Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Въх, Лиро...нови [re: LlRA]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано03.10.06 16:56



, че това си е нашето Дронче - бонбонче!
Не е някаква журналистка... споко!
Дай и ти някой съвет ...например, как да задържим по-млад мъж до себе си?


Че то само на сутрешната ерекция не ще да мога да му насмогна, ако е 10 години по-млад от мен, пък и имаме малко дете... а ти как де оправяш - чудя ти се!?
Кога ти остава време да се гримираш, епилираш, прическа, дрешки и прочие...ами готвенето, чистенето, ремонтите, ами ходенето по приятели или детски партита? Ами нощния секс... че кога спиш, че кога бършеш праха...
Дай, дай малко ноу-хау насам!

Non nova, sed nove.

Тема Re: Правило1нови [re: MamaNetty]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 17:07



Когато не ти се пише нещо на дълго и нашироко, щото як мързел те е налегнал и не ти се мисли))...пишеш или казваш нещо високопарно и стряскащо и оставяш нещата така...за отлежаване))
През това врме си прайкаш нещата дето на теб са ти интересни))
/Като ме отмързи...останалото))...работкаш ме ти, работкаш меее))





Тема Хе-хе... разби ме!нови [re: LlRA]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано03.10.06 17:19



Този аспект на темата не ми беше хрумвал!


Жалко, че правилото не важи и в секса...
Като не ми се прави в понеделник сутринта, казвам нещо " високопарно и стряскащо" - и отивам да си правя нещата дето на мен са ми интересни / кафе и маникюр/, а любимият остава да размишлява в леглото, какво означават думите " митозата преди изгрев слънце, е полезна за сперматогезата"

Non nova, sed nove.

Тема Re: Хе-хе... разби ме!нови [re: MamaNetty]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 17:31



Като не ти се прави секс има два начина - или му казваш, че нещо не си във форма в момента за това, но пък правиш супер закуска с глезотии))/...все пак трябва малко да се реваншираш и да му поотвлечеш вниманието де/, или просто го правиш и през това време си обмисляш в момента след закончването как да си твориш твоите неща дето си си ги намислила)) То не може без малко артистизъм)) А е добре момчето да си получи своето все пак-какво да се прави като така ги е устроила природата)) Бъди сигурна, малко може да се понапрегнеш, ама после целият ден е твой и той цял ден ще ти се доказва))
А пък когато времето и вкусовете ви съвпаднат - по добре здраве му кажи))

Ей, душата ми ще извадиш))...сега бягам да взема малката и да посрещнем таткото...така се прави, колкото и да не ти се иска понякога, ама на...внимание е...ще идем на по кафенце, бъра-бъра...малките удоволствия му казват!)) То голямото съжителстване на такива неща се крепи! До скоро!





Тема Тия пак се разпльокаха!нови [re: Drona]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано03.10.06 17:45







Тема ОФФ/ Хубав съвет...нови [re: LlRA]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано03.10.06 18:04



но той не закусва, нито пие кафе...


А и независимо дали съм се "отчела" сутринта, няма да ми прости нито на обед, нито вечерта ако ме сгащи изненадващо.... за през нощта и без това се подразбира, че ще давам " отчет"...божке, как звучи само...

Обаче за "малките" удоволствия в една " голяма" любов си псолютно права - нека го имат предвид и другите клубари, защото е по темата!

Хайде сега, да бягам и аз да си доставя едно такова...

Non nova, sed nove.

Тема Re: Добре казано!нови [re: MamaNetty]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано03.10.06 23:41



Много съм мислил за човешките отношения преди да стигна то тези думи.



Тема Re: Тия пак се разпльокаха!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано04.10.06 09:09



а, не - защо?

всичко си е по темата!!!!

ако се зачетеш кое е важното за една връзка според разговора на Лира и Нети?

- редовния секс;
- малките знаци на внимание - да приготвши нещо по-специално; да си изградим навика след края на работния ден да поседнем; да се откъснем от работата и да се настроим на домашна вълна - малка почивка преди пак да хукнем по задачи - този път по домакинството



Тема Пльокат, та чак дрънкатнови [re: Drona]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано04.10.06 13:15



Е, това си пропуснала да цитираш:

а любимият остава да размишлява в леглото, какво означават думите " митозата преди изгрев слънце, е полезна за сперматогезата"

Хм, женска му работа! Вместо да му направи набързо едно фелацио, тя го кара за размишлява за някаква си сперматогеза.

Етооооооооооооооооооооо! Ето ви ценен съвет от мен, многоуважаеми женички!

Видите ли мъжа си угрижен и напрегнат - направете му фелацио и ще има мир и спокойствие! Той ще ви върне кунилингус! Чрез орален секс - към здраво семейство! Стига сте философствали, стига с тия чувства, стига с тия душевни страдания!



Тема Re: Пльокат, та чак дрънкатнови [re: ASSASSlN]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано04.10.06 13:41





е, цитатът беше по повод една тактика за отвличане на внимание ..... когато се наложи ....

И друго рече Лира - че понякога трябва и малко театър.... И този театър е така да кажем двустранен ..... Я кажи кога мъжът играе театър в името на мира и добруването на връзката?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.