас. Голям майтап ми беше в началото, "Ауууу развеждаш се! Съжалявам, ще ти мине!". Е кажи ми какво да ми мине точно - грип, настинка, зачервено гърло ли? Ми то не боли бе, даже като се замисля е хубаво, така да се каже сред положителните неща в живота ми! Много мразя ревльовци ей, ама като им кажеш и се сърдят! Човек като не харесва живота си влага себе си и го променя. Ние с теб даже може да си учредим клуб на готините секънд хенд мацки :)))). Хич не се чувствам секънд хенд де :), но ми звучи забавно!



Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано05.02.07 14:25



Не е лоша идеята, знаеш ли?





Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано05.02.07 14:27



Ми така де ;)
Мен разводът ме разхубави! И не знам защо, но ми вдигна акциите :)



Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: ASSASSlN]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано05.02.07 14:27



Аз естествено веднага няма да се съглася
Що пък неудачници
То тва мноо нежно звучи, ако разведен е грубо, неудачник какво е ?
Който се възприема като неудачник на лицето му личи и другите го приемат като такъв
аз не искам още да влизма в такъв клуб

Човекът е безкрайност в граници от смъртно тяло



Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: ASSASSlN]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 14:48



Знаеш ли по-скоро това е Клуб на любовта и разочарованието, защото Тук споделят, хората ,които обичат! Знаеш ли колко хора си кютат в някакви тъпи връзки, запазват статуквото и си живуркат кротко с някой кой да е до себе си! Да не би те да са удачници!? А всички знаем, че любовта не е вечна!



Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: Kaтя]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано05.02.07 15:00



хайде холам разочарование
бе не е задължително като се разведеш да си разочарован

Има щастливо разведени и нещастно разведени
Разведен - че тва си е само юридически термин за прекратяване на един договор звучи сухо
Ама да му лепим таквиз песимистични етикети е крайно дегградиращо за клуба, дайте нещо от сорта секанд хенд мания или клуб втора младост, или клуб на ергени и моми втора употреба, или клуб феникс например възродени от пепелта
Дайте по свежо какво слънце е навън и какви депресиращи мисли има в тоя клуб
Ми то ако е тъй на мен ми се е случвало да си мисля че е дошъл края на света ама не излязох с предложение Хора дайте да кръстим клуба катастрофа или апокалипсис
Айде по весело и да се не влюбиш още утре страстно не е толко страшно се някой ден и тая глупост ще направиш никой не се е отървал



Човекът е безкрайност в граници от смъртно тяло


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.