Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: солидарностнови [re: ledzep]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано06.02.07 13:53



Мисля.


Извини ме, че се намесих непоканена.



Тема драго ми енови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ledzep (фен)
Публикувано06.02.07 14:05



Теб те чета внимателно. Зная, че трябва да се пазя.

Това, че не пиша често, не означава, че не чета.

"Като дъх на бизон през зимата"

Тема Re: драго ми енови [re: ledzep]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано06.02.07 14:08



Чети, чети и продължавай да слушаш Led Zeppelin!





Тема Клуб на разделенитенови [re: ASSASSlN]  
Автор Sanata (рога и копита)
Публикувано06.02.07 14:21



Окей де, ама неудачници звучи като загубеняци, провалячи, издънки и прочие лузъри тъй да се каже на чист български.

Ако искаш да го сменяме, може но да сме сигурни че ще звучи по-добре. Затова ако се приемат идеи ето една в два варианта:

Клуб на разделените
Клуб на разведените/разделените





Тема Аз трябваше да се разведа по италианскинови [re: ledzep]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано06.02.07 14:32



Ако не си гледал "Развод по италиански" - препоръчвам ти да го видиш. И аз съм циничен вече, а не бива така.

Развод по италиански се е прилагал по времето, когато в Италия да се получи разво било свръх събитие. Рядкост. И какво им оставало? По-хитрия да ликвидира другия, ама така, че да изглежда като нещастен случай.



Колко му беша да инсценирам токов удар? Ей, го - пак пуснали 380 волта ток на някакъв вход и и стопили електроуредите на хората! Хм, колко му е да вържа едно реле за време, да взема детето и да вляза в кръчмата с многобройни свидетели, връщаме се и с изненада установяваме, че докато е готвела госпожата я е фраснал тока и предала богу дух, откачам релето и викам линейка. Жилището остава за мен и детето, получавам свобода и възможност за ново щастие. "Веселият вдовец".

Има и други методи. Знаеш ли какво значи "Дърпам синджира" на някого?

Редактирано от ASSASSlN на 06.02.07 14:35.



Тема Клуб на прелъстените и изоставени, захванати инови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано07.02.07 07:32



недовършени

?



Тема Дааа! Бившата ми, когато беше настоящанови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано07.02.07 07:38



не можеше да понася свекърва си, тоест - майка ми, а сега са първи дружки!

Това явление се обяснява много лесно. Докато един мъж е женен снахата и свекървата не могат да се понасят защото не могат да "разделят" собствеността, тоест - мъжа.

След развода настъпва мир, спокойствие и женска солидарност!





Тема Re: Дааа! Бившата ми, когато беше настоящанови [re: ASSASSlN]  
Автор PipilotaViktualija (старо куче)
Публикувано07.02.07 10:11



Ако обичаш, всякакви сравнения с бившата ти са абсолютно нелепи в случая,тъй като аз не съм имала един момент, в който да не понасям бившата си свекърва, а и свекъра си. Това са хора, с които имаме доста общи неща, даже на база интереси и прочие. Малко бъркаш в сравненията с твоята бивша.



Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: ASSASSlN]  
Автор Tyмбo (-)
Публикувано07.02.07 18:46



Добър ден бродещи сърфисти на интернет пространството. Тъй като съм повдигал тази тема тук. И поради едно запитване на Ryan още от преди, сега отговарям: според мен клуба тук се нарича:"Клуб на разделените". Да уточня! Когато например двама влюбени се съберат. На тях им предстоят общи дела за вършене. В закона някои са регламентирани със сключването на брачен съюз. И докато развода се обвързва със съда и съдебните дела, напротив! Физическата раздяла означава ли прекъсване на духовната връзка между родител-дете? Та как човек, да приеме, че е "разведен" с децата си (макар, че съм склонен да считам, че изхода от съдебните дела вменяват именно това)? За това пък раздялата е толкова общо понятие, което може да включва в себе си всички случаи на прекъснати взаимоотношения.

Та дори името на клуба в момента, да не е съвсем коректно предполагам осъзнавате, че отчитайки пропуснатите варианти, ние се доближаваме и до истината за нещата.

Така, че помислих и за това! Какви ще са вероятните негативи от преименуването на "Клуб на разведените" в "Клуб на разделените"? Според мен първо клуба може би няма, да се набива на очи. Второ няма, да бъде така ексцентричен. Ползи: всеки директно ще може, да се идентифицира или не с аудиторията. Вие разбира се може, да помислите, дали изобщо си струва ревизия на името. Защото, ако не е нужна, тогава е ясно, че "Клуба на разведените" привлича и хора които не са разведени - факт.



Тема Re: "Клуб на неудачниците в любовта"нови [re: ASSASSlN]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 20:09



Имам предложение за име на клуба-Клуб на Шарените-може да са всякакви, разведени, семейни, неомъжени и неженени, вдовци и вдовици, новички, втора, трета, може и десета употреба

майки и татковци, пред развод, след развод, преди брак и съжителство -шарен свят, та за това
Клуб на Шарените
Вярно, че някой може за злоупотребява с името и да ни нарича:
Клуб на Шараните-но и това не е далече от истината




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.