Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема ОправИ си правописа!нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 09:58



Пише се "теб". Стига си "е"-кала и "ме"-кала! Стига с тия шопски тъпотии!

----------

Само се заяждам. За да ти засегна прекаленото самолюбие. Слез на земята.

А, иначе, си готино маце и с удоволствие ще те чукам и сутрин и обед и следобед и привечер и вечер и нощем. Стига да ми плащаш редовно.

Редактирано от ASSASSlN на 23.01.07 09:59.



Тема Re: Теб, понеже не те познавам, ще те удостоянови [re: ASSASSlN]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано23.01.07 10:00



Е АЗ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАХ ОТ ТЕБ А ОТ РАБОТНОТО МЯСТО С ПОМЕЩЕНИЕТО
ЗА СЕГА ИМА КОЙ ЗА ДРУГОТО
НО БЛАГОДАРЯ ЧЕ СИ ТАКА ЖЕРТВОГОТОВЕН КАТО СЕ ИМА ПРЕД ВИД ЧЕ МОЖЕ ДА СЪМ КРОКОДИЛ НАПРИМЕР





Тема Нямам нищо против младото поколение!нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 10:07



Ебете се колкото си щете, пука ми, че ми дреме. Връщам ти старото наказание: "Ела да ми даваш акъл след 10 години!"

ОправИ си правописа! И пунктуацията. В кое село са те учили? Що за простотий е това "крайщата"?

Уважавам младите, но не и тяхната неграмотност!



Не се цупи, защото те обичам и с голямо удоволствие ще ти го начукам при първа възможност.



Тема Чукни "Caps Lock" и недей да ми крещиш!нови [re: miraboo]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 10:11



Крокодилите хич не ме плашат! Като им го начукам, направо им изхвъкват зъркелите и им падат зъбите.

Ако ми пратиш бележка, може и да ти обърна по-голямо внимание и да ти пощадя зъбите. Много подробно ще ти обясня какво работя.



Тема Re: Чукни "Caps Lock" и недей да ми крещиш!нови [re: ASSASSlN]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано23.01.07 10:22




нещо не ми се получи с бележката
за това ще ти пиша пак тук
първо не крещя, защото е израз на слабост
второ за моя радост още не съм крокодил
и трето имам чувство за хумор и не се заяждам има разлика
май

п.п пък и още не сме женени че да ти крещя

Редактирано от miraboo на 23.01.07 10:25.



Тема Писането с главни букви е крещененови [re: miraboo]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 10:44



Ти, пък, сега съвсем се стресна и взе да не ебаваш главните букви. И точките не ебаваш вече. Хм, и ти, като мен, май, си човек на крайностите. Имаш страхотно чувство за хумор. Няма да се женя за теб, защото сме много еднакви.

Бележката ти сигурно съм я получил, защото ми мига мигалото. Дир-а нещо има проблеми. Вчера една клубарка цял ден ми праща бележки по два-три пъти и се оплаква, че постоянно й излизат съобщения за грешки. Ей сега ще те видя и ще те сайдисам.





Тема Re: За секса интимнонови [re: мarдeтo]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 11:55



"Е кажете сега какво остава за тези с по-скромните възможности -това просто е преливане на капитал."

Какъв им е проблема на бедните? За какво преливане, за какъв капитал приказваш?

Ми, кой им пречи да се ебат без пари?

Аз не съм богат, но не съм и беден. Средна хубост на средна възраст. Еба без пари и без да ми пука! Ако някой не ме харесва - да върви да се оплаче на Арменския поп!





Тема Ми, ела в провинцията, стига си ревала!нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано23.01.07 12:08



Ела! Заведения - колкото щеш, места - валяло, качеството е на висота, цените - народни. Магазини - бол! Стоки - колкото искаш.

Майната й на вашата София! Добре, че навремето не останах във вашата селяндурска лудница!



Тема Re: Ми, ела в провинцията, стига си ревала!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 12:59



ми...какво да кажа...един псуващ селяндур в градския трянспорт по - малко

Много се радвам и аз, че не си останал тука.

Ама явно и у ваше село, при хубавото обслужване и ниските цени, пак си си останал на сухо? Сори, батка, никой не ти е виновен за това, за да лееш комплекси по форумите и да ръсиш мозък за правопис, като твоя не е за коментар. Ама, правописа ти е най - малкият проблем, драги.
В клубовете аз съм за кеф, а не на изпит по литература. Който трябва и където трябва ми е оценил правописа, както и много други неща,за мен се не бой!
И, ако обичаш, не ми казвай кога да дойда и къде да дойда след 10 години! Ако ти имаш кристално кълбо, в което виждаш бъдещето, можеш да погледнеш да видиш, дали винаги ще мърмориш като недоебан по форумите , колко е несправедлив и покварен светът, или нещо ще ти се смени в чипа на мисленето!
Ай със здраве! Мен не ме мисли! Аз не съм от жалващите се! Нито пък си ми в категорията!



Тема я да видим сега!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано23.01.07 15:25



що е то властващата посредственост и има ли тя почва у нас? как сте ги взимали тея оценки, по български бе, душко? С по едно агне ли?


я сега един опреснителен тест
кой е неграмотният?който пише:
а) "в края на крайщата"
б) "простотий"
в) който бие барабана, как "крайщата" е гршно и пише простотий
мале! ако и в ебането си както в правописа, ясно защо целият свят ти е крив!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.