Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Измъчва ме едно желание...нови  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано14.11.06 14:22



Напоследък в мен се зароди едно такова странно, необяснимо желание. И даже става все по силно всеки ден....Искам да драсна един ред на бив6ия ми приятел и да кажа "извинявай". Без мелодрамите при раздялата, без обвинения или театрални фрази, без да търся про6ка (а аз и не търся) или кухи фрази като съжалявам (а и не съжалявам

). Но си давам сметка, че съм достигнала етап в живота ми, в който съм спокойна, доволна, щастлива жена. Оставила съм спомените в миналото, гледам спокойно в бъдещето, а случилото се преди е станало като спомен от театъра на сенките. Не изпитвам нищо към този мъж, нито ло6о, нито добро. Но може би именно загубата на всичко по интимно и страстно като чувство ми помага да разбера, да осъзная, че съм наранила, съзнателно или не, едно чове6ко същество. И именно на човека, а не на бив6ия любим и не на мъжа, който ме нарани, искам да кажа едно просто извинявам се.
Само че се чудя...Има ли въобще смисъл? Макар че не търся да отварям стари рани или подклаждам нов огън, макар да не търся наистина нищо...струва ли си?

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Хм, мойта бившата ако направи нещо такованови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (минаващ)
Публикувано14.11.06 14:33



как ли ще реагирам?

Май, няма да ми е приятно. Не съм сигурен, ама може и яд да ме хване и да се нервирам. И какъв ще е смисъла на драскането на този ред??? После и аз ще трябва да драсна, ще започнат да ми се въртят разни мисли из главата.

По-добре да не ми драсва нищо.



Тема Re: Хм, мойта бившата ако направи нещо такованови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано14.11.06 14:37



И аз си повтарям нещо такова, но го правя за мен, не за него. Пък и това ме яде отвътре....

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.


Тема Не те разбрахнови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (минаващ)
Публикувано14.11.06 14:41



Искаш да му се извиняваш заради себе си? Хм, де да те знам какво удовлетворение ще получиш, ама може и да му причиниш болка.



Тема Естествено е да не ме разбира6нови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано14.11.06 14:46



и аз още не съм разбрала добре двигателните механизми на желанието ми. Нали затова пи6а и тук, за да мога да поподредя нещата, да чуя чужди мнения, пък белким съм стигнала до о-то на защото

.
Не знам какво мога или не да му причиня, ама не мисля и че ме интересува много, но това е нещо като затваряне на кръга за мен.

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Re: Измъчва ме едно желание...нови [re: EvaB.]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано14.11.06 14:51



Мисля си, че егото ти се чувства пренебрегнатo for some reason.



C'mon, meat!

Редактирано от БилиДъKид на 14.11.06 14:53.



Тема Re: Измъчва ме едно желание...нови [re: БилиДъKид]  
АвторE.B. (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 14:54



В какъв смисъл?





Тема Re: Измъчва ме едно желание...нови [re: E.B.]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано14.11.06 14:56



В смисъл, че имаш нужда да се издигнеш в собствените си очи.

C'mon, meat!

Тема Re: Измъчва ме едно желание...нови [re: БилиДъKид]  
АвторE.B. (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 15:10



Мне

Моето мнение за скромната ми персона е достатъчно високо за да имам нужда от нещо такова Още повече, че е по-скоро обратното - егото ми е едно от нещата, които ме спират да го направя. И честно казано, никак не се радвам на този ми внезапен импулс, но са явно някакви остатъци от времето, в което имах съвест Научих се да мразя доброто в мен, но така и не мога да го спра Разбира6 ли, нещов мен, много дълбоко ми говори, че съм постъпила зле с едно чове6ко същество и че трябва да се извиня. Дали то мисли, че съм постъпила зле, дали въобще ще има някакво значение...това сяка6 не ме интересува толкова.



Тема Re: Измъчва ме едно желание...нови [re: EvaB.]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано14.11.06 15:13



Наскоро ми попадна едно твърде любопитно четиво. Няма да изпадам в подробности, но смисълът беше долу-горе следния - за да можем да скъсаме окончателно с миналото и за да можем да започнем начисто - трябва да изплатим всички морални и материални дългове, които имаме - за моралните това може да стане като се извиним и поискаме прошка... Вероятно нещо такова имаш предвид и ти - за това , мисля, след като така чувстваш нещата - направи го. Аз също в последно време много мисля по въпроса - давам си сметка, че колкото аз съм била наранявана - точно толкова и аз съм наранявала...

Разумът мисли, душата знае...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.