Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: За секса интимнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Бeзcъннa (head-on)
Публикувано20.01.07 12:48



В една тема преди време ме упрекнаха, че как може да се срещам с някой, дето толкова ме дразни, как така не съм го разбрала що за човек е преди да се сгаджосаме /роптах си срещу един господин:-))/, та още ми седи в ума проблемът - е добре де, КАК да разбереш каква е нагласата на някого отсреща, БЕЗ да влизаш в близки отношения? Краставите магарета не си показват най-съществените и основно важни крастички на фаза кафе-приятелства. Което ме връща към секса като разменна монета към някакъв достъп за проверка.




- - - -


Тема Re: За секса интимнонови [re: Бeзcъннa]  
Авторwolf4o (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 15:23



Лошото е, че и след този етап има възможност да си сбъркал, и то много голяма...

Срам не срам, признавам си, че ми се случи съвсем наскоро - на пръв прочит всичко е супер, сходни интереси, сходно мнение по всички базови въпроси (включително за секса като сериозна крачка в посока обвързване), страхотен секс - е, да, ама..."Айде да не задълбаваме нещата". Ако не бях преценила, че благодарение на това разминаване с евентуалния нов успях наистина да оценя и простя на стария, сигурно и досега щях да се чудя къде сбърках и защо се подлъгах така...А има работи, които просто не са писани да бъдат. Сексът си е просто секс. Правенето на любов е друго нещо, така си мисля...И всеки получава това, което търси, независимо дали си дава ясна сметка и дали си признава.



Тема Re: За секса интимнонови [re: wolf4o]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 16:32



* Сексът си е просто секс. Правенето на любов е друго нещо, така си мисля...*
Така си е, ако погледнем чисто технически страхотен секс можеш да направиш при различни ситуации
-ако си бил дълго време сам
-ако уцелиш различно интересно преживяване
-ако си падаш по разнообразието и това ти е достатъчно отначало
-ако попаднеш на сексуален партньор, овладял техниките на секса като наука
и въпреки всичко това, можеш да си дадеш сметка, че не искаш задълбаване в отношенията, защото я няма Тръпката, а това го разбираш понякога преди, но понякога след консумацията





Тема Просто ще си имам едно наум вероятнонови [re: XXL]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.01.07 17:05



Всъщност, нямам нищо против полигамията, ако е взаимна, така че като ми се случи няколко пъти, вероятно ще стана полигамна. Обаче сега си говорим теоретично, а истината е, че на практика моногамните никак не са малко или поне аз си ги намирам успешно, та не вярвам да се стигне до такава криза.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Абе, мен ако питашнови [re: Бeзcъннa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.01.07 17:08



на отявлените мераклии си им личи и без да правиш секс с тях. Е, има някои гранични случаи, които нито са отявлени женкари, нито пък трайно моногамни, но не са толкова много. Палавниците се виждат с просто око.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Абе, мен ако питашнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Бeзcъннa (head-on)
Публикувано20.01.07 18:42



Аааа, нямах предвид проверка по графата палавниковост и моно-поли-гамия.

Имах предвид осигуряване на близост за допускане до ония ключови "основни виждания", за които ти каза, че не било трудно да се открият съвпадащи. Предполагам, ще се съгласиш, че ако един човек е твърдо моногамен и намери друг също толкова безкомпромисно моногамен, този им съвпадък може да остане единствен. Твърде недостатъчно за връзка.


- - - -


Тема Re: Абе, мен ако питашнови [re: Бeзcъннa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.01.07 21:01



Е-е-е, естествено, че на някакъв етап ще правят секс, ама аз не мисля, че темата беше за това. Никой не отрича правото да опиташ, когато си свободен или поне аз не го отричам.

Темата беше за ангажираните хора, които правят секс извън законните си "ангажименти", както и за свободните, които го правят с ангажирани без никакво притеснение. В случая, в който просто правиш секс с някого, когото си харесал по някакви параграфи, не виждам нищо нередно.

Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Абе, мен ако питашнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Бeзcъннa (head-on)
Публикувано20.01.07 23:56



Уф, има връзка с темата, но трябва с нещо лично да обясня защо е тоя ред на мисли, нека си стои отплеснато.


- - - -



Тема Въпрос на проценти....нови [re: miraboo]  
Автор abettor (чисто нов)
Публикувано21.01.07 08:24



...мен ако питаш.
Аз съм за старомодната моногамна връзка. Виждам, че процента на подобни мастодонти намалява и скоро ще изчезне.
Ама какво от това?
Не правя секс, ако не е със старомодната моногамно обичана от мен жена. Не правя секс с красивата блондинка от партито. Обичам секса, но просто не го правя по подобен начин.
Да, разбирам че това е остарял начин на мислене. Скоро вероятно ще изчезне. Навън (особено лятно време :) ) щъкат невероятно красиви момчета и момичета. Които правят секс и кипят от енергия, понякога и не с моногамната си връзка. Не ги укорявам за това - такова е времето. Но аз ще си остана с моето време и моето право на избор :))
А нищо не наранява повече "старомодната моногамна връзка" от изневярата......



Тема Re: За секса интимнонови [re: miraboo]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано21.01.07 16:42



Как тогава да създадем връзка, да я опазим и да я развием когато на пазара на емоциите има толкова много предлагане. уау! какво изказване!

Прекалено цинично дори за моя извратен вкус! И то не за друго, а защото е неточно. Красотата на цинизма е в точността. Всяка истина е по своята същност цинична.
Та, неточността в случая е в израза "пазар на емоциите". Да, на "пазара" има много възможности. и, реално, никакви ограничения. Както и на всеки друг пазар в условията на пазарна икономика Само дето "емоциите", ако говорим за тях, са единственото, което не е въпрос на търсене и предлагане. Или ги има, или ги няма. А ако ги няма, оправданието може да е всякакво - пазара, държавата, гейовете и негрите - всички са виновни!
от друга СТРАНА, що се отнася до "пазара" и това, което може да се намери на него, той си има и дробри качества - конкуренцията означава развитие.оцелява по - добрият.И това не е от днеска така. Само в социализма оцеляваше "по - послушният". Поради което социализмът не оцеля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.