Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обобщението, което правиш тукнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано21.11.06 12:25



HEBЪ3MOЖHA,ти внесе най-после дългоочаквания баланс в клуба и реабилитирА отчасти мъжете.Даде ми повод да се сетя-имах гадже навремето,докато бях семеен,което ми направи ,уж на шега,смучка на врата.Ама че номер!И се забавляваше,а аз се чудех как да се държа.Беше си нарочно.Естествено, бях забелязан в къщи .





Тема Маме, прощавай, това мое писание беше за авторкатанови [re: MamaNetty]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано21.11.06 12:35



на темата и всички курви, които се ебат с женени мъже, пък после пищят, че мъжете им изневерявали.



Тема Re: Обобщението, което правиш тукнови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано21.11.06 12:37



Не, Невъзможна, Ева е въплъщение на човешкото любопитство към света и на вечно съмняващото се човешко познание. Ами ако я нямаше Ева?





Тема Re: Пичка ви лелина!нови [re: HEBЪ3MOЖHA]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано21.11.06 12:39



Ама ти и още откровения за изначалната лошотия на жените ли пазиш за десерт?





Тема Е те тук не си точнанови [re: woland]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано21.11.06 12:43



"Конкретно - ако някой търси нещо извън брака или връзката си - значи нещо твърде много не е наред или "връзката" между двамата е твърде условна"

Прощавай, но има твои посестрими, включително и в този клуб, които твърдят, че всичко в брака им е наред, ама защо ли пък да не си разнообразяват сексуалния живот от време навреме???

Е, и такива мъже има, но те поне не приказват и не се хвалят толкова много.



Тема Re: Е те тук не си точнанови [re: ASSASSlN]  
Автор woland (непознат)
Публикувано21.11.06 13:02



Май си объркал това за посестримите :). Или иначе казано, аз съм от мъжкото вероизповедание, а не от женското. Би трябвало да си личи по прякора ми ... но както и да е.
На въпроса - да се доизясня - ако единия от двамата смята, че връзката не го задоволява или не е достатъчна, или не е доволен, а другия не знае - значи или не си говорят откровено, или не си обръщат внимание (такива признаци, че нещо не е наред си личат и човек трябва много завеян да е, за да не ги види), или се лъжат и т.н. - но във всеки случай връзката им е доста условна.

Редактирано от woland на 21.11.06 13:03.



Тема Re: Приеми, че подскачамнови [re: summery]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 13:23



Няма как да се излезе от обобщението, ако прави съпоставка между половете.Това е все едно да разграничим мъжете с по-големи полови органи от другите, защото не трябва да обобщаваме.Всички сме различни, но все пак има характеристики, които в своето многообразие на изявите, все пак ни обединяват.

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: Обобщението, което правиш тукнови [re: Фoтoн]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 13:27



Е, за това говорех.Не, че всички жени го правят, но значително по-малко мъже биха тръгнали да творят подобни простотии.
Кофти, че обобщавам, ама....не е ли така?!
Аз не мога да си представя, че някой мъж ще се сети да си скубе космите и да ги слага по дрехата на жена, за да ги види мъжът й.Или да си..."забрави" гащите в джоба на якето й.....Ей такива неща не са присъщи на мъжете, според мен.
И, не обощавам, естествено, че не всички жени го правят, опазил бог, но мъжете хич пък не го правят.И слава богу



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Обобщението, което правиш тукнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 13:31



Никой не я упреква, само се позовах на Библията, за да не се окаже, че просто съм някаква невротична женка, дето си избива комплексите връз невинните добродетелни жени, а самата тя е някаква безполова колхозничка, която е разлюбена от тракториста и се опитва да си го върне на звеноводката, като я напада с обобщаващи коментари за лошотията женска



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Пичка ви лелина!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано21.11.06 13:37



Е, аз ако включа на автопилот, мога големи мъдрости да родя, цяла торба с изненадки


Знаеш ли, обичам мъжете, аз съм мъжка майка, склонна съм да ги критикувам, даже да ги ненавиждам, но никога няма да се съглася, че са по-лошите.Те са някак първично откровени в лошотията си и в повечето случаи дори не осъзнават, че са лоши/тук не говорим за патологии, за насилие, за всякакъв вид тормоз, а за обикновените изневери/, те правят разни неща, за да са щастливи, обичани, желани......човещинка някак си, могат да бъдат разбрани, но те много, ама много рядко са способни умишлено да наранят "другия" в своята странична връзка.Една жена е толкова изобретателна в това отношение и може да е толкова жестока, че.....

Аз обичам и жените, де...жена съм все пак

Времето е единственият критик без амбиции


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.