Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема "Съвременен тълковен речник на българския език"нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 17:37



Второ преработено и допълнено издание. Издателство ЕЛПИС, 1995. ISBN 954-557-03-X. Страница 518, лява колона, петнадесети ред отгоре надолу:

край, краят, края, мн. краища

Имаш два бутона "Shift".

Ай, че ми писна от теб!





Тема Re: Хе-хе-хеее!нови [re: miraboo]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 17:46



Ааааааааааааааа, обвързва се и още как

.
Който пише грамотно, ебе добре. До този извод съм достигнала емпирично. Все търсех някаква зависимост и все нещо ми се изплъзваше.
А може би разковничето е и в това, че като видя граматически грешки и ми пада либидото. Пък като чета издържан и скопосано написан текст, ми иде да хвана автора му за пакета.



Тема Оти сенови [re: miraboo]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано23.01.07 18:40



косиш?



Сексът е просто форма на социално поведение. И както навсякъде в обществото е въпрос и на възпитание. Има изискани, има и профани. Някои го правят с финес, други дърварската - на кого както му харесва. Единствено важно и съществено е да носи радост и удовлетворение и на двамата (или тримата). И никой да не се чувства обиден или употребен. Всичко е позволено, норми няма (дори и садото, стига да е по взаимно съгласие). Забрави за морала, моногамията и прочие имагинерия. И какво значи секс без любов? Ако човек носи любов в себе си и умее да я дарява, то той просто не може да прави секс без любов. Ако ли не - ми господ да му е на помощ...

Истинският проблем според мен е че сексът понякога се използва като средство за манипулация, за придобиване на власт над партньора. Е те това вече си е перверзия

Истина, изразена с думи, вече не е истина.
Лао Дзъ


Тема Re: Хе-хе-хе! Аз съм сам! Да не съм побъркан, че днови [re: miraboo]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 20:43



и така да, е, които сте вие, за да съдите начина на живот и избора на другите?

Ако в една връзка станат трима, то е проблем на тримата, а не на клуб на разведените, не е ли така? Вие ли сте най - безгрешните, за да хвърляте камъни по неопределената аудитория за това, как живее и с кого се е**? разни съдби - разни характери - разни хора! Да, ако става въпрос, и аз не съм фен на паралелните връзки. И за себе си не ги прилагам. И толкоз. Какво ми влиза в работата на мен, или на който и да е, какво правят другите и как живеят?Ей това не го разбирам!



Тема верно бе, дядка,нови [re: jamie]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 20:49



бях забравила, че върха на гъзарията е, да се прави бизнес извън София - в Младост 4 и Модерно предградие...и то за 7Е...хахаха! Еми, ето! и в Берлин не струва толкова застроена площ в предградията!


и не се чуди, че сградата ви е празна - не всички още са приели модата"обратно на полето"



Тема Re: За секса интимнонови [re: miraboo]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано23.01.07 21:09



Не мога да кажа, че за мен е нормално, но определено това, което сега наблюдавам в отношенията между половете преди 20-25 години можеше да се нарече само с една дума - побъркано.
Изводите си ги прави сама.



Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!

Тема Re: Хе-хе-хе! Аз съм сам! Да не съм побъркан, че днови [re: Markizata]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано24.01.07 08:51



много съжалявам, че си приела темата лично и като нападка към някого, извинявам се не съм искала да те засегна
и тъй като съм съвсем нова тук би ли ми изпратила списък с темите по които мога да пиша и са проблем на клуба
Благодаря предварително!



Тема Дедовото,нови [re: Markizata]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано24.01.07 16:18



я се опитай да паркираш в центъра.
Не всички са изпаднали като тебе да ходят с грАдския транспорт





Тема Маркизо, досаждаш!нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.01.07 12:24



"Вие ли сте най - безгрешните, за да хвърляте камъни по неопределената аудитория за това, как живее и с кого се е**? "

E, недей да се чудиш, че постоянно се заяждам с теб! Вдигнах ти мерника още когато ти се появи с гръм и трясък в този клуб и надрънка цял кош простотиЙ по адрес на всички! Заради това търся всякакви поводи да се дръвча с теб! Увеличавам ти наказанието на 15 години, многоуважаемо пубертетче!



Двама като си мерят пишките - недей да се завираш между тях! Първи закон на сър Нютон.

Редактирано от ASSASSlN на 25.01.07 12:29.



Тема Имаш шанс да се класираш при мен и да ти пишанови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано25.01.07 12:41



поне четворка. Браво на теб! Само три запетайки ти липсват. Ще ти изнеса лекция на тема "Вметнати изрази" докато те чукам. Ще те мина по намалената ми тарифа. 20 лева на час. А, ако помогнеш на Маркизата да си оправи краЙщата, може и без пари да те прекарам.

Запиши се при секретарката!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.